cvaja997 uto 31.5.2022 09:36

Ni ja ne hejtam, ali opcenito, uz toliko mogucnosti u radnji, toliko stvari koje su mogli na novo pocet, oni recikliraju. Animacija, apsolutno se slazem. Samo moj ukus vjerojatno, sigurno to prolazi na trzistu kojem je namjenjeno. Ipak, kao ogroman ljubitelj, dajem si za pravo kritizirat. Nesto toliko dobro, sa toliko popularnosti, toliko mogucih smjerova sada sa multiverseom, oni recikliraju. Sad ocekujem cell sagu remastered poslije ovoga, ma fuj. 

ibme74 uto 31.5.2022 09:46
cvaja997 kaže...

Ni ja ne hejtam, ali opcenito, uz toliko mogucnosti u radnji, toliko stvari koje su mogli na novo pocet, oni recikliraju. Animacija, apsolutno se slazem. Samo moj ukus vjerojatno, sigurno to prolazi na trzistu kojem je namjenjeno. Ipak, kao ogroman ljubitelj, dajem si za pravo kritizirat. Nesto toliko dobro, sa toliko popularnosti, toliko mogucih smjerova sada sa multiverseom, oni recikliraju. Sad ocekujem cell sagu remastered poslije ovoga, ma fuj. 

 

I to se slažem, vraćaju Red Ribbon Army već bezbroj puta, što kroz anime/filmove što kroz igre. Što se Cell-a tiče nemoj se začuditi ako se pojavi već u ovom filmu. Nekao mi ne djeluje da su ona dva andorida glavna prijetnja + prikazuju onaj nekakav okrugli stroj, uopće se nebi čudio da taj stroj reinkarnira Cell-a ili kreiraju novog jačeg Cell-a ili nešto na tu foru.
Ugl neću kritizirati film dok ga ne pogledam, ali da sam nešto nahajpan na njega - nisam, pogotovo zbog animacija koje mi nikako ne sjedaju za anime/film.

ibme74 uto 31.5.2022 09:52
zviznemte kaže...
Golden frieza, zuto/zeleni piccolo, pa zasto ne bi imali i zuto/narancastog cella. Pa neka svi upgradeju na ultra 🤣

 

Shiny Pokemons - Gotta Catch ’Em All! 

ibme74 sri 8.6.2022 08:50
ibme74 kaže...
cvaja997 kaže...

Ni ja ne hejtam, ali opcenito, uz toliko mogucnosti u radnji, toliko stvari koje su mogli na novo pocet, oni recikliraju. Animacija, apsolutno se slazem. Samo moj ukus vjerojatno, sigurno to prolazi na trzistu kojem je namjenjeno. Ipak, kao ogroman ljubitelj, dajem si za pravo kritizirat. Nesto toliko dobro, sa toliko popularnosti, toliko mogucih smjerova sada sa multiverseom, oni recikliraju. Sad ocekujem cell sagu remastered poslije ovoga, ma fuj. 

 

I to se slažem, vraćaju Red Ribbon Army već bezbroj puta, što kroz anime/filmove što kroz igre. Što se Cell-a tiče nemoj se začuditi ako se pojavi već u ovom filmu. Nekao mi ne djeluje da su ona dva andorida glavna prijetnja + prikazuju onaj nekakav okrugli stroj, uopće se nebi čudio da taj stroj reinkarnira Cell-a ili kreiraju novog jačeg Cell-a ili nešto na tu foru.
Ugl neću kritizirati film dok ga ne pogledam, ali da sam nešto nahajpan na njega - nisam, pogotovo zbog animacija koje mi nikako ne sjedaju za anime/film.

 

cvaja997

called it  klik

 

 

ibme74 čet 7.7.2022 10:32
cvaja997 kaže...

Dexerto je gori od index sporta sto se tice pouzdanosti informacija. 

 

Ma to sam linkao sa prve stranice koju je google izbacio, imaš tu vijest na svim mogućim stranicama/yt kanalima/društvenim mrežama koji se bave animeima/dragon ball sadržajem i sl.

Poanta je da je ovaj "leak" objavila osoba koja ianče ima većinom pouzdane izvore informacija.

zviznemte čet 7.7.2022 16:34
acmilan2 kaže...

Fuckas 2-3 godine, jos uvijek cekam gdje mogu skinut dobru kvalitetu za super heroes, na torrentima bas i ne pronalazim za sad...

Mislim na seriju ili film ?

