cvaja997 sri 5.1.2022 19:47

Materijala ima. Neka krenu danas radit da epizode većinom budu ok animirane. iako, ja nikad nisam niti 1 platio pa cu sutit. kupio sam par igracki, opet nesto valjda je. uglavnom ako bude, bude. manga je dobra. zasad mi se svida. pogotovo Vegeta.

ibme74 sri 26.1.2022 10:05

Pročitaj pa ćeš vidjeti 

 

Ugl, ako nisi mangu uopće čitao kreni od početka jer ti se arcovi iz animea i mange dosta razlikuju... Moro arc mi je bio odličan, Granola arc mi je (zasada) onako... nit' miriši nit' smrdi

ibme74 sri 26.1.2022 11:15

a ne znam, probaj evo npr pročitati future trunks/zamasu arc, on je dosta drugačiji nego u animeu.

 

Evo čisto jedan primjer bez da ti puno spoilam ako se ipak odlučiš čitati, u mangi nemaš Goku SSB + Kaio Ken ili Vegetinu SSB Evoluciju iz ToP arca nego do power boostova u SSB dolaze na drugačije načine.

 

klik1 klik2 klik3

 

npr naučili su neke "trikove" koje u animeu nisu klik

 

acmilan2 pon 21.2.2022 16:05
cvaja997 kaže...
zviznemte kaže...

22. travnja u Japanskim kinima

 

 Nije meni zanimljiv taj DB Heroes. Al barem nesto ide.

 Nije to heroes. To je Super saga, samo se zove super heroes. Barem sam ja tako skuzio. DB Heroes je fan made ako se ne varam, nema to nista sa akirom...

ibme74 pon 21.2.2022 19:33
cvaja997 kaže...
zviznemte kaže...

22. travnja u Japanskim kinima

 

 Nije meni zanimljiv taj DB Heroes. Al barem nesto ide.

 

Nije to DB heroes, to je nastavak DBS-a kroz film, radnjom je nekada iza događaja u mangi.
Super Dragon Ball Heroes je promotivni anime za kartašku igru istog naziva i nije canon.