CROatVU sub 21.8.2021 07:51
Kile84 kaže...

God of War još nije bio dostupan kao free igrica u PS+ članstvu? Osim u onoj PS+ 20 Collection promociji za PS5??

 Da,sve tocno sto si napisao ako mislis na najnoviji. Remastered je bio na ps+

Lovac ned 29.8.2021 16:12
VonMackensen kaže...
robogo kaže...
Ako nije pokrenut download, zatražiš refund preko support stranice, ne bi trebalo bit problema.

 Ček nema onog da nisi igrao više od par sati, dovoljno ju je skinuti i možeš se pozdraviti s refundom??

 Na žalost, prije par godina uzeo Vice City, zaželio se odigrati na velikom TV-u. Kad ono, 0 truda od Sonya, stretched HUD, štekanja, input lag (nemam blage kako to emuliraju, ali smijurija). Nisu htjeli refundirati jer sam skinuo/igrao (a isti dan tražio refund). Ne znam kako je sada, ali onda je bio stvarno loš policy prema kupcima za razliku od Steama recimo gdje sam već X igara refundirao bez ikakvih dodatnih pitanja.

robogo ned 29.8.2021 20:18

Ako je igra kupljena i pokrenut download - nema refunda. I možete se žaliti kome hoćete, nema refunda.

Situacija gdje kupljena igra dođe free na PS+ nedugo kasnije je nešto sasvim drugačije.

ursusc355 uto 31.8.2021 17:17

Još par dana traje akcija na indi igre sa ps storu. molim preporuke nekih za dječaka od 8 godina. uzeo sam mu zasad guacamole 2 i sviđa mu se prilično. imena mi ništa ne znače pa ako je netko igrao koju da zna da valja nek napiše par preporuka pa ču pogledat. Hvala

Simba 1979 sri 1.9.2021 13:38

Dobar dan

Molio bi vas za pomoć. Desilo mi se ti da sam se izlogirao iz acaunta i kada se želim ponovno ulogirati trazi mi verification cod a taj kod mi nestiže na mobitel. Pise da mogu uzeti back up cod ali nemogu doči do accaunt management jer sam izlogiran iz profila. Da li netko zna šta napraviti da mi se vrati accaunt?

Tututuru sri 1.9.2021 15:13
ursusc355 kaže...

Još par dana traje akcija na indi igre sa ps storu. molim preporuke nekih za dječaka od 8 godina. uzeo sam mu zasad guacamole 2 i sviđa mu se prilično. imena mi ništa ne znače pa ako je netko igrao koju da zna da valja nek napiše par preporuka pa ču pogledat. Hvala

 Thumb down: Origin of the Tale.

ursusc355 sri 1.9.2021 17:04
Tututuru kaže...
ursusc355 kaže...

Još par dana traje akcija na indi igre sa ps storu. molim preporuke nekih za dječaka od 8 godina. uzeo sam mu zasad guacamole 2 i sviđa mu se prilično. imena mi ništa ne znače pa ako je netko igrao koju da zna da valja nek napiše par preporuka pa ču pogledat. Hvala

 Thumb down: Origin of the Tale.

 ne postoji igra takog imena. ne kužim

big_guy sub 4.9.2021 19:47

Ekipa,imam sljedeći problem.Naime kupio sam igru Dishonored:Death od the outsider deluxe koji se sastoji od Dishonored 2 i Dishonored Death od outsider.Stavio sam skidati obje no kraj Death of Outsider je simbol lokota,odnosno igra je zaključana i u PS store ne Pise da je kupljena igra.Također nije vidljiva niti u Library pod Purchased opcijama.Dishonored 2 je skinut i radi uredno ali ga takodjer nema pod Purchased igrama u Library, medjutim Death of Outsider je zaključa kompletno.Restore Licenses ne pomaže.Molio bih vas za pomoć i ako imate mail kontakt direktno za PS Hrvatska SZK.Hvala.

nedac96 čet 9.9.2021 12:26

Pozdrav raja, mozda vec ima negdje odgovor na ovo moje pitanje, ali previse je stranica sad da listam i trazim ponovo.
Da li neko zna kako da smanjim input lag na PS4. Ukljucio sam miš i tastaturu pa zato, pa ako neko isto tako igra a rijesio je taj problem bio bi zahvalan 

Bitanga pet 10.9.2021 07:14
nedac96 kaže...

Pozdrav raja, mozda vec ima negdje odgovor na ovo moje pitanje, ali previse je stranica sad da listam i trazim ponovo.
Da li neko zna kako da smanjim input lag na PS4. Ukljucio sam miš i tastaturu pa zato, pa ako neko isto tako igra a rijesio je taj problem bio bi zahvalan 

 

Vjerojatno ti je input lag uzrokovan TVom, samo se na kontroleru nije tolko kužilo.

maniti pon 13.9.2021 08:35
m77 kaže...
RIP moj PS4, danas mi je iz čista mira, dok ga nisam ni igrao, eksplodirao.

 i moj prije godinu..promjenio napajanje..300 kuna..i peglam dalje..daj ga u servis..možda nije skupo šta..

robogo pet 17.9.2021 11:38

Updateao svoj Pro na 9.00, nikakvih problema nije bilo. Dojma sam da je Sony pustio update i da je došlo do oštećenja datoteke na nekom od servera jer od svih koji su update-ali u isto vrijeme dio ima problema, dio nema.

Acex čet 7.10.2021 10:46

Ekipa isplatili se uzet polovni Ps4 Pro sa 6 mjeseci garancije za 1800kn sa 3 igre (god of war,fifa 20 i GT sport) ili da uzmem novi Xbox Series S za 2400 sa fifom 22?

Vise naginjem na Ps4 zbog 4k tva i igara koje bih igrao.