Huawei

Huawei P20/P20 PRO

MEGATAMA ned 19.7.2020 11:35
john_ryder kaže...

Ekipa, koliko često punite mobitel? P20 imam točno dvije godine i rekao bi da mi se kapacitet baterije prepolovio...što je logično?

Takodjer ga imam dvije godine i punim ga nesto cesce nego prije ali ne mogu rec da se kapacitet prepolovio.Punim ga jednom dnevno ako ga bas full koristim...

MEGATAMA ned 26.7.2020 12:28

Vise mi ne izbacuje da mi fejs app trosi previse bateriju ali browser je apsolutno unisten, steka suludo....evo cak i sad dok pisem ovaj post mi zasteka na pola recenice i moram cekat da se slova pokrenu 😂😂😂😂

Kinesko smece....NIKAD vise.... 

Dr. Vicko ned 26.7.2020 13:42
MEGATAMA kaže...

Vise mi ne izbacuje da mi fejs app trosi previse bateriju ali browser je apsolutno unisten, steka suludo....evo cak i sad dok pisem ovaj post mi zasteka na pola recenice i moram cekat da se slova pokrenu 😂😂😂😂

Kinesko smece....NIKAD vise.... 

 Koji browser koristis ??

 

Jesi li pokusavao sa nekim drugim browserom i da li se i na drugim pojavljuje taj problem ??

MEGATAMA ned 26.7.2020 13:45
Dr. Vicko kaže...
MEGATAMA kaže...

Vise mi ne izbacuje da mi fejs app trosi previse bateriju ali browser je apsolutno unisten, steka suludo....evo cak i sad dok pisem ovaj post mi zasteka na pola recenice i moram cekat da se slova pokrenu 😂😂😂😂

Kinesko smece....NIKAD vise.... 

 Koji browser koristis ??

 

Jesi li pokusavao sa nekim drugim browserom i da li se i na drugim pojavljuje taj problem ??

Chrome koji koristim od prvog dana, nisam probao druge niti namjeravam.

Uskoro cu uzet novi mob i zaboravit Kineze. 

sendjo ned 26.7.2020 15:26

I meni se događa da browser zašteka na koju sekundu.. koristim Chrome i Brave, nema razlike u štekanju..

 

Neke aplikacije koje su normalni radile sada mi povremeno se ugase za vrijeme korištenja. Bez ikakvih drugih komplikacija, upozorenja...

Dr. Vicko ned 26.7.2020 22:58

Ja sam imao problema sa FB aplikacijom kada je update dosao koja je jela bateriju znacajno ali je rijeseno. 

 

Sa stekanjem browsera nisam imao nikakvih problema ali ja sam godinama na Operi i sve radi top. 

CroDexter ned 26.7.2020 23:36

Greškom jučer kliknuo da prihvaćam update. Za sada se ne čini katastrofično što se tiče baterije. FB app ne koristim. Chrome jednom zaštekao. Danas od 16 sati do sad uz 1h 54 min SOT-a, samo WiFi i dark temu baterija je na 80%. Prošlu noći otišlo 3% baterije što je ok. Znalo je biti manje ali je ok

goust78 sri 29.7.2020 14:05

Postovanje,

kolega ima P20 Lite i vec 10 dana mu ne radi whatsApp ?Probali smo da ga azuriramo,onda

deinstaliramo i ponovo instaliramo i nece.Kad klikne na ikonicu samo izbaci.

Retartova li phone. i nece opet ?!

SolidSnakeCRO sri 29.7.2020 17:32
goust78 kaže...

Postovanje,

kolega ima P20 Lite i vec 10 dana mu ne radi whatsApp ?Probali smo da ga azuriramo,onda

deinstaliramo i ponovo instaliramo i nece.Kad klikne na ikonicu samo izbaci.

Retartova li phone. i nece opet ?!

Clear cache? Nisam siguran da se to počisti nakon uninstalla. Probajte isto rename Whatsapp foldera napraviti pa nek si app napravi novu mapu.

goust78 čet 30.7.2020 08:25
SolidSnakeCRO kaže...
goust78 kaže...

