Filmovi, TV serije, glazba...

Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

mzopg uto 19.10.2021 13:53
mar123 kaže...
KIKI3ooo kaže...
mzopg kaže...
mar123 kaže...

ja cu opet ponovit pitanje kolege, di vi to jedete???? 

upravo se vratio s vecere s curom, plata za dvoje, na plati tolko stvari da nema sanse da to muskarac i jedna zena pojedu, mozda ako su jako jako gladni. uz to ona popila ledeni caj, ja popio 3 case vina. racun 200 kn. glavno jelo 120-150 kn po osobi? pa di? jedino ako jedete steakove ili tako neke stvari, al normalna jela se krecu do maksimalno 80-90 kn po osobi. 

Tu kod nas u Dalmaciji na moru, blizu Splita...

Za 80-90kn dobiješ karbonaru ili bolonjez. 

 

Ima mjesta gdje se može ubosti povoljnije, to su obično više one starinske gostione ili marende tipa punjene paprike i slično, ali u većini restorana je kako sam napisao.

 

Glavno jelo tipa pašticada i njoki 120-150kn, tuna steak isto tako, rižoti, pašte sve oko 100-120kn ove sa tartufima i 150kn.

 

Nego gdje ti to jedeš da znam gdje ću ovaj vikend. 

 4 pice 400kn, 2 pive 60, 2 soka 50, ukupno 510kn. Bog, doviđenja.

 

Damir22 kaže...
KIKI3ooo kaže...
 4 pice 400kn, 2 pive 60, 2 soka 50, ukupno 510kn. Bog, doviđenja.

 4 pizze 140-180kn (ovisno o kojima je rijec), 2 piva 36, dva soka 30, ukupno 250kn maksimalno.....

 

Bog i tebi.

 doslovno kako je kolega damir reko. prestanite lupetat. 4 pizze 400 kn, jedes u najskupljoj piceriji u drzavi i uzimas ju ko nesto relevantno za dokazivanje necega. prosjecna pizza kosta 50-60 kn maks, piva do 20 kn ide, sok do 18 kn. sve cijene iznad toga su napuhane i puno vise od prosjeka drzave(npr u slavoniji je piva do 13-14 kn i sok 12).

navedi mi bilokoji grad u hrvatskoj i nac cu ti restoran sa ocjenom visom od 4/5 gdje jedes za dvoje za manje od 510 kn, znaci tvrdnja ti pada u vodu. 

 

da ne bude bas skroz off topic. 

gledao sam u zadnje vrijeme puno puta u kinu trailer za taj "dune" i bas sam uvijek si mislio kako me nije bas nesto privukao. sad gledam ocjene i kritike i svi ga hvale, pa reko moram ga pogledat. film je vec na torentima, pa me zanima jel nesto sto se bas mora gledat u kinu ili je 50" tv i 5.1 ozvucenje doma dovoljno? jer dosta osvrta kaze da je vizualno film remek djelo. 

Da ti pošaljem cjenike? Ne znam što je problem prihvatiti da ima mjesta gdje je sve skuplje i gdje je jeftinije. Slavonija i Dalmacija nažalost više po puno toga ne idu u istu rečenicu, tako da usporedba restorana nema nikakvog smisla.

Već sam ranije napisao da se i kod nas može pojesti i povoljno, ali većina restorana tu kod nas, znači nekakav prosjek, su drastično digli cijene i u njima ćeš hamburger platiti 80kn, a kamoli konkretno jelo, evo gledam baš biftek 170kn. Pivo klasično 20-25kn, craft 30-35kn.

Naravno ima par lokalnih mjesta koja uglavnom izgledaju ajme meni, ali se može dobiti domaća spiza i to dosta povoljno, tipa teletina ispod peke 60kn, punjene paprike 50kn i slično...

 

Kao što vidiš prosječne pizze za 50kn baš i nema, a za 60kn dobiješ komad tijesta, malo šuga i sira pod nazivom Margarita. 

Kako sam i napisao kod nas za 150-200kn možeš jedva pojesti dobru pizzu i popiti dvije pive, a treba ostaviti i 10% za konobara.

https://pizzeria-karijola.com/menu

ovo su zimske cijene, ljetne su još barem 10-15% više.

