Filmovi, TV serije, glazba...

Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Milka30 uto 24.5.2022 20:59
emerik kaže...
Cansee kaže...
BeLLicus kaže...

Fascinanto je koliko teškog smeća izlazi u zadnje vrijeme, na to ne mislim unazad 2mj nego unazad 2 godine. Ove godine je to na vrhuncu, bolje pogledati stare klasike 18 put nego ove današnje bljuvotine. 

 

ja većinu novih filmova prekidam nakon pola sata, i to je tako već neko vrijeme

 Meni je Secrets of Dumbledore jedno od najvecih smeca koje je izaslo u zadnje vrijeme, katastrofa od filma.

Mene je na primjer Secrets of Dumbledore ugodno iznenadio.Osobno me zivcira uloga Eddiya Redmaynea(lik kojega igra),to njegovo uvrnuto preglumljivanje zbunjole(ne znam kako bih to opisao),ali ovdje je on stavit u vise sporednu ulogu tako da je film po meni dobar!

Isto sam primjetio pad kvalitete u zadnje dvije godine,ali ne toliko da filmovi svi bili losi,ima par kvalitetnih filmova koji se isticu:

Dune,Batman,Dont look up,CODA...ima ih ima

emerik uto 24.5.2022 21:46
Milka30 kaže...
emerik kaže...
Cansee kaže...
BeLLicus kaže...

Fascinanto je koliko teškog smeća izlazi u zadnje vrijeme, na to ne mislim unazad 2mj nego unazad 2 godine. Ove godine je to na vrhuncu, bolje pogledati stare klasike 18 put nego ove današnje bljuvotine. 

 

ja većinu novih filmova prekidam nakon pola sata, i to je tako već neko vrijeme

 Meni je Secrets of Dumbledore jedno od najvecih smeca koje je izaslo u zadnje vrijeme, katastrofa od filma.

Mene je na primjer Secrets of Dumbledore ugodno iznenadio.Osobno me zivcira uloga Eddiya Redmaynea(lik kojega igra),to njegovo uvrnuto preglumljivanje zbunjole(ne znam kako bih to opisao),ali ovdje je on stavit u vise sporednu ulogu tako da je film po meni dobar!

Isto sam primjetio pad kvalitete u zadnje dvije godine,ali ne toliko da filmovi svi bili losi,ima par kvalitetnih filmova koji se isticu:

Dune,Batman,Dont look up,CODA...ima ih ima

 Ma cijeli taj njihov svijet mi je cudan, film se zove Fantasticne Zvijeri, a zvijeri su ubacene reda radi, Eddiyev lik je od glavnog lika u 1. dijelu postao sporedan lik u ovom, film ima previse nelogicnosti i previse mi je dosadan. Osim prvog dijela koji je ok, 2. i 3. su mi katastrofa. Al mi je drago da se bar tebi svidio :D

forumaš uto 24.5.2022 23:10

Top Gun Maverick

Baš se vratio iz IMAX-a, najbolji način za pogledati neki blockbuster.

Film je na šablonu prvog dijela, što nije loše jer zašto mijenjati dobitnu formulu. Naravno ima tu dosta nostalgije i posvete starim likovima, što je isto OK. Radnja nije skroz glupa, iako je ovo bajka o avijaciji, isto kao što je bio i prvi dio. Tko očekuje realnost bolje neka zaobiđe.
Meni je film odličan, nešto bolji od prvog dijela, audio/vizualno je vrh vrhova, npr. kad avion izbacuje flare zvuk diže adrenalin na max. Tomica je odličan, nosi film bez problema...

Zbog nostalgije i povratka u mladost 8/10 jer je u nekim dijelovima ipak bio pretjeran. Po meni bolji nastavak od originala.

SamoPitam3 sri 25.5.2022 00:32
emerik kaže...

 Meni je Secrets of Dumbledore jedno od najvecih smeca koje je izaslo u zadnje vrijeme, katastrofa od filma.

 Pa dobro. Nije bas jedno od najvecih smeca u zadnje vrijeme, jer je konkurencija tu opaka, ali bas su ga napravili nekako za djecu. Kao da streme sve mladjoj publici.

wyks sri 25.5.2022 11:06
SamoPitam3 kaže...

Pa dobro. Nije bas jedno od najvecih smeca u zadnje vrijeme, jer je konkurencija tu opaka, ali bas su ga napravili nekako za djecu. Kao da streme sve mladjoj publici.

 Želiš reć da je serijal u kojem glavni junaci imaju 11 godina - namjenjen maloj djeci?

