ZovemseZoranidolazimizRijeke pet 3.4.2020 00:54

 

Alo, mislim stvarno u doba stotina smileya i govnića bez kojih se danas ne pišu niti osmrtnice, vaši defaultni gifići štrumpfa , upravo naguženog , Kolinde  i ovog tu, što god bio  već su neinteresantni čak i babama u Babinoj Guzici.

 

Može li molim vas malo modernizirati to?  💩

 

 

Hvala 

 

 

O_O_O uto 21.4.2020 14:07
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Alo, mislim stvarno u doba stotina smileya i govnića bez kojih se danas ne pišu niti osmrtnice, vaši defaultni gifići štrumpfa , upravo naguženog , Kolinde  i ovog tu, što god bio  već su neinteresantni čak i babama u Babinoj Guzici.

 

Može li molim vas malo modernizirati to?  💩

 

 

Hvala 

 

 

 

nixass uto 21.4.2020 14:20
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Alo, mislim stvarno u doba stotina smileya i govnića bez kojih se danas ne pišu niti osmrtnice, vaši defaultni gifići štrumpfa , upravo naguženog , Kolinde  i ovog tu, što god bio  već su neinteresantni čak i babama u Babinoj Guzici.

 

Može li molim vas malo modernizirati to?  💩

 

 

Hvala 

 

 

winkey + tocka, i imas sve moguce smajlije
(pricam o windows 10)

ATJLučko uto 21.4.2020 14:27
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Alo, mislim stvarno u doba stotina smileya i govnića bez kojih se danas ne pišu niti osmrtnice, vaši defaultni gifići štrumpfa , upravo naguženog , Kolinde  i ovog tu, što god bio  već su neinteresantni čak i babama u Babinoj Guzici.

 

Može li molim vas malo modernizirati to?  💩

 

 

Hvala 

 

 

Ukoliko me sjećanje ne vara, prije dvije tri godine je bila postavljena tema na ovako nešto, gdje su ekipa nadležnih pisala kako im je to u prioritetu kroz neko vrijeme! 
očigledno to vrijeme još nije došlo ?! 
A ovaj,  to ti je najobičniji klaun, samo nema šešir i klaunovsko odijelo! 

ihush sri 22.4.2020 12:23

-bezvezna tema! (pa eto me..) :)

tj. kao odgovoran član društva i svjestan situacije, podrške, podržavam uvođenje smajlića s maramom-zaštitnom maskom.. u duhu vremena-situacije i kao pozitivan primjer odgovornosti prema sugrađanima, tj svim ljudima.

 

-možda prijedlog populističkim strankama, na idućim 'nasmješenim' plakatima dodati odgovarajuću masku, bar toliko (ako se već moraju samoreklamirati) :)

 

moj prilog? - njurganje + umjesto uobičajenog smajlića :) .. može :-x

ZovemseZoranidolazimizRijeke uto 28.4.2020 17:49

Nemam zastavu Europske Unije. Nema je niti kao "emoji", pa ne bi bilo loše možda za početak staviti zastavice barem europskih država.

 

Ja se slažem da postoje brojni emoji smileyići koji se copy/paste s druge stranice u ovaj textbox na forumu, međutim bilo bi puno praktičnije da se otvori modalni prozorčić ili slično, gdje bi se mogli odabrati emojići za unos.

 

Puno nas koristi BUG forum preko laptopa, uopće ne koristimo tablet/mobilne uređaje (gdje je tamo unos smileya olakšan).

Ajar uto 28.4.2020 17:54

možda ne bi bilo loše da većina prvo započne koristiti postojeće emotikone pri postanju, e ne bismo li mi proste duše lakše pojmili kontekst/način/namjeru. za to su i sadašnji dovoljni.