 

Ovo drugo, bitnije, KINO, nemaš se što misliti, ovo je film za pogledati u kinu. Ja ću jedino pričekati da malo prođe gužva jer mi je prag tolerancije dosta nizak za ekipu koja bleji u kinu i dr*a cijeli film po mobitelima.

Gogy7 uto 19.10.2021 15:42

DUNE 2021
Film predivno izgleda, mistican i zanimljiv ali mi je nekako mlak. Radnja je dosta spora i jednolicna, fali ono nesto. Fali neka epic scena, neki klimaks ali nista. Rebecca Ferguson je ukrala svaku scenu u filmu, Momoa iznenađujuce dobar i zanimljiv. Ostali su dosta hladni i mlaki. Neznam kuda vodi nastavak no nisu me kupili, zanimljiv mi je bio samo taj misticni dio, ostalo me nije privuklo.
7/10 Pompozno ali mlako

mzopg uto 19.10.2021 16:26
Sickness kaže...

Dosadni ste više i vi i vaše pizze, sokovi, cijene i ostali kurci palci. Imate privatne poruke pa se tamo razgovarajte do mile volje, a ne ovdje spammat temu.

Primjedba stoji isprika kolegama na OTu.

 

S druge strane ne mogu ne primijetiti da je od tih 10 TU jedino kolega hrka11 aktivan u temi, dok ostali glume peeping Tomove koji u 12 godina nisu napisali jedan jedini post ili im se doprinos u temi svodi na jedan do dva posta godišnje, netko post više netko manje da ne idem u detalje. Pa drage kolege nitko vam ne brani doprinijeti malo temi i sudjelovati u diskusijama, čisto da se ne vrti stalno nas 10-15 istih, nije ni čudo da tu i tamo zalutamo u krivom smjeru.

 

Eto čak smo i kolegu Sicknessa koji nas je opravdano opomenuo izvukli iz dvogodišnje mirovine. 

Cansee uto 19.10.2021 19:37
Gogy7 kaže...
DUNE 2021
Film predivno izgleda, mistican i zanimljiv ali mi je nekako mlak. Radnja je dosta spora i jednolicna, fali ono nesto. Fali neka epic scena, neki klimaks ali nista. Rebecca Ferguson je ukrala svaku scenu u filmu, Momoa iznenađujuce dobar i zanimljiv. Ostali su dosta hladni i mlaki. Neznam kuda vodi nastavak no nisu me kupili, zanimljiv mi je bio samo taj misticni dio, ostalo me nije privuklo.
7/10 Pompozno ali mlako

 

vjerojatno je to posljedica razdvajanja prve knjige na dva filma. Jebiga, ta prva knjiga je jedna cjelina, tako ju je zamislio originalni tvorac, i takva je trebala bit u filmu, pa makar film trajao 3 i pol sata.

Filox uto 19.10.2021 22:10

Upravo sam pogledao DUNE na ruskom watchserieshd sajtu. Odličan film, baš ima onu starinsku, umjetničku shemu, a pogotovo je muzika odlična, psihodelični ambiont, non-stop. Fine duge scene, a ne izrezane ko da ih je mesar kidao. Samo ipak, nema Patric Stewarta. Ja sam više nego zadovoljan s filmom, baš me zanima drugi dio.

Corto_1973 čet 21.10.2021 10:47
Gogy7 kaže...
DUNE 2021
Film predivno izgleda, mistican i zanimljiv ali mi je nekako mlak. Radnja je dosta spora i jednolicna, fali ono nesto. Fali neka epic scena, neki klimaks ali nista. Rebecca Ferguson je ukrala svaku scenu u filmu, Momoa iznenađujuce dobar i zanimljiv. Ostali su dosta hladni i mlaki. Neznam kuda vodi nastavak no nisu me kupili, zanimljiv mi je bio samo taj misticni dio, ostalo me nije privuklo.
7/10 Pompozno ali mlako

 Vizualni spektakl bez duše, kaska i za Lynch-ovom verzijom, o knjigama da ne pričamo... razrada likova loša... u vrh glave 6/10...

mzopg čet 21.10.2021 11:18
Corto_1973 kaže...
Gogy7 kaže...
DUNE 2021
Film predivno izgleda, mistican i zanimljiv ali mi je nekako mlak. Radnja je dosta spora i jednolicna, fali ono nesto. Fali neka epic scena, neki klimaks ali nista. Rebecca Ferguson je ukrala svaku scenu u filmu, Momoa iznenađujuce dobar i zanimljiv. Ostali su dosta hladni i mlaki. Neznam kuda vodi nastavak no nisu me kupili, zanimljiv mi je bio samo taj misticni dio, ostalo me nije privuklo.
7/10 Pompozno ali mlako

 Vizualni spektakl bez duše, kaska i za Lynch-ovom verzijom, o knjigama da ne pričamo... razrada likova loša... u vrh glave 6/10...

