AmonZero ned 7.11.2021 21:36

Danas izasle prve 3 epizode Arcane-a.

Imao sam visoka ocekivanja od Riota i nisu razocarali.

Serija je fantasticna. Likovi, animacije, prica, glazba. Jako dobro.

Epizode su po sat vremena, meni sve proslo ko da traju 20.

Lovac uto 9.11.2021 20:03

Nisam ni vidio da je došla prva epizoda Dexter: New Blood. Uff, ima onaj gadljivo anksiozni, a opet lagano dark-humorni ton. Stvarno me ugodno iznenadila pogotovo nakon koliko, 9 godina pauze? Malo mi je i žao što sam pogledao jer sad čekati nastavak...

Hexfire ned 14.11.2021 07:31

Drugi sezonu sam pogledao nedavno. Meni je čist ok. Nešto malo drugačije. Nećeš ništa izgubiti ako pogledaš 2-3 epizode prve sezone pa vidiš paše li ti. Ne pada mi baš na pamet serija s kojom ju mogu direktno usporediti.

bibappu pon 15.11.2021 12:53

Yellowjackets - jedan od zanimljivijih naslova koje sam pogledao u zadnje vrijeme, intrigantan početak, imam velika očekivanja na osnovu prve epizode.

Ukratko, tagline je Gospodar muha u kanadskoj divljini sa tinejdžerkama. Malo flashback teen drama + 90-e nostalgija, sa sokokvima u današnje

vrijeme gdje pratimo cure koje su preživjele, ali ono malo što je do sada prikazano što se događalo u divljini je vrlo upečatljivo, nije se bježalo od gory scena.

Glumice su sve vrlo dobro pogođene.

Mitohondri uto 16.11.2021 10:49
AmonZero kaže...

Danas izasle prve 3 epizode Arcane-a.

Imao sam visoka ocekivanja od Riota i nisu razocarali.

Serija je fantasticna. Likovi, animacije, prica, glazba. Jako dobro.

Epizode su po sat vremena, meni sve proslo ko da traju 20.

 slazem se. vrhunsko steampunk ostvarenje. punoooo bolje nego sto sam se nadao 

EXIMO uto 16.11.2021 19:46

Witcher (Netflix)

Na drugo gledanje mi je puno bolje sjela serija. Sada sam bio pripremljen na nekronološki prikaz događaja tako da sam extra zadovoljan, na prvo gledanje mi je bilo malo meh, sada sam nabrijan na drugu sezonu. Cavill jako dobar a nova sezona mora biti bolja pošto se sada napokon prelazi na glavne knjige gdje je i radnja puno zanimljivija.

Dud sri 17.11.2021 08:43
3dfx kaže...

Arcane

 

pogledao 6 epizoda u dahu.

 

ovo morate gledati, ne znam kad sam zadnji puta gledao ovako dobru seriju. ima sve, ali sve

 

savrsenstvo 10/10

 Jel se isplati ovo gledat ako nemam pojma o svijetu LOL-a ?

3dfx sri 17.11.2021 10:08
Dud kaže...
3dfx kaže...

Arcane

 

pogledao 6 epizoda u dahu.

 

ovo morate gledati, ne znam kad sam zadnji puta gledao ovako dobru seriju. ima sve, ali sve

 

savrsenstvo 10/10

 Jel se isplati ovo gledat ako nemam pojma o svijetu LOL-a ?

 ni ja nemam pojma o lolu. cini mi se da ovo niti nema veze sa game lore. mozda nas netko prosvjetli

prorok sri 17.11.2021 10:51
Dud kaže...
3dfx kaže...

Arcane

 

pogledao 6 epizoda u dahu.

 

ovo morate gledati, ne znam kad sam zadnji puta gledao ovako dobru seriju. ima sve, ali sve

 

savrsenstvo 10/10

 Jel se isplati ovo gledat ako nemam pojma o svijetu LOL-a ?