Postovanje,

kolega ima P20 Lite i vec 10 dana mu ne radi whatsApp ?Probali smo da ga azuriramo,onda

deinstaliramo i ponovo instaliramo i nece.Kad klikne na ikonicu samo izbaci.

Retartova li phone. i nece opet ?!

Clear cache? Nisam siguran da se to počisti nakon uninstalla. Probajte isto rename Whatsapp foldera napraviti pa nek si app napravi novu mapu.

 Ocistili smo cache ,opet isto .

Gdje se nalazi folder whatapp-a?

SolidSnakeCRO čet 30.7.2020 17:06
goust78 kaže...
SolidSnakeCRO kaže...
goust78 kaže...

Postovanje,

kolega ima P20 Lite i vec 10 dana mu ne radi whatsApp ?Probali smo da ga azuriramo,onda

deinstaliramo i ponovo instaliramo i nece.Kad klikne na ikonicu samo izbaci.

Retartova li phone. i nece opet ?!

Clear cache? Nisam siguran da se to počisti nakon uninstalla. Probajte isto rename Whatsapp foldera napraviti pa nek si app napravi novu mapu.

 Ocistili smo cache ,opet isto .

Gdje se nalazi folder whatapp-a?

 U rootu interne memorije, ali i moguće na microSDX kartici. Znači otvori file manager (upravitelj datoteka) i odmah odi na dno. Rename ili delete radi dok je whatsapp uninstaliran ili ubijen u memoriji.

cro_scouser sri 26.8.2020 10:39
blackeagle29 kaže...
Jel ima tko problema sa punjacem, odnosno usb c utorom? Imam p20 i sve lakse mi se isteka, kad ga ustekam vise ga ne smijem dirati jer se isteka, ne drzi se kao prije ili kao na drugim mobitelima...

 Imam identičan problem, zadnjih par mjeseci je postalo stvarno užasno. Izgubi kontakt čim se pomakne mobitel prilikom punjenja. 
Znam još par vlasnika kojima se to dešava, vjerojatno serijska greška...

Najgore je što mobitel nikad nisam ni koristio kad se puni, ili nespretno spajao/otpajao kabel... Sreća što je ionako vrijeme za novi

Apocalypso722 sri 26.8.2020 18:08

Nakupilo vam se mucica u utoru od nošenja u džepu 

Identičan problem sam imao, već pomislio da nešto sa konektorima ne valja kaj me baš mučilo jer sam apsolutno zadovoljan uređajem. Nope, ugasiti mob, i tanjom iglom isčačkati sve van.

SolidSnakeCRO pet 4.9.2020 23:04
Point-X kaže...

Pozdrav

 

Prijatelj je dobio mobitel Huawei P20 ili Lite, tvornički je referirao mobitel i javlja mu se ovo slika 1. Neda mu novi račun napraviti niti ništa, što dalje?

Nek se prijašnji vlasnik ulogira u sustav i nek makne telefon s svoje liste uređaja. Osim ako telefon nije...

Point-X sub 5.9.2020 12:15
SolidSnakeCRO kaže...
Point-X kaže...

Pozdrav

 

Prijatelj je dobio mobitel Huawei P20 ili Lite, tvornički je referirao mobitel i javlja mu se ovo slika 1. Neda mu novi račun napraviti niti ništa, što dalje?

Nek se prijašnji vlasnik ulogira u sustav i nek makne telefon s svoje liste uređaja. Osim ako telefon nije...

 Koliko znam telefon nije ... nego prijašnja vlasnica je to davala djetetu da se igra te je mobitel imao onaj mod za zaštitu djece. Što ako prijašnja vlasnica ne zna šifru?

MEGATAMA čet 15.10.2020 11:18

Presao sa P20 Pro na S20+ i sad vidim da ove musice koje su dosle na P20 Pro sa Androidom 10 postoje i na Galaxyu ali u daleko manjoj mjeri...ali postoje.

Za sada mi je P20 Pro drazi mob,vidjet cemo nakon nesto duzeg koristenja Galaxya.