 Toga sam se i bojao, Villeneuve je ima već neko vrijeme krenuo Nolanovim stopama, nisu to loši filmovi, daleko od toga, ali nisu ni previše umjetnički nastrojeni (Lynch, Burton...). Visokokvalitetni blockbusteri, svi će dobro proći na box officeu i kod mainstream publike. Vidim i Zimmer je tu tako da već znam da će i glazba biti bombastična i u kombinaciji sa "slikom" sve će to biti divno i krasno, ali ujedno i plastično i površno. I dalje se nadam da sam u krivu... i naravno idem ga u kino pogledati, ipak je to Dune.

Machines of Hate čet 21.10.2021 11:30

Gledao Dinu, ja sam zadovoljan 8/10 od mene. Najjači adut je da izgleda nenadjebivo, ali sam razočaran rezolucijom na kino platnu, bilo mi je mutno, neznam jel me to razmazio moj high-end televizor?

Najveći problem filma je što nastavak nije ni krenuo sa snimanjem, kraj filma jednostavno ne podnosi 2 godine pauze do nastavka. On je trebao stići za pola godine, nešto kao zadnja dva Avengersa.

mzopg čet 21.10.2021 12:28
Machines of Hate kaže...

Gledao Dinu, ja sam zadovoljan 8/10 od mene. Najjači adut je da izgleda nenadjebivo, ali sam razočaran rezolucijom na kino platnu, bilo mi je mutno, neznam jel me to razmazio moj high-end televizor?

Najveći problem filma je što nastavak nije ni krenuo sa snimanjem, kraj filma jednostavno ne podnosi 2 godine pauze do nastavka. On je trebao stići za pola godine, nešto kao zadnja dva Avengersa.

Koliko vidim ima i Real 3D IMAX verzija, ti si gledao običnu, 2D?

2 godine je previše, do godinu kako je bilo sa Gospodarima mi je ok, pola godine još bolje.

TiMi79 čet 21.10.2021 19:53
Machines of Hate kaže...

Gledao Dinu, ja sam zadovoljan 8/10 od mene. Najjači adut je da izgleda nenadjebivo, ali sam razočaran rezolucijom na kino platnu, bilo mi je mutno, neznam jel me to razmazio moj high-end televizor?

Najveći problem filma je što nastavak nije ni krenuo sa snimanjem, kraj filma jednostavno ne podnosi 2 godine pauze do nastavka. On je trebao stići za pola godine, nešto kao zadnja dva Avengersa.

 možda si ponio krive očale

Gogy7 čet 21.10.2021 22:06

Pogledao sam Dune iz 84' i mogu reci da je daleko bolji film. Novija verzija je duža ali ne objašnjava ništa bitno.
U novijoj verziji govore kako se zacin koristi za navigaciju a zapravo je za savijanje vremena i prostora.
Mnogi brane dužinu filma jer je knjiga ogromna, ali film je zapravo toliko razvukao nebitne scene a ono bitno zbrzao. Da nisam citao o filmu nebi pojma imao o cemu se radi, stariji film bolje objašnjava i radnja je povezanija i brža. Uglavnom veliko razočarenje novijim filmom. Nepotrebno su ga razvukli, prikazali nista novo, nista znacajno. U 2:40 min nisu spomenuli skoro pol tog sto se spominje u prvih pol sata u originalu. Mogli su strpati cijeli film u 3h ali zbog para su ga toliko razvukli, toliko dosadnih bezlicnih scena.
Nakon pogledane stare verzije, novoj nedam vise od 6/10. Lijepo izgleda ali su totalno zakomplicirati i unistili i priču i duh