 Tu i tamo neki easter egg "gle ovo, maska od jhina" i tak neka sitnica, ali mislim da nije potrebno ikakvo znanje. I mi lol veterani sad prvi put saznajemo dosta toga. Čak bi rekao da ima i argumenata da je bolje da se gleda bez predznanja.

AmonZero sri 17.11.2021 13:56

Arcane mozete gledat bez da ista znate o League of Legends.

Likovi su tak dobro razradjeni kroz ovih par epizoda da mozes ko mujo uletit u seriju.

Vidio sam neki post di je lik napisao da mu je mama krenila gledat seriju i hookala se, a nikad nije igrala igru ne samo LoL nego bilo koju.

 

Ako znate nesto o loreu i igri, dozivljaj je jos bolji jer povezes likove iz igre/lorea sa serijom. A to ti je samo gratis.

BeLLicus sri 17.11.2021 16:10
Lovac kaže...

Nisam ni vidio da je došla prva epizoda Dexter: New Blood. Uff, ima onaj gadljivo anksiozni, a opet lagano dark-humorni ton. Stvarno me ugodno iznenadila pogotovo nakon koliko, 9 godina pauze? Malo mi je i žao što sam pogledao jer sad čekati nastavak...

 Ajok, čak sam razmišljao sve ponovno pogledati. Jedna od najdražih serija.

Dud čet 18.11.2021 09:40
AmonZero kaže...

Arcane mozete gledat bez da ista znate o League of Legends.

Likovi su tak dobro razradjeni kroz ovih par epizoda da mozes ko mujo uletit u seriju.

Vidio sam neki post di je lik napisao da mu je mama krenila gledat seriju i hookala se, a nikad nije igrala igru ne samo LoL nego bilo koju.

 

Ako znate nesto o loreu i igri, dozivljaj je jos bolji jer povezes likove iz igre/lorea sa serijom. A to ti je samo gratis.

 Znači to je neka fora kao i Final Fantasy filmovi, imaju svoju priču ali tu i tamo se pojavi neki lik ili pojam iz igre. Osim advent children tam su svi likovi iz FF7 :)  
Stvait ću onda i Arcane na listu  :)
Btw zadnje kaj sam ja pogledao od serija su Midnight mass, i ne znam kaj da kažem ide u jednom smjeru pa krene u drugom. Pa mi se svidi pa mi je glupa skroz, mislim zapravo da se isplati pogledat ako volite horore i drame.
I počeo sam gledati Invasion ali stao sam na prvoj epizodi, koja je jako spora, ali lagano vuče na još.
Od humorstičnih gledam The Goldbergs koju gledam samo zato da ju odgledam. Bila mi je super dok nisu počeli stavljati mamu od Goldberga kao glavnu i ultra iritantnu nešto kao mama od Raymonda. Tak da se nadam da će nakon ove sezone završiti tu seriju. 
Btw ako netko još izdržava gledat, mislim da je počela nova sezona Flash-a i Star trek discovery-a, javila mi aplikacija (Series Fad).

mar123 čet 25.11.2021 00:40
Envy kaže...

Hellbound, nova korejska serija koja je skinula sa trona Igru Lignje, i postala nova najgledanija serija na Netflixu.

Moja preporuka jer je 6 komada jako teško ne odgledati u komadu.

 6,8 ocjena na samo 5 tisuca glasova vec ne ulijeva povjerenje, a i citam po reviewovima da ekipa staje nakon 2-3 epizode kolko je losa. 

mislio sam ju krenut gledat pa evo volio bi cut jos koje misljenje. imam sad dojam da se ekipa nabrijala na squid game pa ajmo pogledat i ovo jer je korejsko, pa je zato najpopularnija na netflixu trenutno. 

Envy čet 25.11.2021 01:52
mar123 kaže...
Envy kaže...

