chutac ned 10.12.2017 12:55

Meni je zadovoljavajuća epizoda.
Vidi se da je Hammondov sudar promijenio plan snimanja, ali osim toga, dost dobro.
Malo je i dalje previše skriptirano u studiju. Kada netko nešto govori, potpuna je tišina, više je kao da imaju školsku debatu nego prijateljski razgovor kao što je bio u TG.

Hornet_93 ned 10.12.2017 20:54

meni je ovo bolje od prošle godine. amerikanca nema, nema više ubijanja celebova. još da pronađu kakvog vozača, možda kakav spaljeni profi driver iz wrc-a, formule... kimi bi bio savršen za tako nešto.

Lovac sub 20.1.2018 12:13

Pogledao sam sve do sada izašlo u S2 (7 epizoda) i mogu reći da je to konačno - to. Glavni trojac je konačno opušten, svoj i djeluju samopouzdano za razliku od S1 gdje se vidjelo da se malo traže što i kako u novom showu. Epizode su sve bolje i bolje; zadnje dvije su bez pardona uz bok najboljim Top Gear izdanjima. Jedva čekam što će biti dalje 

x18x05x čet 19.12.2019 18:20

Četvrta sezona, bez studija, bez šatora.

 

Prva epizoda

The Grand Tour presents… Seamen, oni su zanimljivi al radnja baš i ne. Vidi se da to ide prema kraju emitiranja.

x18x05x čet 19.12.2019 22:02
jaZey kaže...
Zasto? Uvijek sam vise uzivao u specijalima nego redovnim epizodama a novi format ce biti samo specijali stoga od mene palac gore.

 Nije to ono što je TGT trebao biti.