Jack Sparrow čet 21.10.2021 22:21
Gogy7 kaže...
Pogledao sam Dune iz 84' i mogu reci da je daleko bolji film. Novija verzija je duža ali ne objašnjava ništa bitno.
U novijoj verziji govore kako se zacin koristi za navigaciju a zapravo je za savijanje vremena i prostora.
Mnogi brane dužinu filma jer je knjiga ogromna, ali film je zapravo toliko razvukao nebitne scene a ono bitno zbrzao. Da nisam citao o filmu nebi pojma imao o cemu se radi, stariji film bolje objašnjava i radnja je povezanija i brža. Uglavnom veliko razočarenje novijim filmom. Nepotrebno su ga razvukli, prikazali nista novo, nista znacajno. U 2:40 min nisu spomenuli skoro pol tog sto se spominje u prvih pol sata u originalu. Mogli su strpati cijeli film u 3h ali zbog para su ga toliko razvukli, toliko dosadnih bezlicnih scena.
Nakon pogledane stare verzije, novoj nedam vise od 6/10. Lijepo izgleda ali su totalno zakomplicirati i unistili i priču i duh

 Pa razvučen je i nije objašnjeno jer je u planu drugi dio, kao i dodatno serije. Ono na drugoj polovici filma već možeš dobiti taj feeling da je ovo kao prvi dio.

 

Starija je bila više kao jedan film, malo izmjenjen od knjige i pokušava strpati sve ujedan film. A ovo pod navigaciju se smatra to savijanje u vremena i prostora, samo što nije detaljno objašnjeno. Mislim da kad će se filmovi gledati u komadu bit će dosta bolje. 

Lovac pet 22.10.2021 11:19

Dune 2021 7/10 (i to malko navučeno)

Fan sam knjige i nakon Blade Runner 2049 imao sam velika očekivanja. I dok s jedne strane volim kako film prezentira shieldove, beam oružja i općenito je tech dio jako uvjerljiv, s druge strane (BR 2049 koristim radi redatelja) ovdje su neke scene ipak nepotrebno razvučene za razliku od BR-a, dok su pak neke napetije gdje se lomi radnja nekako brze i nedorečene. Ima definitivno dušu i kadrovi su vrhunski iako moram priznati da osim uvoda soundtrack mi to nije popratio i tu sam očekivao više. Razvoj likova je dobar i očito postavljen kao uvod za ono što slijedi što pak dovodi do razočaravajućeg kraja ako uzmemo u obzir da se nastavak bude čekao neko vrijeme. Po meni su mogli skratiti film cca 20min i ekranizirati cijelu knjigu u komadu, makar trajao 3 i pol sata. Imalo bi više smisla. Ocjena s početka je malo subjektivno uvećana zato jer mi je jasno da će trebati gledati "komplet" prvu knjigu da bi se dobio pravi dojam. To bi sve bilo super, da su snimali paralelno i da nastavak stiže kroz nekoliko mjeseci...

Cansee sub 23.10.2021 00:55

 

Dinu upravo pogledao, filmčina, iznad očekivanja, a očekivao sam puno, jer sam čitao knjigu i znam koje su kvalitete. Čisto uživanje 2 i pol sata. 

 

Uslijed toliko holivudskih pizdarija kojih sam se nagledao zadnjih godina, ovo mi je bilo osvježenje jer je baš bio bitan film, radnja i likovi. Ovako se radi jedan moderan SF. 

 

Jedino mi je žao što nije trajao 5 sati i pokrio cijelu prvu knjigu, gledao bi ga do 3 ujutro i ustao se u 6 ići raditi, bez sekunde razmišljanja i kajanja.

 

Od mene 9,5/10, čisto da ne dajem baš savršenu ocjenu. 

 

edit: bila bi mi čista 10/10 da su stvarno pokrili cijelu knjigu i da traje npr 3 i pol sata, a onda izbace redateljevu verziju od 4-5 sati poslije.

forumaš sub 23.10.2021 02:02

The King

https://www.imdb.com/title/tt7984766/


Vau...ne znam kada me zadnji puta ovako oduševio neki film, nije čak ni nova Dina zbog koje sam i pogledao ovo remek djelo, tj. zbog glavne uloge Timothée Chalameta. Tako dobar i talentiran mladi glumac, čudo.
Kroz cijeli film se proteže fenomenalna atmosfera, tako uvjerljivo, svaki detalj. Pozadinska glazba sve skupa diže do maksimuma.

Dajem 9/10 samo zato jer mi je glupo dati max ocjenu, jer za to ostaju Kum i slična djela.