Hellbound, nova korejska serija koja je skinula sa trona Igru Lignje, i postala nova najgledanija serija na Netflixu.

Moja preporuka jer je 6 komada jako teško ne odgledati u komadu.

 6,8 ocjena na samo 5 tisuca glasova vec ne ulijeva povjerenje, a i citam po reviewovima da ekipa staje nakon 2-3 epizode kolko je losa. 

mislio sam ju krenut gledat pa evo volio bi cut jos koje misljenje. imam sad dojam da se ekipa nabrijala na squid game pa ajmo pogledat i ovo jer je korejsko, pa je zato najpopularnija na netflixu trenutno. 

Ima samo 6 epizoda i da prve tri su vrhunske, 4. onako a već u 5 i 6. se gubi neki "kontakt", valjda nastavak bude bolji.

Ali prve tri epizode ćeš sigorno odgledati u cugu. Barem ja jesam.

A možda je i Igra Lignje odigrala svoju ulogu pa narod sada guta ve što je korejsko, tko će ga znati.

Sad sam završio 6. (posljednju) epizodu i onako, nije super preporuka ali za ubiti vrijeme ok je, serija ima i početak i kraj ali ne onaj kraj da čekaš nastavak nego eto ako dođe nastavak dobro došao. 

Dalthor uto 7.12.2021 12:17
Joe Cooker kaže...

Money Heist zadnjih 5 epizoda doslo jucer na Netflix.

 baš jučer pogledao i zadnju epizodu, i iako nisu zadnje sezone dobre kao prve dvije, ipak mogu reći da mi je ovo bila jedna od boljih i napetijih serija koje sam gledao.

na kraju se 100 stvari iskompliciralo i dogodilo da je bilo nemoguće predvidjeti tijek situacije (barem meni), tako da je do kraja bilo napeto.

neznam kako drugima, ali meni će faca pukovnika Tamaya kad bjesni i živčani ostati zauvijek u pamćenju.

WillyWonka pet 10.12.2021 11:04

Ne želim tražiti odgovor na internetu da si ne spoilam,

 

može li tko potvrditi da li je serija gotova sa snimanjem ili će biti druga sezona?

Volim kratke serije sa jednom sezonom i napetim slučajem, tipa Paranoid, True Detective i slično... preporuke?

WillyWonka pet 10.12.2021 11:05
Posmatrač kaže...

The Chestnut Man

 

Odlična Danska serija..... Preporuka....

 

Ne želim tražiti odgovor na internetu da si ne spoilam,

 

može li tko potvrditi da li je serija gotova sa snimanjem ili će biti druga sezona?

Volim kratke serije sa jednom sezonom i napetim slučajem, tipa Paranoid, True Detective i slično... preporuke?

Cansee pet 10.12.2021 11:12
WillyWonka kaže...
Posmatrač kaže...

The Chestnut Man

 

Odlična Danska serija..... Preporuka....

 

Ne želim tražiti odgovor na internetu da si ne spoilam,

 

može li tko potvrditi da li je serija gotova sa snimanjem ili će biti druga sezona?

Volim kratke serije sa jednom sezonom i napetim slučajem, tipa Paranoid, True Detective i slično... preporuke?

 

nije još ništa službeno potvrđeno, iako je meni djelovalo na kraju da namjeravaju snimiti i drugu sezonu.

 

U svakom slučaju u prvoj sezoni završi ta priča i taj slučaj, prva sezona je jedna zaokružena cijelina, nema se šta nastavljati, jedino može biti potpuno novi slučaj u drugoj sezoni

emerik pet 17.12.2021 14:46

It's Always Sunny in Philadelphia, 15. sezona lagano izlazi. Nakon 13. i 14. koje su po meni bile malo mlake, 15. je povratak prakticki u zlatna vremena Sunnyja. Ako je netko odustao od gledanja, predlazem da date sansu 15. sezoni, a tko jos nije poceo gledati: sto cekate?