Spaz sub 28.2.2009 22:32

Arsonists:Venom

Krs one:Hot

Nas feat. Scarface:In between us

Talib Qwely:Rush

Gang Starr:Full clip

Marchelo feat. Elemental:Moje bekstvo

  M.O.P.:Cold as ice

Ma ima masa stvari.........

vedrann sub 28.2.2009 22:42

mockingbird,when im gone ove dvije su eminem,dmx party up in here,kanye west homecoming,ima nesto od akon-a, Snoop Dogg-a,sean paul-a n.w.a ili niggers with attitue-straight outta compton  ima svasta neda mi se sad sve nabrajat

epic sub 28.2.2009 22:55

http://www.youtube.com/watch?v=GoCOg8ZzUfg, 2pac - thugz mansion, dr. dre & t.i. - this is detox (i am hip hop), dr. dre, t.i. & nas - topless, jay-z & linkin park - numb/encore i ova mi je najbolja http://www.youtube.com/watch?v=sdc40ChHXqA

epic ned 1.3.2009 15:28
vedrann kaže...

Najboji su n.w.a  i dmx i Snoop Dogg

a od nasih short,tram11.tbf,connect,elemental

 dmx je i meni bio odlican ali kad sam cuo da su mu nasli na imanju 12 izmucenih i mrtvih pasa, zgadio mi se
Core2Duo2 ned 1.3.2009 16:49
epic kaže...

 lil wayne

 dobro da uz njega nisi stavio i 50centa... stvarno me nebi začudilo.
Za T.I. stoji, ali Lil wayne, isse Bože...tolko me riječi asocira uz njega (al ne smijem napisat iz vjerskih razloga ;)
Ja jednostavno ne mogu vjerovat da njega netko sluša... ono... pjesme čista komercijala... kao neki gangsta...pa taj lik nije pištolj u životu vidio. ;) i puff diddy također.
Fuj.
epic ned 1.3.2009 17:41
Core2Duo2 kaže...
epic kaže...

 lil wayne

 dobro da uz njega nisi stavio i 50centa... stvarno me nebi začudilo.
Za T.I. stoji, ali Lil wayne, isse Bože...tolko me riječi asocira uz njega (al ne smijem napisat iz vjerskih razloga ;)
Ja jednostavno ne mogu vjerovat da njega netko sluša... ono... pjesme čista komercijala... kao neki gangsta...pa taj lik nije pištolj u životu vidio. ;) i puff diddy također.
Fuj.
 lol, 50 centa mrzim i nije mi uopce dobar reper, a lil wayne i jest trenutno najbolji reper
BugSU ned 1.3.2009 20:46

ovo tema samo za strane izvodjace? Ja sam ipak za ove "Domace" .... VIP,Struka,Edo Maajka,Bolesna Braca,Beogradski Sindikat,Sky Wikluh etc... :) oni jos nisu toliko komercijalizovani ko ovi strani :) ....od stranih samo MOP slusam ....

Makić ned 1.3.2009 21:45
Jebasu123 kaže...

meni je ova jako dobra a ima ih pregrst

http://www.youtube.com/watch?v=mv-E8gb3d84

 

BTW iz undergrounda 1 je

 Ajme otkad nisam čua ovu pismu.. hvala na linku
Ma samo to i slušam, našu glabzu sam odj.. jako davno
jer se tu nema šta komentirat sami shrot...
A šta se tiće izvođača dobri su mi: 2pac, dr dre, Eminem, Snop dog, Akon, 50 cent
Kanye west, Lil wayne ima ih još ali eto uglavnom
epic ned 1.3.2009 21:47
Core2Duo2 ned 1.3.2009 23:25

epic kaže...
 a lil wayne i jest trenutno najbolji reper
 Lil wayne je komercijala, a ne rep. Al stavr je u tome što on NIJE reper... on je pica nad picama...

Kako možeš reć da je Lil wayne najbolji reper pokraj npr. živih: Dre-a, Snoop-a, KRS-a,Nas-a i ostale ekipe da ne nabrajam...?      -Pa oni su utemeljili ono što taj wannabe gangsta klinjo pokušava kopirati.

Novi komercijalni klinac koji nije ni do koljena staroj ekipi... (da ne spominjem najboljeg svih vremena -Paca)