Hrvatski Telekom

T-com produljenje ugovora? Ili netko drugi?

Kosturko1 čet 18.3.2021 20:45

Trenutno imamo T-com Magenta koji istice u 4.mjesecu. Sto nudi T-Com za produljenje? Imamo adsl 20/5, Maxtv (imali i 18 mjeseci sport paket ali nekim cudom on je trajao 18 ujesto 24 mjeseca) i telefon.
Sve placamo cca 250kn. Ima li T com neku akciju?

Optima, A1 i ostali su dostupni, optika nazalost jos nije.

Dodatne info i ponude mogu i u PM.
Hvala

Lil Dice čet 18.3.2021 21:00

Za manje od 250kn imaš jedino Iskon trio paket. Max brzina na parici, osnovni tv paket i tel. neograničeno prema fiksnim (za 1000 min mobilnih i 500 EU doplata 20kn). I taj paket košta 225 kn. Ili sličan paket kod Terrakoma 250kn. A što se HT-a tiče treba proučiti onaj "Cjenik posebnih i proteklih ponuda" jel ima kakva niža cijena za trio paket.

davor333 čet 18.3.2021 22:48

Redovnim putem nećeš dobiti max3 paket za 209 kn. Jedini način je prelazak na a1, ili neki drugi, samo ne iskon. Nakon kaj taj drugi operater preda zahtjev za tvoj prelazak onda te ht nekim čudom zove i odjednom može za 209 kn.
Pošto ugovor sa budućim operaterom sklapas na daljinu imaš i pravo na raskid, prihvatiš ht za 209 i dvije godine si bez brige. Dodatni paketi su po 5 kn (arena, prosireni,...) Hbo je mislim 27. Dodatni max tv prijemnik za 10 kn... I jos dobis poklon bon u SD. Ja sam već dva put na taj način produžio, ovo mi je 3.godina sa tom cijenom. Pazi samo da sve rjesavas pismeno emailom, a telefonske razgovore obavezno snimaj... Sretno