Hrvatski Telekom

HT nudi otkup ugovorne obveze od drugog operatera

registracija uto 10.3.2020 22:52

Korisnik sam A1 pod ugovornom obvezom jos cirka godinu i pol

 

Nazove me danas neki i kaze da su oni firma koja radi u ime HT-a i nudi mi isplatu troška za prijevremeni raskid ako sam voljan prec na HT usluge

 

 

Obicno kad me taki neki zovu odustanu kad im kazem da sam vezan ugovornom obvezom ali ovom placanje istog nije bio problem.

 

 

 

 

Jel to neki scam? Plaćanje par tisuca kuna, posrednicka firma...

kostolomac sri 11.3.2020 08:01
registracija kaže...

Korisnik sam A1 pod ugovornom obvezom jos cirka godinu i pol

 

Nazove me danas neki i kaze da su oni firma koja radi u ime HT-a i nudi mi isplatu troška za prijevremeni raskid ako sam voljan prec na HT usluge

 

 

Obicno kad me taki neki zovu odustanu kad im kazem da sam vezan ugovornom obvezom ali ovom placanje istog nije bio problem.

 

 

 

 

Jel to neki scam? Plaćanje par tisuca kuna, posrednicka firma...

 Nije, sve je legit, HT ima koperantske firme koje su zaduzene da privuku klijente, pa tako i nude tu opciju da plate penale( ako ste pod ugovorom ) umjesto Vas kod prelaska kod njih.

Sve ima svoju računicu, jer ipak se potpisuje ugovor na 24mj. To rade već godinama...

I mi smo tako  prešli kod njih, platili  nam penale kod VIP-a, i bila je puno bolja ponuda od Vipove iako je Vip nudio novu , ali i dalje je HT-ova bila povoljnija za nas.

Neće to svakom ponudit jer imaju okvirni budžet za takve poduhvate.

registracija sri 11.3.2020 19:52

da evo bili su danas kod mene i zbilja placaju prijevremeni raskid no svjesno te hoce smuvat da odes kod njih mada nude losije od postojeceg ugovora za vise novca

 

i skoro sam nasjeo dok nisam evo sad detaljno proucio sta se to nudi i naso cake koje su se presutile

registracija sub 14.3.2020 11:17

posalo sam sms tom prodajnom predstavniku jer sam uocio razlike izmedju onog sto mi je on pokusao prodat i onog sto pise na njihovim stranicama pa da mi objasni  

 

no prodajni predstavnik se vise nije javljao s nikakvim odgovorom

 

kostolomac pon 16.3.2020 12:08
registracija kaže...

posalo sam sms tom prodajnom predstavniku jer sam uocio razlike izmedju onog sto mi je on pokusao prodat i onog sto pise na njihovim stranicama pa da mi objasni  

 

no prodajni predstavnik se vise nije javljao s nikakvim odgovorom

 

 Ukratko onda, ko ga j....

 

Ako uz plaćanje penala njihovi uvjeti nisu bolji od trenutno operatera nema tu ''kruha'' za prelazak kod drugog......

Sve mora biti ''crno na bijelo'' ili nema ništa od prijelaza.