yossarian pon 7.3.2022 13:59

 Prema najavama sutra bi trebao krenuti HBO Max, biti će neka jeftinija cijena za registracije do kraja mjeseca. Nisam samo siguran da li je bolji Netflix ili HBO Max? Ili je oboje tak-tak. Ali ako je oboje tak-tak onda mi je bolje HBO Max radi cijene.

love2ml86 pon 7.3.2022 14:12
yossarian kaže...

 Prema najavama sutra bi trebao krenuti HBO Max, biti će neka jeftinija cijena za registracije do kraja mjeseca. Nisam samo siguran da li je bolji Netflix ili HBO Max? Ili je oboje tak-tak. Ali ako je oboje tak-tak onda mi je bolje HBO Max radi cijene.

Kad smo već kod toga, zna netko što se događa s trenutnim pretplatnicima HBO Go aplikacije, isti podaci za ulogiranje u HBO MAx ista cijena ili?

Ulica Ulice pon 7.3.2022 14:18

Za pretplatnike sve ostaje isto ( potrebno je skinuti novu MAX app ) odnosno za one koji su samostalno pretplaćeni na uslugu bit će i jeftinije ( 4,66 Eura )

Za one koji su pretplaćeni preko TV operatera sve ostaje isto, jedino je sutra potrebno skinuti HBO MAX app i ulogirati se sa postojećim podacima....

ParaNO1d pon 7.3.2022 22:37

Samsung 55" Q6FN QLED (2018) nemam aplikaciju dostupnu. Stoji da modeli 2016. i noviji imaju support. Kako i sad na tom TV-u imam i koristim HBO GO, znači da će app od sutra biti dostupan u storeu? Ako ga nema, dal postoji alternativni način za download?

gocc01 uto 8.3.2022 09:15

Kojim imenom i lozinkom ste se ulogirali preko A1? Ja sam probao sa podacima iz HBO GO al ne odgovara. App me preusmjeri na stranicu od HBO max, odaberem A1 al se nemrem ulogirat nit sa jednom lozinkom.

zeryx uto 8.3.2022 10:00
gocc01 kaže...

Kojim imenom i lozinkom ste se ulogirali preko A1? Ja sam probao sa podacima iz HBO GO al ne odgovara. App me preusmjeri na stranicu od HBO max, odaberem A1 al se nemrem ulogirat nit sa jednom lozinkom.

 ja sam preko HTa

 nakon sto sam odabrao operatora prebacilo me na sljedeci korak di sam trebao upisati jednokratni Code koji je trebao doci na email. ali nije i kontaktirao sam szk, u roku par sekundi je stigao putem sms. upisao to i dalje nastavio verifikaciju, email i ostalo. i sad radi sve.

Dermentor uto 8.3.2022 11:50
Dermentor kaže...

Mene zanima da li će se to promijeniti i unutar Max Tv to go aplikacije jer HBO gledam preko nje?

 Upravo saznao da se u Max Tv to go ništa ne mijenja

Sarevok uto 8.3.2022 15:37
boro112 kaže...

Proširen je sadržaj. Evo ima Dina npr.

 

Ja tu bas ne vidim nesta novog sadrzaja , letimicno sam prevrtio.

 

Se moze negdje procitati sta je novo od serija i filmova ?

ParaNO1d uto 8.3.2022 19:25

Na mom TV-u je aplikacija jako spora i šteka. Isto tako mi je bilo s HBO GO, mada manje. Netflix i sve ostale aplikacije na TV-u radi savršeno, al ovo je baš sporo dok se traži ili scrola kroz nasolove. Nadam se da će to popraviti u nekom idućem updateu. 

Joe Cooker sri 9.3.2022 07:34

Tako je i meni, android box i stick rade titlovi jutros.

 

Btw ako se pitate koliko profila te na koliko uređaja istovremeno:

 

"HBO Max nudi mogućnost personalizacije do pet profila, gledanje sadržaja na tri uređaja istovremeno, registraciju neograničenog broja uređaja po pretplati..."