Corto_1973 sub 23.10.2021 13:33

Sinoć sam ponovno pogledao Dinu. Možda sam bio malo pregrub u prvoj ocjeni, pa ju dižem na 7/10...

S obzirom na kojem dijelu priče su stali, čisto sumnjam da mogu nastaviti sa samo jednim nastavkom do kraja priče... osim ako isti ne bude barem 3 sata...

Najviše me kod prvog gledanja zasmetao glavni glumac, smatram da nema potrebnu glumačku težinu za tako kompleksan lik i naravno, čika Denis... ovo prema Denisu traje od njegovog nastavka Blade Runnera... ali dobro, čekamo sad nastavak/nastavke...

I dalje smatram da je serija iz 2000 s Williamom Hurtom najbolja ekranizacija Dine...

Filox sub 23.10.2021 20:07

Nakon što sam pogledao stari Dune, sad mi je novi ipak malo lošiji nego nakon gledanja. Stari Dune sam zadnji put gledao prije 20+ godina. Ne znam koliko vas je svjesno da je originalni Dune trebao trajati preko 5 sati i da je studio napravio ovu izrezanu verziju od 2+ sata. Da su pustili Lyncha da napravi svoju verziju, siguran sam da bi film bio puno bolji, s puno više objašnjenja. Zbog tog uzasnog izrezivanja scena, film je ostao uskraćen za objašnjenja koja su naknadno nasnimili i ubacili kao razmišljanja likova koje mi čujemo. 

Milka30 sub 23.10.2021 20:31

Dune

 

Prekjučer sam ga upalio i počeo gledati do nekih 30-tak minuta,ugasio sam ga jer mi je bio dosadan i pomalo nerazuman.
No,čitajući odvije pozitivne komentare dao sam još jednu šansu filmu i opet ga pogledao...ali ovaj puta do kraja!
U film se baš treba "ubaciti",pratiti ga smireno-po mogućnosti sam,jer jednostavno ne vidim kako uopće pratiti ovaj film s ekipom.
Radnja je spora,priča pomalo zbunjujuća(više zbog imena samih pojedinaca koji se spominju u filmu,jer nije do kraja objašnjeno tko su oni),no film je jako blizu remek djela.
Soundtrack je odličan,cijeli film odzvanja tom mističnom,"Blade runner atmosferom",priča iako spora,fluidna je i nikako nije dosadna.
Mnogi napominju da je film mogao biti kraći,no ja osobno ne znam koji bi dio filma izbacio,jer se svaki dio savršeno nadovezuje na trenutni tok priče.
Scene borbe bi možda mogle biti malo duže,malo "epskije",no niti ne sumnjam da će drugi nastavak biti epski!
Sve u svemu,odlično-možda je bolje pričekati drugi dio,pa sve u kompletu pogledati,no i ovako je ok!

 

8.5 / 10

Filox ned 24.10.2021 09:42
Milka30 kaže...

Dune

 

Prekjučer sam ga upalio i počeo gledati do nekih 30-tak minuta,ugasio sam ga jer mi je bio dosadan i pomalo nerazuman.
No,čitajući odvije pozitivne komentare dao sam još jednu šansu filmu i opet ga pogledao...ali ovaj puta do kraja!
U film se baš treba "ubaciti",pratiti ga smireno-po mogućnosti sam,jer jednostavno ne vidim kako uopće pratiti ovaj film s ekipom.
Radnja je spora,priča pomalo zbunjujuća(više zbog imena samih pojedinaca koji se spominju u filmu,jer nije do kraja objašnjeno tko su oni),no film je jako blizu remek djela.
Soundtrack je odličan,cijeli film odzvanja tom mističnom,"Blade runner atmosferom",priča iako spora,fluidna je i nikako nije dosadna.
Mnogi napominju da je film mogao biti kraći,no ja osobno ne znam koji bi dio filma izbacio,jer se svaki dio savršeno nadovezuje na trenutni tok priče.
Scene borbe bi možda mogle biti malo duže,malo "epskije",no niti ne sumnjam da će drugi nastavak biti epski!
Sve u svemu,odlično-možda je bolje pričekati drugi dio,pa sve u kompletu pogledati,no i ovako je ok!

