Acex pet 8.10.2021 13:22

Uzeo sam Plejku ipak.Zasad sam zadovoljan

Malo se treba priviknut na kontroler jer sam dosad samo na pcu igro.Samo sad treba uhvatit vremena za odigrat sve ps4 eksluzive koje dosad nisam igro.

crorockycro sub 9.10.2021 11:23
Acex kaže...

Uzeo sam Plejku ipak.Zasad sam zadovoljan

Malo se treba priviknut na kontroler jer sam dosad samo na pcu igro.Samo sad treba uhvatit vremena za odigrat sve ps4 eksluzive koje dosad nisam igro.

 Onda će ti dobro doć taj God of War koji si kupio uz plejku :D

Acex sub 9.10.2021 13:35
crorockycro kaže...
Acex kaže...

Uzeo sam Plejku ipak.Zasad sam zadovoljan

Malo se treba priviknut na kontroler jer sam dosad samo na pcu igro.Samo sad treba uhvatit vremena za odigrat sve ps4 eksluzive koje dosad nisam igro.

 Onda će ti dobro doć taj God of War koji si kupio uz plejku :D

 Zbog njega i Ghost of Tsushima sam vise naginjo prema plejci nego prema xboxu.

Ako ima netko za prodat Ghost of Tsushima,Valhallu,Rdr2,Ufc nek mi se javi u poruci.

Acex pet 15.10.2021 21:56

Ekipa trebam pomoc oko refunda.

Naime dao sam starom da igra world of tanks i slucajno je 2 puta kupio golda u vrijednosti od 400 kn jer ne zna engleski a ja nisam znao da moze kupit bez da trazi broj moje kartice (ocito je broj kartice ostao kad sam kupovao preko trgovine igrice)

Kontaktirao sam playstation store preko onog njihovog bota ali kad zavrsim sa botom nece me spojit na chat.

Keops ned 24.10.2021 14:09

Ekipa planiram uzeti PS4 jer peticu neću nikad dočekati po normalnoj cijeni, a pošto bi igrao <10 sati tjedno, mogu komotno igrati i "starije" naslove.

Zanima me jel bolje uzeti polovni ili novi? Bio sam kod buraza koji ima staru četvorku i to je bilo strašno koliko je on bio glasan. Ne znam jel to od starosti ili su stvarno tako glasni?

crorockycro ned 24.10.2021 14:21
Keops kaže...

Ekipa planiram uzeti PS4 jer peticu neću nikad dočekati po normalnoj cijeni, a pošto bi igrao <10 sati tjedno, mogu komotno igrati i "starije" naslove.

Zanima me jel bolje uzeti polovni ili novi? Bio sam kod buraza koji ima staru četvorku i to je bilo strašno koliko je on bio glasan. Ne znam jel to od starosti ili su stvarno tako glasni?

 Pa najbolje da nađeš nekakav slim po pristupačnoj cijeni, on i kad je pun prašine nije toliko glasan kao original. Ako budeš imao sreće i nadješ polovni slim koji je stvarno očuvan, apsolutno ništa nećeš čuti :) (a uvijek ga možeš i očistit i zamijenit termalnu pastu...) Svakako mislim da se više isplati uzet polovni nego novi s obzirom da je novi 2400 koliko se sjećam, a polovni možeš nać za 1000kn manje s 2 joysticka i kojom igricom sigurno

hummer0 ned 24.10.2021 14:41
Keops kaže...

Ekipa planiram uzeti PS4 jer peticu neću nikad dočekati po normalnoj cijeni, a pošto bi igrao <10 sati tjedno, mogu komotno igrati i "starije" naslove.

Zanima me jel bolje uzeti polovni ili novi? Bio sam kod buraza koji ima staru četvorku i to je bilo strašno koliko je on bio glasan. Ne znam jel to od starosti ili su stvarno tako glasni?

 Ja sam imao PS4 PRO sakupi se unutra prašine i bude dosta bučnija.

Nakon što sam ju rastavio i počistio opet je bila skroz tiha kao i nakon kupovine.

Napominjem da je moja stajala dosta blizu poda.

hummer0 sub 13.11.2021 16:32
C3c1l kaže...

Nakon 3 god jučer ostao bez PS4 pro. 

Preko utp kabla dobila strujni udar, procesor puknuo na pola, ako netko možda ima matičnu ploču viška neka se slobodno javi..

 Pitaj u Sancta Domenica servisu, ali od kuda znaš da je samo peocesor nastradao?

C3c1l uto 16.11.2021 12:01
hummer0 kaže...
C3c1l kaže...

Nakon 3 god jučer ostao bez PS4 pro. 

Preko utp kabla dobila strujni udar, procesor puknuo na pola, ako netko možda ima matičnu ploču viška neka se slobodno javi..

 Pitaj u Sancta Domenica servisu, ali od kuda znaš da je samo peocesor nastradao?

nije samo procesor, cijela ploca uz procesor je nastradala. 

otvorili su ga decki u servisu u puli

interist89 pon 22.11.2021 11:39
crorockycro kaže...

Jel me sjećanje krivo služi ili popust na DS4 bude najveći baš na black friday u Sancti i budu 300kn?

 Dobro te sjećanje služi. Obično budu 250kn ali ove godine bombastično najavljuju velikih 20% popusta (čitaj 400kn cijena dualshocka).

Q-Tip sri 15.12.2021 18:48
nike098 kaže...
Vise nema kupiti nigdje ps4 kazu da ih je distributer povukao sa trzista. Pitam se zašto?

 

Ma nije ih povukao, tko to kaže? Prati na Sancta Domenici i svako malo dođe pošiljka. Brzo se proda jer PS5 nema nigdje, pa ljudi valjda kupuju next best thing.

mata94 čet 6.1.2022 10:33

Sjeća li se netko je li Sancta imala January sale početkom 2021. za PS4/PS5 igre? Probao sam guglati, ali nisam pronašao nikakve rezultate da su imali. Mislio sam da će možda imati s obzirom da su službeni uvoznik, a imali su prošle godine summer sale.

Nisam pronašao ni ovdje na forumu da se komentiralo.