Huawei

Huawei P30/P30 Pro

Neo dD. čet 31.10.2019 01:48

Imam ja uparen Garmin Qartix 5. Pretpostavljam da ti je problem nedolazak notifikacija tu i tamo. Meni se čini da mi se značajno popravilo od kako je dosa ovaj 193 update. Opet to nije savršeno, ali dosta bolje (dolazi sve u nekih 95% slučajeva).

Igor150 čet 31.10.2019 11:47

slučajno naišao na video/reportažu na srpskom Benchmark youtube kanalu,čitaj kojeg nemogu više naći da ga linkam ovdje.Zaintrigiralo me jeste i žao mi što nisam povatao detalje.Radili su o ovakvim stvarima,točnije o o foliji(tipa kaljenog staklo) koja je mješavina gume i plastike koju stavlja Američka tvrtka na mobitele.A djeluju u Beogradu,vjerovatno ih ima i kod nas u Hrv.Znam samo to njihovo se nemože naći u slobodnoj prodaji.

jollyb uto 5.11.2019 11:21
Neo dD. kaže...
Imam ja uparen Garmin Qartix 5. Pretpostavljam da ti je problem nedolazak notifikacija tu i tamo. Meni se čini da mi se značajno popravilo od kako je dosa ovaj 193 update. Opet to nije savršeno, ali dosta bolje (dolazi sve u nekih 95% slučajeva).

Cura ima problema sa nedolazenjem notifikacija i spajanjem sata na P30. Prije nego je presla sa OnePlus 3 je sve radilo (ko vurica) 

 

Edit: u međuvremenu stigao update i sata i aplikacije, jučer navečer sve opet ispočetka spojio i sad radi opet normalno. 

 

Citao sam po netu i vidim da je to poznati problem. No nisam naletio da su rijesili. Moram ovih dana vidjeti kod nje, da li je bolje.

R36 pon 11.11.2019 09:57

Prodan P30 Pro + sat. Jebi ga...dobio dobru cijenu...

 

Sad sam na Note 9...

 

Čekam Mate 30 Pro ili S11...

 

Šta reći za mob P30 Pro.

 

Od prvog dana je radio isto kao i nakon 6mj. Uvijek fluidan, baterija stabilna, kamera bez premca. Ista prića sa satom. Sve pohvale.

Na mob nisam imao ni jednu zamjerku tako da je meni P30 Pro bio najbolji mobitel koji sam do sad imao.

 

U svakom slučaju nastavljam pratit temu...

R36 pon 11.11.2019 10:16
Dario7 kaže...
@R36 , isto razmišljanje za P30 pro

Najbolji mob koji sam imao do sad.
Nekad mi dođe i žao što sam ga prodao :)

Sat mi je bio bezveze.

Iskreno nenadano sam ga prodao...ne bi ga prodao da nemam kao drugi mob Note 9., pa mi nije bio toliki problem ga prodati.

 

Ja sam sat koristio redovito i meni je bio tip top.

Dario7 pon 11.11.2019 10:43

vezano za sat , u usporedbi npr sa apple watch-em kojeg sad koristim , jednostavno ne usporedivo.

ne možeš odgovarat na poruke/whatsapp , razgovarat na njega , staviti muziku , gro aplikacija , itd..

watch gt sam koristio neko vrijeme i bio mi je onak.. niš posebno.

R36 pon 11.11.2019 11:11
Dario7 kaže...
vezano za sat , u usporedbi npr sa apple watch-em kojeg sad koristim , jednostavno ne usporedivo.

ne možeš odgovarat na poruke/whatsapp , razgovarat na njega , staviti muziku , gro aplikacija , itd..

watch gt sam koristio neko vrijeme i bio mi je onak.. niš posebno.

Iskreno to ni ne želim. Ne želim da mi sat bude mobitel.

 

Sat mi treba za sportske aktivnosti i klasične obavjesti i da baterija traje 14 dana. 

 

Ima supruga doma Galaxy watch - baterija traje 1 dana. Katastrofa.

R36 pon 11.11.2019 18:51
bloodborne kaže...

Jedini problem koji imam sa p30p je taj sto ce nazalost jednoga dana biti outdated. 

 

MasterOfDisaster kaže...
bloodborne kaže...

Jedini problem koji imam sa p30p je taj sto ce nazalost jednoga dana biti outdated. 

Kao i bilo koji uređaj koji budeš posjedovao.

Tako je...

R36 pon 11.11.2019 19:32
bloodborne kaže...

Isprike nisam znao da malo zajebancije nije dobro doslo.

 

U meduvremenu naletio na jebenu maskicu.

 Ma kolega koliko je forum ozbiljan, toliko i neozbiljan pa aj ti više znaj što je zajebancija a što ne.

 

Malo upozorenje za masku - ako je to ona tvrđa tanka plastika nemoj koristit jer guli boju na rubovima. Najbolja je ona obična prozirna silikonska maskica.

bloodborne pon 11.11.2019 20:03

Ma sve okej, ovu plavu sam imao od prvog dana i ona takoder njihova original ali mi je pogulila gornji rub malo.

Ova je pise pu case, mislim djeluje silikonski google mi pak izbacuje "nova" vrsta umjetne koze. Pa ti sad budi pametan.

miki1981 pet 15.11.2019 10:29

Da li je netko intalirao MIUI 10 što se nudi sad.

Zanima me da u slučaju da netko ima erste mBanking da li mu radi kako treba ili ima problema?

Jer u opisu update-a kaže da i u ovoj (službenoj) verziji postoje problemi u radu netbanking aplikacija. Pa ako Erste ne radi onda ću morat pričekat sa updateom na 10ku.

Mitohondri pet 15.11.2019 11:48
ProTeinZ kaže...
koji browser koristite da izbjegnete reklame? dobio uredaj prije 2 dana, na s10 plus sam mogao addons koristiti kao recimo adblock

Operu ili Samsung browser, mozes ga instalirati na bilo koji uredaj

 

ostale nisam probao, pa ne znam, ova dva su mi najomiljeniji oduvijek

ProTeinZ pet 15.11.2019 12:13

stavio sam samsungov browser, jedina mana mi je nekako ovaj display, nekako je blurry nije kristalno cist, postavke displaya su na fhd+.
Je i vama tako ili sam se ja naviko na display od s10+ pa grintam bezveze..

ocean77 pet 15.11.2019 18:07

Trebao si Matu 20 PRO uzeti ako ti je ekran bitan.
Kamera mu je prakticki ista samo sto nema 5x uvecanje vec 3x sto je i korisnije jer zahvaca siri kut...meni je 5x cesto bilo preusko.
Ja sam imao P30P i sada imam M20P i vise mi se sviđa M20P zbog boljeg ekrana.