Vkm996 pon 22.10.2018 16:17

Molim pomoć!

 

Tamo negdje 2011-2012 sam slušao neki Power Metal band ali da me ubiješ ga ne mogu pronaći.

 

Našao sam jedan sličan koji sam isto slušao u tom vremenskom razdoblju:

 

https://www.youtube.com/watch?v=_UgrW5_5Oaw

 

Sve što se sjećam je da je cover bio tamno plavi i da su se 2 kostura vozila u kočiji.

Pokušao sam guglati "metal band cover carriage" i označio samo plave slike no bez uspijeha.

Svaka informacija dobrodošla.

 

Ovo je najbliže nešto tom izgledu, ali nije to:

 

https://i.imgur.com/tCHWBmp.jpg

 

https://i.imgur.com/AG02x4q.jpg

Vkm996 uto 23.10.2018 14:55
boxer kaže...

Sjećanja znaju biti izmijenjena pa i ne mora odgovarati striktno tvom opisu. 

 

Pogledaj ove linkove i covere, možda se tu nalazi, a ako si baš siguran u opis onda teško da će se naći osim pomoću googla.

 

LINK   LINK   LINK   LINK   LINK 

Da me pitaš koliko sam siguran, rekao bih da mi ruku odrežeš ako nije tako. Ali znam i sam da može biti slučaj da sijećanje može biti izmijenjeno.

Iron Maiden nije sigurno, bio je neki manje poznat band, power metal žanra. Poslušao sam i ostale i nisu niti blizu onog što tražim.

Išao sam čak u history.google.com ali podaci od tada su pamtili samo povijest pretraživanja googla, ali i na taj način sam našao neke dobre pjesme koje sam tada slušao.

Sad se nadam da će mi YouTube izbaciti pod preporuku onu pjesmu koju tražim, jer tako sam ju i prošli puta našao!

Motorino čet 1.11.2018 17:53

Pozdrav 

Znači pjesma je domaća i kreće sa nekom onako catchy melodijicom i onda krene rep (muški glas) i pjeva o stanju u državi a refren nije rep nego baš pjevaju ali lagano.. i čini mi se da mu je neka ženska bek vokal u refrenu

U refrenu ide nešto tipa šta da radim ili šta učiniti nešto tog tipa i sjetio sam se da na kraju kaže živim/živiš od danas do sutra

Taj rep nije u gangsterskom stilu i nema baš psovki koliko se sjećam i u pozadini se čuje gitara ali isto lagano..

Prvo mi je na youtube izbacilo nered - od danas do sutra ali nije ta 

 

Hvala!

 

MasterOdisasteR sub 16.2.2019 02:17

Pozdrav, zanima me pjesma Hard Rock/ Metal zanra ,mislim da je balada po samom zvuku ali nisam siguran ... sjecam se spota gdje lik svira gitaru u nekom skladistu/hangaru i paralelno se prikazuju scene neke zenske vani kako vozi auto... Nisam cuo vokale u pjesmi tako da mislim da je cijela pjesma instrumental. Pripada 80tima ili ranim 90. . I mozda je Ex-Yu. Spot crno-bijel (isto mozda).

 

Opis nije bog zna šta ...ali trazim je godinama i nikako. Sad sam je se opet sjetio pa ajde da probam ovdje napisat.

Father_Dougal čet 21.2.2019 19:07
MasterOdisasteR kaže...

Pozdrav, zanima me pjesma Hard Rock/ Metal zanra ,mislim da je balada po samom zvuku ali nisam siguran ... sjecam se spota gdje lik svira gitaru u nekom skladistu/hangaru i paralelno se prikazuju scene neke zenske vani kako vozi auto... Nisam cuo vokale u pjesmi tako da mislim da je cijela pjesma instrumental. Pripada 80tima ili ranim 90. . I mozda je Ex-Yu. Spot crno-bijel (isto mozda).

 

Opis nije bog zna šta ...ali trazim je godinama i nikako. Sad sam je se opet sjetio pa ajde da probam ovdje napisat.

