rambox sub 25.1.2020 14:46
Hyperion kaže...

Ne nadajte se previše i dalje je to Kurtzman.

 

I dalje je to već viđena radnja "The chosen/special one" i "Saving the Galaxy", ništa pametnije ni ne mogu izmislit.

 

Al ajde, vidjet ćemo šta imaju za ponudit.

 Realno više se nema kaj izmislit, ili nije valjda da neko očekuje istu kvalitetu/pristup kao stari Star Trek serijal.Bilo pa prošlo što dalje to kvaliteta rapidno pada, dakle filmovi ili serije ista priča uz pokoju sitnu iznimku kao recimo Breaking Bad itd.

 

https://youtu.be/VBTRp80Q64U

 

Šta reči, eto več druga scena u epizodi izgleda kao da gledam John Wick štemačinu.Ukratko to je novo ili moderno=šuplje, i realno nema veze sa starim vremenima Star Trek serijala.Ali ok uzmi i ostavi, tu su stari vrlo popularni likovi ili face pa ajd ok doneke drži vodu.

 

 https://ww3.hollymoviehd.com/episode/star-trek-picard-season-1-episode-1/

Hyperion sub 25.1.2020 19:16

Imam osjećaj da je dosta tog već viđeno u drugim serijama i filmovima, a tu je i onaj tipičan modern hollywood fight. Utrpali su i dosta nostalgičnih stvari, al gledljivo je zbog Picarda.


Teško mi je pojmit da se Romulanci nisu mogli sami evakuirat, a i cijela ta JJ-ova ideja sa eksplodiranjem Hobosa mi nije nikad baš sjela.

 

Ne sviđa mi se što je sve nekako depresivno, mračno ko u Discoveryu, vjv. idu na Logan style završetak za Picarda.

 

Htio sam stari optimistični Trek sa filozofijom, ali očito to jedino danas možeš dobiti u Orvilleu.

Hornet_93 sub 8.2.2020 19:24

Ma covek mi izgleda ko da ce zaboravit sljedecu liniju teksta. Treba znati kada treba stati. Bolje od discoverya, ali i dalje prosjecno i uopce me ne tjera dalje gledati osim to kaj nosi ime star trek...

x18x05x sub 8.2.2020 19:40
Hornet_93 kaže...
Ma covek mi izgleda ko da ce zaboravit sljedecu liniju teksta. Treba znati kada treba stati. Bolje od discoverya, ali i dalje prosjecno i uopce me ne tjera dalje gledati osim to kaj nosi ime star trek...

 Tebi izgleda meni uopće ne. Baš je on taj koji izgleda prirodno kao da ne glumi.

gocc01 sub 8.2.2020 19:51
x18x05x kaže...
Hornet_93 kaže...
Ma covek mi izgleda ko da ce zaboravit sljedecu liniju teksta. Treba znati kada treba stati. Bolje od discoverya, ali i dalje prosjecno i uopce me ne tjera dalje gledati osim to kaj nosi ime star trek...

 Tebi izgleda meni uopće ne. Baš je on taj koji izgleda prirodno kao da ne glumi.

 

Pa on niti ne glumi, on je Jean Luc Picard