asale pet 6.5.2016 08:52

možda više od 30 godina bila je prikazana serija jedrenjaci-the onedin line i sada sam skinuo seriju ali ne mogu naći prijevod,ako netko zna više,hvala

m77 ned 2.7.2017 15:19

Za one koji koriste Subtitle Edit...

U opcijama, koji god default frame rate odaberem, neovisno da li 23,976 ili 30, titlovi su uvijek isti...za što uopće služi opcija default frame rate, ima li kakvu funkciju?

m77 ned 6.8.2017 17:01

Ne trebam titlove nego pomoć oko neprepoznavanja titlova...naime, usb ne prepoznaje titlove, iako kad ih tek zalijepim, sve radi normalno, no nakon što iskopčam usb te ga ponovno ukopčam više ne prepoznaje titlove...problem je u samom usb-u, jer kad sam sve prebacio na drugi, radi normalno, ali zanima me u čemu točno je problem i kako ga riješiti?

Ako netko može pomoći, bio bih zahvalan.

Anđeo bez falinge čet 9.8.2018 06:20
m77 kaže...

Ne trebam titlove nego pomoć oko neprepoznavanja titlova...naime, usb ne prepoznaje titlove, iako kad ih tek zalijepim, sve radi normalno, no nakon što iskopčam usb te ga ponovno ukopčam više ne prepoznaje titlove...problem je u samom usb-u, jer kad sam sve prebacio na drugi, radi normalno, ali zanima me u čemu točno je problem i kako ga riješiti?

Ako netko može pomoći, bio bih zahvalan.

 s kojim programom si "lijepio" titlove ?

s format Factory ih ugraviraš i nema da USB oće, neće

stribs pet 24.8.2018 18:53

Trazim titlove (engleske) za Superstore S3 za 1080p verziju.Koji god nadem ne pase
Ako zna netko moze mi poslat link u pm.Nije da su mi jako potrebni za gledanje ali ako postoje volio bih imat. 

CVET2 čet 17.9.2020 14:39

Da ne otvaram novu temu, postaviti ću pitanje ovdje. Na portalu onlineserije.net neispravno se prikazuju slova sa dijakritičkim znakovima čćžšđ. Razlog je vjerovatno u razlici između kodnih stranica UTF-8, CP1250 i CP1252. Nešto je 99% posto u tome, ali nikako ne uspijevam otkriti kako bi riješio problem. Probao sam skinuti alternativne titlove i mijenjati kodnu stranic, ali s time da pazim da se slova sa dijakritičkim znakovima ne promijene. Probao sam i instalirati nekakav plugin za Chrome tako da mi se stranica učita koristeći drugu kodnu stranicu, ali to ništa nije pomoglo. Čak mislim da plugin ne prolazi jer se video streama sa neke druge stranice, a serijeonline.net služe samo kao nekakav posrednik. Ako je netko riješio ovaj problem neka javi riješene.