PCGamerX uto 26.4.2011 17:51

Dali ima tko da je zaintersiran za kupnju gramofonskih ploča? Imam oko 110 LP-a i uz njih dajem 50 singlova na poklon, dakle besplatno.

Ako ste zainteresirani mogu vam poslati popis na mail.

Prodajem ih u kompletu, svih 110 ili minimalno 50 po vašem izboru. 

Cijena za svih 110 je 1000 kn(10 kn po ploči) ili ako želite 50 po vašem izboru onda je cijena 500 kn(10 kn po ploči).

Ploče su jako dobro sačuvane, jedino kod nekih ploča su omoti albuma malo oštećeni.

Hvala unaprijed.

tajana1995 pon 6.8.2012 06:31

pozdrav;

 

molim Vas ako mi netko može pomoći na koji način, po kojoj c ijeni i gdje se mogu kupiti/prodati gramof.ploče iz 30-tih Jakov Gotovac, Ero s onog svijeta, u orig. pakovanju, sa knjigom o Gotovcu, te tekstom opere+3 ploče (nekorištene)u omotima još uvijek.  U pitanju je 2 dio, sva tri čina.

I još jedna stara ploča Emil Cossetto isto Jugoton, ZBOR I ORKESTAR KUD "JOŽA VLAHOVAC", također u prilogu sa tekstualnim dijelom o KUD-u, a pjesme su 1. LADARKE,a)Ladarde idu v selo, b)pred starim majkama,c) Ivanjska igra pred starim majkama

2.DOŠEL JE DOLEŠ ZELNI JURO

3.POSAVSKI DRMEŠ

4. DUMBOKO JE SPOD OMIŠAJ MORE

5.TANAC S OTOKA KRKA

6. ŠOKAČKA PISKA IKOLO

B

1.PJESMA I IGRA IZ MAKEDONIJE A)kAŽI, aNĐO MORI

B)bRALA JANA KAPINI

2. PJESMA I IGRA IZ SBRIJE a)čuvam ovde, b)Ajde jano

3.DVIJE PJESME IZ POKUPLJA a) Široka je, b) Letovanić, selo pokraj Kupe

4.GOR ČEZ JIZARO

5.SLAVONSKA POSKOČICA

6. TRI JETRVE

7 MOJA DIDIKA

 

 

Hvalaq

4ucker čet 4.4.2013 20:03
mind_challenge kaže...
nedeljko kaže...

hoce li mi ko pokloniti gramofonske ploce??{#}

Imaš neki razlog zbog kojeg misliš da bi ti netko trebao pokloniti ploče?

  Zapravo i ima. Gro ljudi je po forumima, oglasima, Internetu općenito koji posjeduju brdo gramofonskih ploča, te ih rado poklanjaju jer im više ne treba. Takav "običaj" u svijetu valjda...

SkyEye pon 8.4.2013 18:33

Ej, ljudi! Nađoh stari gramofon u garaži i dosta sam se zagrijao za stari rock 'n' roll pa ako imate ploće od Chucka Berrya, Elvisa, The Champsa i ostalih javite se. ;)