Grafičke kartice

Dali je problem do GPU ili ili šta drugo

55pero sri 3.6.2020 21:05

Molio bi za pomoć prilikom igranja mi zna izbaciti ovu poruku (slika 1) i izbaci iz igre ( WOT )  a nekad mi traži i reset cijelog kompa  (slika 2).

Zadnji drajveri instalirani  u čemu je problem do grafe ili nešto drugo GPU kupljena prije 2mje.

Jakovp sri 3.6.2020 21:45
55pero kaže...

Molio bi za pomoć prilikom igranja mi zna izbaciti ovu poruku (slika 1) i izbaci iz igre ( WOT )  a nekad mi traži i reset cijelog kompa  (slika 2).

Zadnji drajveri instalirani  u čemu je problem do grafe ili nešto drugo GPU kupljena prije 2mje.

 
DDU i reinstalacija drivera.

boxer sri 3.6.2020 21:54
55pero kaže...

Molio bi za pomoć prilikom igranja mi zna izbaciti ovu poruku (slika 1) i izbaci iz igre ( WOT )  a nekad mi traži i reset cijelog kompa  (slika 2).

Zadnji drajveri instalirani  u čemu je problem do grafe ili nešto drugo GPU kupljena prije 2mje.

Zajebava te "pogonitelj grafike"

 

Izgleda da nešto ne štima sa grafičkim driverima i igrom. Probaj upotpunosti izbrisati sa DDU kompletno grafičke drivere i instalirati ponovno zadnju verziju drivera.

Ako ponovno bude ista greška, onda probaj ponovno izbrisati i instalirati prethodnu verziju drivera - jedna mora raditi kako treba.

 

Ovdje možeš pronaći starije verzije za 5600XT

 

https://www.amd.com/en/support/previous-drivers/graphics/amd-radeon-5600-series/amd-radeon-rx-5600-series/amd-radeon-rx-5600-xt