Fotoaparati

Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

deya100 sub 18.7.2020 17:12
ARazer kaže...
deya100 kaže...

ARazer je ova sa kometom fotkana u vrijeme zalaska kometa tj. navečer ili rano ujutro prilikom izlaska? Nekako mi ovo izgleda da je prema sjeverozapadu pa zato pitam... A i s desne strane mi izgleda kao odsjaj zalaska sunca...

 23:50 večer. Ovo lijevo je sijevalo dolje u Rijeci i povuklo taman u expoziciji  

 Odlično, znači sad je prilika i za "ulovit" ga a da nemoraš navijat budilicu rano ujutro. Samo da bude koji vedar dan još prije nego nam ode...

Arctic Skies ned 6.9.2020 09:07

Au hvala puno na komentaru :)
Neke stvari postanu puno jasnije kad ti neko otvori oci heheh
Sve ove slike su bez ikakvih dorada, sta znam, u nekom trenu uhvacene.
Sada valja sjest i doradit ih hehehe
I da tvoja verzija je mnogo bolja :)

Santana sri 16.9.2020 12:24

One moje slike gore su bile slikane za foto "knjigu". Zelja mi je to napravit vec duze no nikad nemam dovoljno fotografija iste teme da bi to napravio. Iskreno nemam nit sad, al nekak sam uspio ostvarit neki minimum
     To je napravljeno preko blurb-a i boje su odlicno ispale tocno onak kak mi izgleda na mom monitoru (kalibriran je)
Jedini je problem kaj je to preskupo za ovak mali broj stranica koje ja imam (20), no nema veze :) zadovoljan sam.

snake44 sri 16.9.2020 13:06

Budući da je tema Shutterstock https://forum.bug.hr/forum/topic/fotoaparati/shutterstock/125209.aspx  više manje dead, pa ću ovdje pitati. Ima li tko iskustva sa Shutterstockom? Ja sam već jako dugo prijavljen tamo (par godina) i stavio sam nekih 15-20 slika i kupili su mi 3 slike, tj. sad na računu imam 0.75$ . Isplati li se više baviti time? Ako da, na koji način, treba li visiti skoro svaki dan na stranici i reklamirati se ili je dovoljno samo preko dobrih tagova probiti se?

ARazer čet 17.9.2020 21:36
snake44 kaže...

Budući da je tema Shutterstock https://forum.bug.hr/forum/topic/fotoaparati/shutterstock/125209.aspx  više manje dead, pa ću ovdje pitati. Ima li tko iskustva sa Shutterstockom? Ja sam već jako dugo prijavljen tamo (par godina) i stavio sam nekih 15-20 slika i kupili su mi 3 slike, tj. sad na računu imam 0.75$ . Isplati li se više baviti time? Ako da, na koji način, treba li visiti skoro svaki dan na stranici i reklamirati se ili je dovoljno samo preko dobrih tagova probiti se?

 Iskreno meni se uopće neda ni upload napravit za tu lovu. Fotkam sebi za gušt + prodam dosta prinetva tako. Bolje od svih tih "portala"