Mene podsjetilo na Top Gun Anthem, no nema ženske u autu... ali ima lika u hangaru.

 

MasterOdisasteR sub 9.3.2019 11:41
Father_Dougal kaže...
MasterOdisasteR kaže...

Pozdrav, zanima me pjesma Hard Rock/ Metal zanra ,mislim da je balada po samom zvuku ali nisam siguran ... sjecam se spota gdje lik svira gitaru u nekom skladistu/hangaru i paralelno se prikazuju scene neke zenske vani kako vozi auto... Nisam cuo vokale u pjesmi tako da mislim da je cijela pjesma instrumental. Pripada 80tima ili ranim 90. . I mozda je Ex-Yu. Spot crno-bijel (isto mozda).

 

Opis nije bog zna šta ...ali trazim je godinama i nikako. Sad sam je se opet sjetio pa ajde da probam ovdje napisat.

Mene podsjetilo na Top Gun Anthem, no nema ženske u autu... ali ima lika u hangaru.

 

 Hvala na odgovoru ,ali nije :S 

Slobodnjak uto 12.5.2020 21:48
softwaremaniac kaže...

Eros pjeva vjerojatno, stalno se vrti po Anteni, još neka žena na francuskom pjeva uz njega, odlična je pjesma. Zna li tko naziv?

 S  Tinom Turner  u duetu pjeva eng. -tal. verziju Cose della vita.

goodye sri 13.5.2020 15:39
Slobodnjak kaže...

Petula Clark obrada Queen These Are the Days of Our Lives

 Hvala na odgovoru, ali nije ta verzija. Nasao sam nedavno :D

 

Roberto Menescal and Marcela Mangabeira - These are the days of our lives

ministar sub 1.8.2020 10:24
Dex.pwn kaže...

Nezz kak se pjesma zove. Heavy metal je.

Spot ide tako da frontmen dolazi u stan i pronalazi obješenu djevojku(navodno mu se djevojka objesila, u stvarnom životu).

Mislim da je grupa Drowning Pool, no nisam siguran

Disturbed - Inside the fire (da, stvarna prica)

dasan pon 14.9.2020 18:24

Tražim pjesmu danima znači lako je pjesma je hit trenutno vrti se svuda,pjeva duet počinje dobrim ritmom nananana nananana :D u pjesmi se spominje nešto kao dance me to the.... Nikako naci preko YouTubea i googla

Marko :D pon 14.9.2020 19:57

Ovdje se nalazi službena top lista strane glazbe Radio Dalmacije. Ovdje se nalazi sve što je sviralo na Radio Dalmaciji po satima. Ako znaš otprilike vrijeme kada je svirala ta pjesma, velike su šanse da ćeš je pronaći.

Marko :D sub 24.10.2020 18:12

Ako upišeš URL videozapisa na Google, možeš dobiti ime videozapisa koji se nalazio pod istim. Konkretno, taj URL je vodio do videozapisa pod imenom Daniel - Đuli.

 

 

60nine sub 30.1.2021 00:28
jozo65 kaže...

Zna li netko ovu? Trenutno na RTL-u u pluvremenu rukometnog prvenstva

https://drive.google.com/file/d/1eYv3BZv7HUfQ1ukPzlXBrial-yzpN0By/view?usp=sharing

 

na youtubeu je ovo "Egypt Handball Horas"

https://youtu.be/xk6pYdLgi34

 

vjerojatno official intermezzo\najavna mjuza napravljena samo za ovo prvenstvo, pravu himnu pjeva neka egipatska megazvijezda i zvuči ko klasični turbo folk :)

 

inače ta intermezzo mjuza je zbog ovog vokalnog dijela mene kao house fana odmah podsjetila na Osunlade-ovu stariju "A cloudy mist"

https://youtu.be/C0YBY6k0vwo

 

probaj dublje guglat, možda nađeš tko je radio ovu za prvenstvo iako da postoji dulja verzija - vjerojatno bi se ona vrtila u poluvremenu, a ne ova koju stavljaju na loop :)