 

8.5 / 10

 Meni je najviše žao što su napravili poprilićno mlaki film, izbacili su sve gadosti koje je Lynch imao u svom filmu, a neoprostivo u novom filmu je način kako izgovaraju Harkonnen ime. Čemu to mijenjanje naglaska u imenu koje se zna već skoro 50 godina? Ublažavanje gadnih scena ili njihovo izbacivanje samo film rade manje ozbiljnim. Zamislite PG13 Deadpoola, nema baš smisla. Tako i ovdje Harkonneni nisu ni blizu ozbiljni, opasni psihopati kao u originalnom filmu.

 

Film je dobar, ima dobru atmosferu, meni se sviđa što je usporena radnja, osjeti se ta neka umjetnička crta u scenama, muzika mi je odlična kroz scene, ali propustili su iskoristit puni potencijal materijala.

Jack Sparrow ned 24.10.2021 10:04
forumaš kaže...

Harkonneni su Lynchovom filmu meni bili smiješni. kao da je snimao parodiju. Hrpa preglumljavanja, širenja okica i trampavog hodanja 

 

 

 Baron u novom filmu izgleda strašno, glumac koji ga je glumio dobro odradio svoj posao jer Skarsgard ima taj pogled i facu za negativca. Vukao malo na Lorda Vadera haha

Super64 ned 24.10.2021 13:32
Filox kaže...

 Meni je najviše žao što su napravili poprilićno mlaki film, izbacili su sve gadosti koje je Lynch imao u svom filmu, a neoprostivo u novom filmu je način kako izgovaraju Harkonnen ime. Čemu to mijenjanje naglaska u imenu koje se zna već skoro 50 godina? Ublažavanje gadnih scena ili njihovo izbacivanje samo film rade manje ozbiljnim. Zamislite PG13 Deadpoola, nema baš smisla. Tako i ovdje Harkonneni nisu ni blizu ozbiljni, opasni psihopati kao u originalnom filmu.

 

Film je dobar, ima dobru atmosferu, meni se sviđa što je usporena radnja, osjeti se ta neka umjetnička crta u scenama, muzika mi je odlična kroz scene, ali propustili su iskoristit puni potencijal materijala.

 Možda si skinuo samo lošu rezoluciju pa nisi baš sve gadno vidio. U kinu je to sve jasno, jedino kako se i treba gledati. Prinošenje žrtava Sardaukarima? Kupanje baruna u ulju? Ili, po nekim tezama Tleilaxu kreacija dr Yeuhove žene, jedna PG13 scena nema što -

 

Filox ned 24.10.2021 19:19
Super64 kaže...
Filox kaže...

 Meni je najviše žao što su napravili poprilićno mlaki film, izbacili su sve gadosti koje je Lynch imao u svom filmu, a neoprostivo u novom filmu je način kako izgovaraju Harkonnen ime. Čemu to mijenjanje naglaska u imenu koje se zna već skoro 50 godina? Ublažavanje gadnih scena ili njihovo izbacivanje samo film rade manje ozbiljnim. Zamislite PG13 Deadpoola, nema baš smisla. Tako i ovdje Harkonneni nisu ni blizu ozbiljni, opasni psihopati kao u originalnom filmu.

 

Film je dobar, ima dobru atmosferu, meni se sviđa što je usporena radnja, osjeti se ta neka umjetnička crta u scenama, muzika mi je odlična kroz scene, ali propustili su iskoristit puni potencijal materijala.

 Možda si skinuo samo lošu rezoluciju pa nisi baš sve gadno vidio. U kinu je to sve jasno, jedino kako se i treba gledati. Prinošenje žrtava Sardaukarima? Kupanje baruna u ulju? Ili, po nekim tezama Tleilaxu kreacija dr Yeuhove žene, jedna PG13 scena nema što -

 

 Ni blizu kao scene u originalnom, počevši od izgleda samog baruna. A di su heart-plugovi? A scena kad Rabban zgnječi neko stvorenje u čaši i popije isjedak? 

 

Vidiš, ovu tezu za Yeuhovu ženu nisam skužio, jer nisam gledao u kinu, nego doma. Zanimljivo, al sve te takve scene su prikazane poluskriveno, nedorečeno, izdaleka... U originalnom filmu kad prvi put vidimo baruna, vidimo ga u krupnom planu kako mu neki ludi doktor čisti one čireve, evo sad mi je slabo dok ovo pišem. 

 

Gledao FullHD kvalitetu.