Xrt čet 1.12.2022 15:23

Došlo je par Suprim X danas te sam zahvaljujući botu koji je našao čak prije nego što se pojavilo na nabava.net ugrabio jednu. I upravo idem po nju. Opalit ću sliku ovdje samo za tebe hejteru!

Cryogenic čet 1.12.2022 15:49

Bogami hrabra kupovina, tolke pare za 3 godine gare i moze prdnut i op ajmo opet jedno 15-18000 kn za novu seriju. I još kad dodje 5xxx serija, a ovoj garancija istekla a niko neće dat ni 10 000 kn za nju jer nema gare. Zajeban sport. Respect. #Business

 

 

Balerion čet 1.12.2022 16:47
Xrt kaže...

Došlo je par Suprim X danas te sam zahvaljujući botu koji je našao čak prije nego što se pojavilo na nabava.net ugrabio jednu. I upravo idem po nju. Opalit ću sliku ovdje samo za tebe hejteru!

 Gdje si je kupio i po kojoj cijeni? Ja isto gledam koju bi...

Xrt čet 1.12.2022 18:22

Kupio sam u pcshop.hr, koliko sam shvatio prodali su već dva komada koja su imali ujutro (jedan meni hehe), ali pošalji upit za svaki slučaj. Rekli su da su zadnji puta Suprim X imali također dva komada kada je 4090 izašla. Dakle ovo je drugi drop tog modela kod nas.

Platio sam kešom (to je 10% popusta) te me izašla oko 17 500 kn.

 

Daleko najbolji model kojeg se isplati tih 500 - 800 kn više dati u odnosu na najjeftiniji.

Ovdje ti je usporedba modela: https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1TGs72-RQTZkMBbKyoA8K3eqHrizlVxpjMWAOQlHsRBY/htmlview

Glavno što sam gledao su VRM phaseovi upravo zbog onog videa kojeg sam ranije poslao.


Evo i slika:

  

rokonja čet 1.12.2022 18:32
Xrt kaže...

Kupio sam u pcshop.hr, koliko sam shvatio prodali su već dva komada koja su imali ujutro (jedan meni hehe), ali pošalji upit za svaki slučaj. Rekli su da su zadnji puta Suprim X imali također dva komada kada je 4090 izašla. Dakle ovo je drugi drop tog modela kod nas.

Platio sam kešom (to je 10% popusta) te me izašla oko 17 500 kn.

 

Daleko najbolji model kojeg se isplati tih 500 - 800 kn više dati u odnosu na najjeftiniji.

Ovdje ti je usporedba modela: https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1TGs72-RQTZkMBbKyoA8K3eqHrizlVxpjMWAOQlHsRBY/htmlview

Glavno što sam gledao su VRM phaseovi upravo zbog onog videa kojeg sam ranije poslao.


Evo i slika:

  

 

 Daj me nemoj .... dat te ... dat 500 - 800, a pljuneš oko 17 500.

 

Ajd sretno i nemoj zaboravit upalit "FPS cunter"!

Balerion čet 1.12.2022 20:15
Xrt kaže...

Kupio sam u pcshop.hr, koliko sam shvatio prodali su već dva komada koja su imali ujutro (jedan meni hehe), ali pošalji upit za svaki slučaj. Rekli su da su zadnji puta Suprim X imali također dva komada kada je 4090 izašla. Dakle ovo je drugi drop tog modela kod nas.

Platio sam kešom (to je 10% popusta) te me izašla oko 17 500 kn.

 

Daleko najbolji model kojeg se isplati tih 500 - 800 kn više dati u odnosu na najjeftiniji.

Ovdje ti je usporedba modela: https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1TGs72-RQTZkMBbKyoA8K3eqHrizlVxpjMWAOQlHsRBY/htmlview

Glavno što sam gledao su VRM phaseovi upravo zbog onog videa kojeg sam ranije poslao.


Evo i slika:

  

 Imali su oni i Gaming X Trio model nedugo za 16670kn

bik pet 2.12.2022 10:03
herya kaže...

Bježi od Zotac-a, nema servis u Europi pa će se kartica slati u Kinu, dobit ćeš je nazat kad izađe nova serija !

 Ako nova serija izlazi u roku 45dana od davanja na reklamaciju onda je to tako kako ti kažeš :D

bik pet 2.12.2022 16:18

Nadam se da se samo pravis glup. Zakonski rok za popravak ti je 45dana od reklamacije u Hr.
U njemackoj npr Zotac uredno rješava reklavacije u roku tjedan-dva, znaci ili poprave ili dobiješ novu ili € nazad.

rokonja čet 8.12.2022 06:15
infeqt0r kaže...

Kupujte 4090 po tim cijenama i hranite bezobrazluk i pohlepu. Ni scalperi ih nece vise. 

  Pa, šta čovijeku sjela božićnic, 13 plaća itd... Principi su jedno a mogučnost i želja sasvim nešto treće.

infeqt0r čet 8.12.2022 09:39

Postujem i razumijem, samo ne cudite se msrp cijenama od 2ooo$ 5xxx serije poticuci ovakvo, blago receno, nerealno formiranje cijena. Dugorocno gledano stetite i sebi i ostatku korisnika podrzavajuci njihovu besramnu politiku. 

segregator čet 8.12.2022 09:53
infeqt0r kaže...

Postujem i razumijem, samo ne cudite se msrp cijenama od 2ooo$ 5xxx serije poticuci ovakvo, blago receno, nerealno formiranje cijena. Dugorocno gledano stetite i sebi i ostatku korisnika podrzavajuci njihovu besramnu politiku. 

 

Tržište je ipak najpošteniji način odlučivanja koliko nešto vrijedi...to što se nama nešto ne sviđa

ne znači ništa ako većina svojim novčanikom glasa suprotno

softwaremaniac čet 8.12.2022 11:54
rokonja kaže...
infeqt0r kaže...

Kupujte 4090 po tim cijenama i hranite bezobrazluk i pohlepu. Ni scalperi ih nece vise. 

  Pa, šta čovijeku sjela božićnic, 13 plaća itd... Principi su jedno a mogučnost i želja sasvim nešto treće.

Upravo to. Rintam cijelu godinu. Pa kvragu sve ako si usranu karticu ne mogu kupiti na kraju godine da se počastim i uživam na godišnjem.

 

Pogotovo zato što sam 6 i pol godina na 1080 i skok će biti ogroman.

OnTime čet 8.12.2022 11:58
softwaremaniac kaže...
rokonja kaže...
infeqt0r kaže...

Kupujte 4090 po tim cijenama i hranite bezobrazluk i pohlepu. Ni scalperi ih nece vise. 

  Pa, šta čovijeku sjela božićnic, 13 plaća itd... Principi su jedno a mogučnost i želja sasvim nešto treće.

Upravo to. Rintam cijelu godinu. Pa kvragu sve ako si usranu karticu ne mogu kupiti na kraju godine da se počastim i uživam na godišnjem.

 

Pogotovo zato što sam 6 i pol godina na 1080 i skok će biti ogroman.

 Pa baš zato što rintaš pričekaš mjesec dva i ubodeš jeftinije, pogotovo sad 13.12 kad izlazi amd koji bi trebao srokat cijene. Nvidia je vec spustila cijene za $100. A ako se slučajno i predomisliš tu ti je 14 dana povrata.