Čitatelj pon 20.7.2020 14:05
Marko :D kaže...

Ne mora uređivati ništa, pojave se sve slike nakon nekoliko sekundi i osvježavanja. Tako je meni s GIF-ovima; pošaljem poruku s istima i ne vide se odmah u poruci, ali nakon par sekundi i osvježavanja stranice, vidljivi su. 

 

Meni ne. Moram editirati par puta i ponovno "poslati" , onda se pojave.

 

boxer kaže...

 Ne pojave se! Zato i prijavljujem kao problem. 

 

Meni se isto ne pojave - ali ih vidim kad editiram. Nekad ih ni ne vidim kad editiram,

al uglavnom vidim, onda dva-tri puta editiram i "posaljem" edit, i pojave se.

boxer pon 20.7.2020 15:04
Čitatelj kaže...

 

Meni se isto ne pojave - ali ih vidim kad editiram. Nekad ih ni ne vidim kad editiram,

al uglavnom vidim, onda dva-tri puta editiram i "posaljem" edit, i pojave se.

 Upravo tako, ako sad kliknem da uredim poruku prikazat će se prilikom editiranja ali ih u finalnom postu ipak nema. Nisam pokušavao pet puta editirati poruku da vidim hoće li se pojaviti...

fromcelltohell pon 20.7.2020 22:15
Čitatelj kaže...
Marko :D kaže...

Ne znam. Meni se zaostale slike uredno pojave... 🙂

 Moje su retardirane i ne pojave se same od sebe, moras ih forsati editiranjem

 I moje su bile većinom retardirane, aha, znači zbog toga se nisu htjele uploadati 

Dex.pwn sub 1.8.2020 11:50

Također, ako preko mobitela napišem nekakav znak koji je navodno zabranjen, ne mogu poslati poruku, logično.

Mislim da je znak veće i manje u pitanju,
Kak da onda postam c/c++ kod preko mobitela?

Darky ned 2.8.2020 08:15

Ovaj forum je poput naše države
dobili smo ga i više se nitko ne brine za njega
Prošlo je 12+ godina, vrijeme je za generalni remont...
samo mi se čini da su formum napisali u ASP-u i sad nikoga nemaju ko bi znao održavati taj stari kod.

Visak ned 2.8.2020 09:39

Forum je custom made, jer to navodno pruža neke neviđene mogućnosti, što je formalno točno, jer te mogućnosti nitko još nije vidio. Ali zato ne podržava Tapatalk i neke druge uobičajene stvari, a citiranje je samo za mazohiste, doduše isključivo u desktop verziji, jer ga u mobilnoj uopće nema.

Marko :D ned 2.8.2020 10:42
Visak kaže...

Forum je custom made, jer to navodno pruža neke neviđene mogućnosti, što je formalno točno, jer te mogućnosti nitko još nije vidio. Ali zato ne podržava Tapatalk i neke druge uobičajene stvari, a citiranje je samo za mazohiste, doduše isključivo u desktop verziji, jer ga u mobilnoj uopće nema.

Jedna od mogućnosti je agresivna kompresija slika. 

greysaint0 pon 24.8.2020 08:54

Primijetio sam da kad surfam preko Chromea na Androidu, da se stranica uzasno uspori kad scrollam preko mjesta gdje se nalazi reklama. Sve ispod i iznad radi ok.

Android 10, One UI 2.1. Telefon je Samsung Galaxy S20 5G.