ibme74 pon 20.7.2020 19:34
acmilan2 kaže...

Ima kakvih naznaka kad bi pocele animirane epizode opet?

 

Nope, bit ce super ako bude ikada, sad rade na novom filmu i onda tek nakon toga bi MOZDA mogli poceti raditi na animeu, znaci nista barem do 2022.

ibme74 pon 20.7.2020 20:22

Kakkarot sam igra baš sa istim džojom, fora igrica za izvalit se i malo ubit vrijeme.

Za film.. tko zna, jedino sto se zna je da rade na njemu, kada ce biti i o cemu ce se raditi nitko ne zna.

acmilan2 pon 20.7.2020 20:28

Ja sam vise xenoverse fan, puno mi je bolje izgledalo, al budem probao i ovo sad. Probao sam s dualshockom preko ds4 al to sve nikako kontrole bile i to mi je jako smetalo...

 

A nista, preostaje nam cekati film onda. 😁

ibme74 pet 12.3.2021 11:23

pa davno je rečeno još nakon brolya da rade na novom filmu, mogće da bude moro arc ili nešto što bi trebalo ići nakon ovog Granolha arc-a, možda onaj "konačni" prelazak gdje je DBZ završio sa Uubom.

ibme74 pet 7.5.2021 22:02

Ma nema ništa od toga, već je izašla hrpa takvih videa sa bombastičnim naslovima o nastavku animea i onda na kraju svaki puta bude šipak, tj bude neka najava tipa nova igra, nova sezona super dragon ball heroes i sl. a ovakvi kao taj geekdom jedva dočekaju bilo kakvu sitnicu da naprave video i skupljaju poglede na tome.