Aleksije pon 10.2.2020 12:37

Pozdrav ne znam gdje da inace postavim ovu temu, ali samo bih htio da mi se obrise permanetno nalog, nisam mogao naci tu opciju u podesavanjima. Nisam bio ovde na forumu 100 godina, ali se sjetih da imam nalog kako mi dolaze mail poruke ponekad, pa eto ako je moguce da se obrise ili ako ne moze to da se bar banuje pa da ga nema na google search ili slicno, svako dobro!

CyberDemonVZ pon 10.2.2020 12:44
Aleksije kaže...

Pozdrav ne znam gdje da inace postavim ovu temu, ali samo bih htio da mi se obrise permanetno nalog, nisam mogao naci tu opciju u podesavanjima. Nisam bio ovde na forumu 100 godina, ali se sjetih da imam nalog kako mi dolaze mail poruke ponekad, pa eto ako je moguce da se obrise ili ako ne moze to da se bar banuje pa da ga nema na google search ili slicno, svako dobro!

 Javi se nekom od moderatora (napisani su na vrhu svake teme)

Ili klik na Prijavi na svoju poruku pa im objasni kaj hoćeš.

vincimus pon 10.2.2020 14:09
CyberDemonVZ kaže...
Aleksije kaže...

Pozdrav ne znam gdje da inace postavim ovu temu, ali samo bih htio da mi se obrise permanetno nalog, nisam mogao naci tu opciju u podesavanjima. Nisam bio ovde na forumu 100 godina, ali se sjetih da imam nalog kako mi dolaze mail poruke ponekad, pa eto ako je moguce da se obrise ili ako ne moze to da se bar banuje pa da ga nema na google search ili slicno, svako dobro!

 Javi se nekom od moderatora (napisani su na vrhu svake teme)

Ili klik na Prijavi na svoju poruku pa im objasni kaj hoćeš.

 

Kao moderator sam dobio poruku, međutim, ne mogu na nju odgovoriti. Molim omogućite primanje PP za daljnje upute.