 

Meni isto loš, ja sam od Čudesnih Zvijeri očekivao ratni film u razini Tanke Crvene Linije.

Posmatrač sri 25.5.2022 13:00
Cansee kaže...
BeLLicus kaže...

Fascinanto je koliko teškog smeća izlazi u zadnje vrijeme, na to ne mislim unazad 2mj nego unazad 2 godine. Ove godine je to na vrhuncu, bolje pogledati stare klasike 18 put nego ove današnje bljuvotine. 

 

ja većinu novih filmova prekidam nakon pola sata, i to je tako već neko vrijeme

 Svaka cast ti bas imas strpljenja.... Doduse ako u to ulazi i uvodna spica to je to.... 

serlok sri 25.5.2022 19:51
SamoPitam3 kaže...
emerik kaže...

 Meni je Secrets of Dumbledore jedno od najvecih smeca koje je izaslo u zadnje vrijeme, katastrofa od filma.

 Pa dobro. Nije bas jedno od najvecih smeca u zadnje vrijeme, jer je konkurencija tu opaka, ali bas su ga napravili nekako za djecu. Kao da streme sve mladjoj publici.

Pa kad tu djecu za 20 godina udari nostalgija o ljubavnoj priči izmedju dumbledorea i grindelwalda. Film je teško smeće, kao filler epizoda neke serije.

Iamdanny sri 25.5.2022 21:37

Upravo odgledao novi Top Gun.

Film mi više djeluje ko remake originala nego nastavak, al to uopće ne znači da je loš. Odmah da se razumijemo, film nije realan, ali nije to ni poanta. Scene s avionima su fenomenalne i baš sam uživao u njima. Ima i par smiješnih scena. Radnja je malo predvidljiva, neke scene su mi bile i malo cringe al to sam i očekivao. Ne znam što pametnije reći a da ne spoilam. Teško da su ga mogli tolko zajebati a da mi se ne bi svidio jer se uvijek najtežim kad čujem onu muziku.

8/10 od mene

SamoPitam3 čet 26.5.2022 00:06
wyks kaže...
SamoPitam3 kaže...

Pa dobro. Nije bas jedno od najvecih smeca u zadnje vrijeme, jer je konkurencija tu opaka, ali bas su ga napravili nekako za djecu. Kao da streme sve mladjoj publici.

 Želiš reć da je serijal u kojem glavni junaci imaju 11 godina - namjenjen maloj djeci?

 

Meni isto loš, ja sam od Čudesnih Zvijeri očekivao ratni film u razini Tanke Crvene Linije.

 Da se razumijemo onaj TD ti nisam ja udario, jer ih ne udaram na fimovima i serijama. Zapravo, uopce ne udaram na to

Cek koji to glavni junaci u tom serijalu imaju 11 godina ?!?! Depp ?!?  Jesam ja nesto propustio ?!?! Ovo je otislo cak i na lgbt razinu . Ili si to povezao sa Harry Potterom ?

Ja sam samo komentirao taj fantastic beast serijal. Ovo je, ako se ne varam treci film tog serijala.

Silent horror1992 čet 26.5.2022 01:06

Outfit (2022)

Odličan film, vrijedan gledanja.

Bez obzira na sporu radnju i dalje drži paznju.

8/10

 

Memory (2022)

Otišao skeptičan u kino pogledat jer sam mislio još jedan "akcijski" gdje je već sve viđeno sto puta...

Tak i je, ali, Liam je to izvukao i radi dobre glume i scena akcije film definitivno nije dosadan za gledanje.

7/10

 

Everything Everywhere All at Once (2022)

Ja ovu pizdariju od filma nisam mogao duze od pol sata gledat.

Možda mu nisan dovoljno dugo dao šansu, ali, tih pol sata je bilo smor da sam morao ugasit.

2/10

 

The contractor (2022)

Dugo gluplji i nerealniji film nisam gledao.

Teški drlog od filma.

Preporuka da si uštedite vrijeme i ne gledate taj film.

Ugasio ga na sat vremena, toliko je zanimljivo bilo da me nije zanimao kraj.

1/10

 

The good liar (2019)

Slično mi legao kao Outfit.

Definitivno tko voli misterije neka pogleda.

