Huawei

Huawei P30/P30 Pro

miki1981 uto 19.11.2019 07:45
ProTeinZ kaže...
nula bodova and counting

 Sigurno ima neke veze sa HT. Meni iznad builda nije niš pisalo prije, tebi vidim piše ovo nešto DT.HRV...

Možda je u tome problem. Ako oni imaju neke svoje prilagodbe onda nije čudno da čekaš dulje.

miki1981 uto 19.11.2019 08:58
ProTeinZ kaže...

sto mislis je ma veze onaj prvi put kad stavljas sim karticu pa ti pise da ce od carriera povuc internet postavke?

 Ne vjerujem, jer to ionako ne možeš izbjeć, to da koristiš internet postavke od svog carriera.

Mislim da ima veze s time što možda DT tj HT koristi brandiran FW na tom uređaju pa, ako je stvarno tako, onda je ovo kašnjenje u odnosu na uređaje koji ne koriste brandirani FW normalno.

R36 čet 21.11.2019 08:34
ProTeinZ kaže...
tek sada ovaj update... die tek 10 onda

 Imao sam HT-ov P30 Pro.

 

Uvijek mi je kasnio update negdje oko 2 tjedna naspram ovih ostali, i ovaj tvoj 240 update sam dobio prije mj dana (pretpostavljam da je to zadnji prije Androida 10)

 

Tako da ne mislim da je HT problem., jer bi onda i ja imao problema.

ProTeinZ sub 23.11.2019 11:59

posjedujem oba uredaja, mogu ti rec da sam zadovoljniji sa p30pro, baterija ubija, svaki drugi dan punim dok sam s10+ morao svaki dan.
Sve zavisi kako kome što paše, meni je recimo mana kod p30p ekran, po tome ih samsung gazi, nije toliko crispy i "čist". Također EMUI mi ne paše kao samsungov UI.
Odeš do nekog operatera, pocackas po mobitelima i pogledas sto ti se vise svidi.

bloodborne uto 26.11.2019 13:51
igi2 kaže...

Bok, na poslu uzimam novi telefon, pa sam između P30 pro i Galaxy S10 plus. Koja je vaša preporuka? I zanima me kolko ste zadovoljni sa slušalicom telefona pošto nema klasičnu slusalicu.

 nisam imao s10+ ali sam se pri kupnji dvoumio otisao u t centar proveo par min na p30p, s10+ i s10.
 kako su samsunzi bili odma na samom ulazu prvo sam dosao na njih i kad sam stao pred p30p i rastipkao se
 zakljucio sam po radu da sam na samsunzima samo gubio vrijeme, barem sa manjim s10 i nije mi zao.
 a sad neki iz navike kupuju samsung. ja sam probao sve jace igrace ( apple, htc, sony, lg i evo sad huawei )
 
 klasicna slusalica mi ne fali niti najmanje, stovise ova nova vrsta mi se svida nekad doma nesto radim
 ostavim ga pored sebe kad me netko zove i ako si u nekoj tisini cujes sugovornika bez da prebacis
 poziv na zvucnik, sa glasnocom do kraja dovoljno se jasno cuje i u guzvi bilo prometa, shoping centra itd.

 whapp radi normalno ne znam zasto i nebi :D

ProTeinZ kaže...

jos mi update nije dosao 

 ozbiljno ? precudno.

ProTeinZ sri 27.11.2019 10:40

nikad vise necu uzimat uredaj od teleoperatera, azuriranja vjecno kasne i dode mi da se zalim, kao su velika svjetska firma a nemogu jebeni update izbacit koji je vani vec pola mjeseca a za neke jos i vise, kad se sjetim s10plus iz sancta domenice, medu prvima sam update dobivo.... velika sramota za nekog poput tcoma

miki1981 sri 27.11.2019 11:25
ProTeinZ kaže...
nikad vise necu uzimat uredaj od teleoperatera, azuriranja vjecno kasne i dode mi da se zalim, kao su velika svjetska firma a nemogu jebeni update izbacit koji je vani vec pola mjeseca a za neke jos i vise, kad se sjetim s10plus iz sancta domenice, medu prvima sam update dobivo.... velika sramota za nekog poput tcoma

 Pa ne kasne svi...moj je došao odmah, a isto je od teleoperatera, samo pretpostvljam da je razlika što Tele2 nema brandirani FW. A pretpostavljam da ni to nije pravilo nego možda ovisi i od modela do modela mobitela. Ne znam kako je sa A1 u ovom slučaju.

MasterOfDisaster sri 27.11.2019 11:29
miki1981 kaže...
ProTeinZ kaže...
nikad vise necu uzimat uredaj od teleoperatera, azuriranja vjecno kasne i dode mi da se zalim, kao su velika svjetska firma a nemogu jebeni update izbacit koji je vani vec pola mjeseca a za neke jos i vise, kad se sjetim s10plus iz sancta domenice, medu prvima sam update dobivo.... velika sramota za nekog poput tcoma

 Pa ne kasne svi...moj je došao odmah, a isto je od teleoperatera, samo pretpostvljam da je razlika što Tele2 nema brandirani FW. A pretpostavljam da ni to nije pravilo nego možda ovisi i od modela do modela mobitela. Ne znam kako je sa A1 u ovom slučaju.

Ja sam uzeo svoj P30Pro od A1 i sve dobivam odmah