Grafički programi

Adobe illustrator kako sninuti tria verziju

kizo2703 pet 23.1.2015 00:29
smotaniveliki kaže...

stiskao sam to ali kao i kad kliknem na taj link, ne vidim di dođe download??  a kada idem negdje nasao preuzimanja i pa tada illustrator pise da nije dostupan

 Jesam ja ćorav? Samo kaj za trial moraš napraviti Adobe ID (bez brige, i to je free)

smotaniveliki pet 23.1.2015 00:42
kizo2703 kaže...
smotaniveliki kaže...

stiskao sam to ali kao i kad kliknem na taj link, ne vidim di dođe download??  a kada idem negdje nasao preuzimanja i pa tada illustrator pise da nije dostupan

 Jesam ja ćorav? Samo kaj za trial moraš napraviti Adobe ID (bez brige, i to je free)

 znam smotan sam, al daj direktan link jer ja to stvarno nevidim, a s onog prvog linka stisnem try neće, a kad se ide dolje u preuzimanja pa tada illustrator dođe ovo

smotaniveliki pet 23.1.2015 01:00

išao skidati i nije skinulo illustrator nego adobe creative cloud, šta da radim sada stime? :DD grrr

 

i sada mi skida illustrator cc2014, a to sam i mislio da će tako biti, taj neželim nit taj oblak, i te app, jel se može to jednostavno pobrisati u remove programs? 

 

 

mrzim kad mi se skinu neke gluposti koje ne trebam, jel se može to sve unistall ili ne? (slika u prilogu)

kizo2703 pet 23.1.2015 12:01
smotaniveliki kaže...

mrzim kad mi se skinu neke gluposti koje ne trebam, jel se može to sve unistall ili ne? (slika u prilogu)

 Ne! Te ''gluposti'' su neophodne za rad Illustratora, kao i mnogih drugih programa.

smotaniveliki pet 23.1.2015 14:50
kizo2703 kaže...
smotaniveliki kaže...

mrzim kad mi se skinu neke gluposti koje ne trebam, jel se može to sve unistall ili ne? (slika u prilogu)

 Ne! Te ''gluposti'' su neophodne za rad Illustratora, kao i mnogih drugih programa.

 ali taj illustrator i cloud bi pobrisao

kizo2703 pet 23.1.2015 15:10
smotaniveliki kaže...

 ali taj illustrator i cloud bi pobrisao

 Deinstaliraj Cloud, ali ne Visual C programe, jel oni ti trebaju za normalan rad sistema i drugih programa.

smotaniveliki kaže...

 treba mi trial jer imam neki ključ eto zasto i bas cs6 illustrator

KLIK

 

Skidaš English—Universal verziju.

smotaniveliki pet 23.1.2015 23:41
ihush kaže...

-ne nalaziš? .. vidi tamo buy i ispod.. (da, baš to).

 samo da ti odgovorim tu, to sam vidio i prije nego sam otvorio temu ali nema, neće, i prije barem kad sam kliknuo na try se ništa nije dogodilo a sada mi odmah otvara taj glupi cloud pošto sam napravio i ID, koji meni sigurno ne treba.

 

 

sada iman novo pitanje, ne kako nego dali je moguće da si obrišem račun (adobe creative cloud)?