7/10

 

ring4ping ned 29.5.2022 00:31

The Northman- po meni 8/10 i to čvrsta osmica. Vizualno 10-ka..zato ne razumijem kad su ovdje uspoređivali ovo sa kazališnom predstavom. Ajd ti otkini komad planine pa stavi kao rekvizit za predstavu :) Odglumljeno solidno, oko 7/10 neki su bolji neki lošiji(Anna Taylor Joy mi nije pasala nikako). Pogledao sam i The Witch od istoga i tu se vidi da lik konta vizuale,i da se vidi da drži do detalja(pod detalje mislim na povijest pogotovo kod Northman a bome i vizuale jer mi se čini kao da je sve snimao pod prirodnim svjetlom)

Lighthouse još nisam pogledo al budem..

The Batman- isto čvrsta 8/10. Odglumljeno dost dobro 7/10, Paul Dano odvalio..odličan,ostali solidni. Pattinson kao Batman dobar odabir s obzirom da je ovo tek kao počeo karijeru kao Batman. Vizualno 9-ka..iako malo premračno,ali kontam DC mračniji,ozbiljniji..Marvel šareniji,više humora. Uglavnom sviđa mi se smjer kojim ide, išli su više na detektivski dio, ali dobro je odrađen.

Chaos Walking-slažem se sa ocjenom iako mi je ovo moglo bit bolje ili možda čak i ne. Ideja je odlična(rađeno po knjizi tak da je vjerojatno knjiga bolja) ali pošto nisam čitao knjigu..samo za film mogu reći da

za divno čudo IMDB nekad i pogodi.

Uncharted- uff teško mi za ocijenit jer sam igrao 3 igre, 4-ku još nisam al nadam se da hoću jer znam da su vrh. Ocjena nekih 6/10 ali vuče mi na niže. Recimo samo da je pogrešan casting,iako vidim zašt su uzeli Tom Hollanda za glavnog lika(kak se kaže profitabilan na temelju Spiderman-a) ali M.Wahlberg za Sully-a nikako. Kemija nepostojeća iako mi je Wahlberg u nekim filmovima čak i odličan ali ovdje ne paše nikako. Pogledao sam i onaj Uncharted fan film i stvarno je bolji od cijelog ovog filma,a ovo traje samo 14 min..

Samo da spomenem Banderas neiskorišten tj. iskorišten jer je dio radnje u Španjolskoj pa eto..kao negativac

cvaja997 uto 31.5.2022 01:03

Jos se slijezu dojmovi od novog Top guna. Fenomenalno. 10/10 od mene, nisam očekivao da nastavak može bit bolji od originala. Već dugo mi nije "bilo žao što je gotovo". 
Lost city super komedija. Malo mi je previše poznatih glumaca, al sve dobro ukomponirano u jedan "popcorn movie". Trash, ali meni je pružilo zabavu. 8/10 samo radi Sandre Bullock u očajnom spandexu, baš mi je bilo čudno.

SamoPitam3 uto 31.5.2022 01:52

The Northman. Zali Boze gledanja. Em razvuceno, em sporo, em bas lose. Ono kao neki los vikinski Conan. Dobro, ne bas izrazito lose, ali tamo 5/10 max. Ne znam stvarno sto bi pohvalio u ovom filmu. Cak je i Kidmanica lose odglumila.

volegradele uto 31.5.2022 09:05

Pogledao Top Guna..nezz nisam odusevljen..sve vec viđeno..remake teski..sve skoro isto..ne djelim odusevljenje..kao klinac mi je orginal bio sve na svijetu..
A radnja i operacija koju su izvodili..a ono Boze sacuvaj..pa nismo u 90tima vise..ali eto nekoga i to veseli!

Btw nezz zasto nije koristen F-22 nego F-18SH i pokoji F-15

Damir22 uto 31.5.2022 11:42

I dalje....f22 je jednosjed, za sada....

Kako obucavaju,mozda online preko zooma, ako netko zna da postoji dvosjed u bilo kojem obliku, molim neki link.

Do tada - i dalje ne.

Damir22 uto 31.5.2022 11:42

I dalje....f22 je jednosjed, za sada....

Kako obucavaju,mozda online preko zooma, ako netko zna da postoji dvosjed u bilo kojem obliku, molim neki link.

Do tada - i dalje ne.

Milka30 sub 4.6.2022 21:36

Interceptor

 

Ovaj film se pojavio "kao iz vedra neba",bez reklama,najava i ostalih marketinških stvari i po mome osobnome sudu ugodno iznenadio.
Akcijski filmić po uzoru na one iz 80-tih,u potpunosti drži pažnji cijelo vrijeme.
Glavna glumica je definitivno OP,no valjda to tako u takvim filmovima mora biti.
Ako zanemarimo par rupa u prići i par nerealnih situacija u "realnome" filmu,vrlo dobar film za pogledati jedno poslijepodne!

 

7 / 10