Jer seriju skines sa oficijalno youtube kanala

acmilan2 čet 7.7.2022 16:37
zviznemte kaže...
acmilan2 kaže...

Fuckas 2-3 godine, jos uvijek cekam gdje mogu skinut dobru kvalitetu za super heroes, na torrentima bas i ne pronalazim za sad...

Mislim na seriju ili film ?

Jer seriju skines sa oficijalno youtube kanala

 Novi film koji je izasao zove se Dragon Ball Super: Super Heroes.

Seriju sam pogledao odavno vec ;)

ibme74 čet 7.7.2022 17:03

Zato sto je film jos u kinima, u hd-u ce biti tek kad krene na streaming platforme a ako cekas dub verziju nacekat ces se jos duze jer dub nije jos krenuo u kinima, tek ce u 8. mj

ibme74 pon 22.8.2022 09:55
zviznemte kaže...

 

BTW iduci mjesec nema novog chaptera, novi chapter i arc dolazi u 10. mj.

Također Toriyama se povlači sa pozicije pisca i nadzornika DBS mange i sve prepušta Toyotarou (što možda i nije loše pošto bi novi arc mogao biti mračniji i ozbiljniji od većina DBS-a arcova do sada).

michael pon 29.8.2022 15:47

U subotu sam gledao novi film u kinu, ne zelim spoilat nikome nista, ali kome se nije svidio novi dizajn u traileru nece ni u filmu, ali ima vise akcije nego price tako da se meni dosta svidjelo, na neki nacin mi je kao neki filler, jer nema nikakav utjecaj na pricu dalje osim sto su dotakli neke ne standardne likove.

michael pon 5.9.2022 09:49

Nisam bio na forumu do sad pa nisam odgovorio...

 

Zivim u Svedskoj pa sam tu gledao, ide po imenom Dragon Ball Super - Super hero. Kod nas da li ce bit ne znam 

ibme74 pon 5.9.2022 09:53

Ako nije bio do sada čisto sumnjam da će i biti.
Što se DVD i Blu Ray-a tiče koliko sam vidio očekuje se tek u 11. mjesecu tako da do tada za nestrpljive ima samo Cam verzija na netu.

cvaja997 pon 5.9.2022 11:24

Nece ga bit u RH. Pogledao sam cam. Film je u skladu mojih ocekivanja bio los. Naravno, to sam i naslutio. Medutim, zadnjih 20 minuta je bilo sve sto je trebalo da mu oprostim. Ocjena3/5_

ibme74 pon 5.9.2022 11:44

Ja isto nisam uopće nahajpan na ovaj film, ono što sam vidio iz trailera i nenamjerno pročitao iz spoilera čini mi se kao neki "filler" film gdje ništa puno ne gubiš u priči čak ako ga i preskočiš (osim naravno novih transformacija) tako da ću bez problema čekati kraj godine i HD kvalitetu filma da pogledam.

zviznemte pon 5.9.2022 15:40

Nazalost koliko sam volio prije db i bio uvijek nahajpan, sad mi dode kao neki obican crtic koji izade za djecu.

Da ne bi krivo mislili. Originalne sage obožavam, a sto se tice nastavka dbs sage to jefva cekam ako ikad bude.

Vjdio sam nedavno da su objavili sliku koja bi navodno trebala biti ili nastavak dbs ili animirana verzija u dbs svijetu nevezana za sagu

ibme74 pet 18.11.2022 17:25
ibme74 kaže...

 

BTW iduci mjesec nema novog chaptera, novi chapter i arc dolazi u 10. mj.

Također Toriyama se povlači sa pozicije pisca i nadzornika DBS mange i sve prepušta Toyotarou (što možda i nije loše pošto bi novi arc mogao biti mračniji i ozbiljniji od većina DBS-a arcova do sada).

 

DBS Manga se vraća idući mjesec,sljedeći chapter izlazi 20.12.2022. i radnjom je smješten kao neka vrsta prequela za Super Hero film (izašao art sa odraslim Gotenom i Trunksom)

 

https://www.youtube.com/watch?v=8g6DOlwgsRY

 

Kad smo već kod DBS Super Hero filma i on izlazi idući mjesec na DVD i BluRay pa očekujte u prosincu na netu Film u HD-u za sve nas koji ga još nismo pogledali. 

 

 

1.Lovac kaže...

Pozdrav svima :)

Naletio sam na ove youtube video serijale... O čemu je riječ?

 

Promotivni anime za kartašku igru u Japanu.