SuperHeroj pon 19.10.2020 15:28

Nikad cuo za stranicu, cijene sumnjive i tu mislim na popuste. Bolje ti je otici na neke torrent stranice tipa 1337x.to  i upisati u search "udemy". Cak i sam udemy je sumnjiv, ne kao stranica nego kao ljudi koji stavljaju te klipove za ucenje. Vecina njih napumpa preglede, recenzije i prodaje, tipa stave free, skidaju kao ludaci (vecinom plate za to) i onda im poraste broj "studenata" iliti ljudi koji su pogledali kada vrate nazad da se placa i vide da je 10 000 ljudi pogledalo (iliti sada kad je stavljena cijena) misle da je 10 000 ljudi kupilo. Onda recenzije gdje ih mozes kupiti itd, a da ne govorim da se skoro svi sluze istom taktikom koliko je vrijeme popusta ostalo tipa:

 

€21.99 Original Price €149.99 Discount 85% off

8 hours left at this price!

 

Istekne 8 sati i onda opet stave popust...

 

Kazem ti, bolje idi na torrent stranice i trazi kako nesto nauciti, uz isto vrijeme pretrazi youtube i gotovo. Ostavi se placanja za nesto sto i ne znas sto tocno sadrzi, kako je "tutorial" napravljen, jeli koristan itd.

Zare66 pet 8.1.2021 00:39

Evo ja uzeo prije par dana nešto osnovno o HTML, CSS, Javascript, jQuery i Bootstrap za 99,- kn rekoh vjerojatno neka videa pa da to na brzinu proletim nikako uhvatit dovoljo vremena da to u šutu odradim.

Nisu videa nego tekst. Korektno je napisano ali ono najosnovnije, trude se pisati hrvatskim jezikom mada mi se čini da je izvorno to srpski servis.

U par rečenica ti objasne ono osnovno onda kao imaš neki kviz par pitanja i tu kao skupljaš neke bodove (nemam pojma što će mi to).

Imaš kao neki forum gdje možeš postavljati pitanja, ali to nisam niti gledao niti probao.

Mislim da je ono što ti je napisao SuperHeroj korisnije. Ako te zanima programiranje i na osnovnoj si razini kao ja onda ti je dobar besplatan servis W3School čak mi se čini puno bolje od ovoga, jednostavno, aktualno i legalno besplatno. Udemy sam probao i ako ti ne smeta engleski sa hindu naglaskom zna se ubosti nešto korisno. Koliko sam shvatio na Udemy svatko može staviti nešto pa to tako i izgleda.

 

Izgleda kako ipak vrijedi ona, koliko para toliko muzike tako da od ovih jeftinih ne možeš puno očekivati, a sa ovim skupima nisi siguran da li ćeš dobiti nešto upitne kvalitete po značajnijoj cijeni.

 

Kako god okreneš, okreni se na više izvora i računaj da ćeš morati istraživati i tražiti. U konačnici Google ti je uvijek dobro rješenje i na kojekakvim forumima se zna ubosti nevjerojatno korisne stvari.