Flanker-B čet 25.8.2022 16:05

bump: ponovo ne radi

 

"Došlo je do greške sa serveror HTTP STATUS CODE 500

Došlo je go greške na serveru. Molimo te da pokušaš ponovo



 

A timeout occurred

The origin web server timed out responding to this request.

  • Ray ID: 7404db8d8e1cc268
  • Your IP address: 78.1.204.148
  • Error reference number: 524
  • Cloudflare Location: Vienna"
Posmatrač uto 11.7.2023 14:36
dax-lax kaže...
Kaj danas uopće itko koristi direktno tu stranicu kad vlc, bsplayer, kodi sam pokupi po netu ako prijevoda ima? Ako nema, onda je svejedno.

 A odakle je pokupe?

dax-lax uto 11.7.2023 15:10
Posmatrač kaže...
dax-lax kaže...
Kaj danas uopće itko koristi direktno tu stranicu kad vlc, bsplayer, kodi sam pokupi po netu ako prijevoda ima? Ako nema, onda je svejedno.

 A odakle je pokupe?

 Kad sam zadnje vidio, opensubtitles.org/getsubtitle.com/bsplayer-subtitles.com, pa gdje nađe. Ako dodaš još bosanske i srpske (latin), opcije se povećaju. 

Za vlc nisam siguran gdje uzima ali vjerujem da slično

 

Damir22 uto 11.7.2023 16:16

Jedini problem je sto je vecina toga sto player sam pokupi genericko google translate smece, doslovno prevodjenje rijeci, bez smisla, redosljeda, roda, padeza......

Ipak volim "user" prijevode, a za to su titlovi neizbjezni i najbolji.

Ne kazem da auto ucitavanje ne pokupi nekad i kvalitetan prijevod, ovisi o seriji i "izdanju" iste. Meni najcesce ne.

bero666 sri 12.7.2023 11:08

Sa njihovog facebooka:

 

Važno: Obaveštavamo sve da je naš hosting provajder hakovan i da se radi na otklanjanju kvara. Nadamo se da ćemo brzo ponovo da budemo dostupni!

 

 

azzie sri 12.7.2023 11:38
bero666 kaže...

Sa njihovog facebooka:

 

Važno: Obaveštavamo sve da je naš hosting provajder hakovan i da se radi na otklanjanju kvara. Nadamo se da ćemo brzo ponovo da budemo dostupni!

 

 

Ok, glavno da nisu ugasili stranicu. Ako se ne varam sportnet.hr je pao u isto vrijeme i koliko vidim još ni oni nisu riješili problem. 

60nine sub 15.7.2023 09:39

ok, sad bar baca normalan 404 error...

 

nego, jel ima neka pouzdana alternativa titlovi.com sa normalnim prijevodima koji nisu generičko google translate smeće?

azzie sub 15.7.2023 09:46

Mislim da nema druge stranice za filmske titlove ali za serije imaš solidnu alternativu - www.prijevodi-online.org

Koliko vidim i dalje je uz titlove.hr nedostupan i Sportnet tako da "problemi" s provajderom nisu još riješeni.

kule sub 15.7.2023 10:16
60nine kaže...

ok, sad bar baca normalan 404 error...

 

nego, jel ima neka pouzdana alternativa titlovi.com sa normalnim prijevodima koji nisu generičko google translate smeće?

 opensubtitles.org, subscene.com...

60nine sub 15.7.2023 11:12

za prijevodi online znam (no to je samo za serije), iako mi se čini da već neko vrijeme nitko ne dodaje ništa novo gore (ili se neki titlovi pojave u isto vrijeme kad i na titlovi.com)

60nine sub 15.7.2023 11:17
kule kaže...
 opensubtitles.org, subscene.com...

 

za ove dvije isto znam, ali i one su mi isto više generic i ne vidi se tko je točno prevodio...

mislio sam da postoji nešto lokalno baš kao titlovi.com - thnx anyway