Dodinho uto 4.10.2016 16:51

Jeste gledali prvu epizodu i kakvi su dojmovi?

 

58 milijuna dolara je utrošeno na prvu sezonu i to se jako dobro vidi, produkcija je fenomenalna i radnja jako zanimljiva, čini se da je HBO opet ubo ogroman hit.

 

Jel itko zna malo bolje pravila tog "svijeta" jer nisam gledao film?

Hyperion sri 5.10.2016 12:47

Pogledao film. Bio je zanimljiv, ne znam zašto sam ga stalno odgađao pogledati.

 

Sada znam odkuda utjecaj za Terminatora i Jurassic Park. Film ispred svog vremena u nekim aspektima, samo nije imao para i ono nešto da bude popularan kao oni.

 

Ima i nastavak Futureworld, ali vele da je loš.

tommy2103 sri 16.11.2016 18:24
golatificon kaže...

jel netko prati seriju? ne vidim da ljudi komentiraju :D sta kazete na zadnju epizodu? 

 Nekako sam imao osjećaj da Ford ima nešto takvoga u ovoj ekipi kaj vodiju to, al nisam baš toga očekivao :D

Definitivno postaje sve zanimljivije. 

golatificon sri 16.11.2016 22:40
tommy2103 kaže...
golatificon kaže...

jel netko prati seriju? ne vidim da ljudi komentiraju :D sta kazete na zadnju epizodu? 

 Nekako sam imao osjećaj da Ford ima nešto takvoga u ovoj ekipi kaj vodiju to, al nisam baš toga očekivao :D

Definitivno postaje sve zanimljivije. 

 predobro, moze bilo kojeg covieka zamjenit od vlasnika tvrtke do predsjednika države

ne kuzim sta se ova dvojica tupsona toliko boje prostitutke robota, ako su joj mogli povecat inteligenciju mogu joj smanjit i štošta drugo

na kraju ce nakon sto ford sve ljude zamjeni robotima na njega krenut arnold sa svojim robotima pa ce biti ROBOT FIGHT! apokalipsa! :DDD

ris uto 6.12.2016 22:28
tommy2103 kaže...

Ljudi ste pogledali finale sezone? Vrhunski izvedeno, sve se otkrije i objasni, sve skupa mi je to ostavilo više dojam ko odličan film nego serija.

 

 Definitivno bi se složio stobom da se na kraju sve lijepo objasni i odlično završi.

 

Ovakav tip serija volim koje imaju svoju kontrolu i sve nakraju lijepo razjašnjeno.

 

Sezona 1 je završila super, čitao sam malo po netu Nolan je rekao da ne planira pustiti sezonu 2 druge godine već 2018 zbog toga da je napravi kako treba, što jako poštujem i cijenim.

 

Samo sve mi se čini da će se prebaciti u drugi park na neku novu priču  u neko drugo vrijeme u našoj povijesti što mi ima smisla, samo će jako dobro to morati napraviti.

 

 

SPOILER ISPOD

--------------------------

 

 

 

 

Ford je otišao kao Badass, dao im je ono što su oduvijek htjeli!.

 

Smrtonosni kod!.

 

JozoBozo121 uto 6.12.2016 23:03

Što ako ono nije bio Ford, već host kojeg je proizvodio u onom diagnostic facilityu u kojem je ubijena Theresa? Možda je on zapravo još uvijek živ, a ovako se želio rješiti odbora.

ris sri 7.12.2016 01:19
JozoBozo121 kaže...

Što ako ono nije bio Ford, već host kojeg je proizvodio u onom diagnostic facilityu u kojem je ubijena Theresa? Možda je on zapravo još uvijek živ, a ovako se želio rješiti odbora.

 Realan ishod, ali opet neznam moguće da mu je to bila alternativa vidit ćemo sve :D.

FlyBoy pon 13.3.2017 12:02

Pogledao jučer do kraja.

Odlična serija, za kraj sam očekivao neko veliko maslo od puppetmastera Forda, bilo je jasno da on tu vuče sve žice i određuje.

Više me se dojmio dio gdje je Man in black zapravo William, iskreno na tu priču obraćao toliko pažnje, pa me iznenadilo, iako sad kad razmislim, moglo se predvidjeti.

 

Dosta toga je objašnjeno, ali se nameće i dosta novih pitanja, recimo onaj dio gdje ispadne da je Maevim bijeg zapravo narrative, a ne "buđenje". 

Isto tako mislim da je lako moguće da ubijeni Ford nije pravi Ford već host. Definitivno su previše kadra dali onom hostu kojeg je radio da nešto s time ne bi bilo.

 

CVET2 uto 1.9.2020 17:26

Prva sezona je bila odlična što se radnje tiče, druga je već imala dosta mana ali je bila gledljiva, a treća je skoro potpuni promašaj po meni. Radnja je postala potpuni klišej. Nema nikakve emocijalne povezanosti niti sa jednim likom jer su svi ili roboti pa se stalno regeneriraju iz mrtvih, ili su nedovoljno razrađeni da bi se za njima žalilo. Ford (Anthony Hopkins) i Theresa Cullen (Sidse Babett Knudsen) koji su bili jedni od najboljih glumaca u seriji, ubili su u prvoj sezoni, a onda su u trećoj umjesto njih išli obnoviti (isprintati ju na 3D printeru) bezemocijalnu sporednu glumicu Charlotte Hale (Tessa Thompson). Jadnog Čovjeka u crnom (Ed Harrisa) bacili su u ludnicu, i guess what - taj dio sa njim u ludnici je bio najzanimljiviji u cijeloj 3. sezoni. Dosadnim borbama između neuništive i bezemocijonalne Dolores (Evan Rachel Wood) i manje više svih ostalih u seriji ne bi trebalo biti mjesta u seriji kao što je Westworld.