Grafički programi

Photoshop i illustrator znalci

The Stig sub 26.2.2011 20:59

pozdrav,

 

trebam pomoc. imam logotip u jpg formatu koji bih trebao prebaciti u vector. Znam ponesto u photoshopu, ali s pen tool-om traceati ovo bilo bi samoubojstvo. Poceo i nesto raditi u illustratoru s pomocu live trace funkcije no nezadovoljan sam. Kako da dobijem vektorski logo (stilizirano slovo A i natpis Animal) u bijeloj boji (ili bilo kojoj drugoj) dovoljno kvalitetan da ga mogu otisnuti na majicu ili napraviti veliki print?

Molim dobrovoljce da to naprave ili mi savjetuju metodu i program koju bih trebao koristiti.

 

Logo u privitku.

 

Hvala svima unaprijed

Rabenbal sub 26.2.2011 21:25
The Stig kaže...

pozdrav,

 

trebam pomoc. imam logotip u jpg formatu koji bih trebao prebaciti u vector. Znam ponesto u photoshopu, ali s pen tool-om traceati ovo bilo bi samoubojstvo. Poceo i nesto raditi u illustratoru s pomocu live trace funkcije no nezadovoljan sam. Kako da dobijem vektorski logo (stilizirano slovo A i natpis Animal) u bijeloj boji (ili bilo kojoj drugoj) dovoljno kvalitetan da ga mogu otisnuti na majicu ili napraviti veliki print?

Molim dobrovoljce da to naprave ili mi savjetuju metodu i program koju bih trebao koristiti.

 

Logo u privitku.

 

Hvala svima unaprijed

corel draw - klik na trace - gotovo.

The Stig sub 26.2.2011 21:28
Rabenbal kaže...
The Stig kaže...

pozdrav,

 

trebam pomoc. imam logotip u jpg formatu koji bih trebao prebaciti u vector. Znam ponesto u photoshopu, ali s pen tool-om traceati ovo bilo bi samoubojstvo. Poceo i nesto raditi u illustratoru s pomocu live trace funkcije no nezadovoljan sam. Kako da dobijem vektorski logo (stilizirano slovo A i natpis Animal) u bijeloj boji (ili bilo kojoj drugoj) dovoljno kvalitetan da ga mogu otisnuti na majicu ili napraviti veliki print?

Molim dobrovoljce da to naprave ili mi savjetuju metodu i program koju bih trebao koristiti.

 

Logo u privitku.

 

Hvala svima unaprijed

corel draw - klik na trace - gotovo.

Znaci, illustrator nikako nije dovoljan? hvala

Rabenbal sub 26.2.2011 21:43

ah lol... nije. trebas i 3ds max i adobe after effects, i flame i cekic i nakovanj i illustrator da bi u corelu mogao trejsati. :/

 

napisah ti samo kako ide u programu za stolno izdavastvo. illustrator nije tome namjenjen ali ne sumnjam da ima nesto slicno jer je ipak isto vektorski alat.

odes na youtube i upises illustrator-tracing-tutorial. :/