Everest.the.Yeti sub 15.8.2020 19:05

Čujem da T-Com u ponudi ima neki Kaon STB model KSTB4082.

Ima li netko informaciju kako doći do istog, po kojoj cijeni i specifikacije navedenog?

SZK se pravi mutava i niti Đuro, Pero, Ana i Mia mi nisu dali nikakav koristan odgovor.

Ako netko zna više nek piše :-)

Tascam sri 19.8.2020 11:52

Dobio ga prošli mjesec nakon što se postojeći (Samsung) pokvario.Ne kužim zašto toliko šiljiš službu za korisnike.Kaon nije ništa bolji od Samsunga, osim što podržava 4k rezoluciju, a to je u dogledno vrijeme nebitno.

Everest.the.Yeti sri 19.8.2020 15:40

Zato što želim informacije. Valjda bi oni trebali nešto znat o uređaju koji nude ili barem imat neku brošuru pa mi pročitat jer na netu ništa pametnog tj. taj model nigdje nisam našao.

Btw, najviše me zanima radi androida tj. da klinci mogu gledat Youtube na starijoj non-smart telki jer ne želim uz klasičan stb još i android box uzimat. Ovo bi bilo idealno.

Reci mi samo ako znaš specifikacije dotičnog tj. koliko svoje memorije za pohraqnu ima i koliko radne memorije?

Everest.the.Yeti sri 19.8.2020 17:16
Nuclear_Phoenix kaže...

Stvarno ga je "teško" pronaći.... http://www.kaonmedia.com/eng/product/pro02_3.asp?pgrp=105&pidx=125

 

STB ko' STB, zadnje smeće koje se kupuje na kile a ne na komad. Kakav YT, Android... H1 je imao media centar na svojim Netgem i to je bilo vau, vrhunac ponude u domaćih telekoma.

 

Zašto bi ti dali Android (ili generalno media centar) kad im je cilj komadanje ponude u najsitnije pakete koje mogu složiti + prodavanje VOD sadržaja?

 T-Com nudi model KSTB4082 i nisam našao baš o njemu nešto. Česi imaju model KSTB6077 koji ima tu mogućnost pa sam mislio da je to to, ali očito nije.

Btw, ponudili su mi neki (spominju Android) za 49 kn pa sam zato mislio da je to ovaj kao šta Česi imaju. 

Vavoom sub 2.1.2021 20:12

Mislim da KSTB4082 nije isti kao KSTB6077 koji imju Česi. A gledao sam uputstva za taj Kaon KSTB4082 model, inače OS i daljinac su ostali isti kao i kod dosadašnijh (Zenterio). S druge strane A1 uz Mozaik dijeli sličan Kaon prijemnik (KSTB4020) samo što on ima i F-connector priključak za kablovsku i s bočne strane 3.5mm plug za starije TV sa "guzicom" i plug za vanjsku IR diodu. Ali on je dostupan trenutno samo za korisnike koji su na kablu, trebalo bi uskoro da krenu i za korisnike koji su na parici te one koji su na FTTH.