windforce uto 3.3.2015 22:18
Minneyar kaže...

Odlican trailer, nadam se da ce film biti bolji od proslog :)

 meni je BOG bio najbolji dragon ball film od svih što su izašli

ali ovaj će biti epic

 

 

ps mislio sam da nas ima više DB fanova 

anelko uto 3.3.2015 22:45

Uuu, pa ja nisam ni pregledo ni jedan taj film  bas sam nedavno zavrsio s gledanjem po drugi put, ali sad sam gledao Kai onu brzu verziju. Evo sad cu morati i filmove.

sstrmi sri 4.3.2015 00:03
anelko kaže...

Uuu, pa ja nisam ni pregledo ni jedan taj film  bas sam nedavno zavrsio s gledanjem po drugi put, ali sad sam gledao Kai onu brzu verziju. Evo sad cu morati i filmove.

 ako se ne varam ima 17 filmova,a BOG je 18-ti s tim da je jedini canon

Luka123 sri 4.3.2015 17:49
windforce kaže...

Još slika iz novog filma

 Nesvidja mi se kako je frieza "pozutio" ili sto vec, koliko sam gledao par videa na youtubeu, valjda ce u filmu oziviti ga sa kuglama i onda ce on trenirati 4 mjeseca, a u isto vrijeme goku i vegeta treniraju sa Whisom i Beerusom. Ali to su samo neke "leaked" informacije...

sstrmi sri 4.3.2015 19:15
Luka123 kaže...

 Nesvidja mi se kako je frieza "pozutio" ili sto vec, koliko sam gledao par videa na youtubeu, valjda ce u filmu oziviti ga sa kuglama i onda ce on trenirati 4 mjeseca, a u isto vrijeme goku i vegeta treniraju sa Whisom i Beerusom. Ali to su samo neke "leaked" informacije...

 meni je baš cool ta nova forma,izgleda moćno.DA bit će oživljen ali u dijelovima kako ga je future Trunks ubio,pa će ga ovi s tehnologijom oživiti,tj izlječiti,također da 4 mjeseca.Oni treniraju s Whisom dok Beerus spava,tj pokušava spavati ali će ga ovi stalno buditi stvarajući buku a Whis je toliko jak da se bori s Goku-om i Vegitiom u isto vrijeme.To nije ništa leakeno,nego nova manga za film što se izdaje - ima 3 djela,prvi izašao prošli tjedan i odatle sve te informacije,a ostala dva dijela dolaze poslije filma

Luka123 sri 4.3.2015 22:17
sstrmi kaže...
Luka123 kaže...

 Nesvidja mi se kako je frieza "pozutio" ili sto vec, koliko sam gledao par videa na youtubeu, valjda ce u filmu oziviti ga sa kuglama i onda ce on trenirati 4 mjeseca, a u isto vrijeme goku i vegeta treniraju sa Whisom i Beerusom. Ali to su samo neke "leaked" informacije...

 meni je baš cool ta nova forma,izgleda moćno.DA bit će oživljen ali u dijelovima kako ga je future Trunks ubio,pa će ga ovi s tehnologijom oživiti,tj izlječiti,također da 4 mjeseca.Oni treniraju s Whisom dok Beerus spava,tj pokušava spavati ali će ga ovi stalno buditi stvarajući buku a Whis je toliko jak da se bori s Goku-om i Vegitiom u isto vrijeme.To nije ništa leakeno,nego nova manga za film što se izdaje - ima 3 djela,prvi izašao prošli tjedan i odatle sve te informacije,a ostala dva dijela dolaze poslije filma

 Shhh, dosta spoilera, jedva cekam film! Uopce nezelim znati sto ce se desiti vise hehe.

NiramX čet 5.3.2015 00:03

Nekako te uhvati nostalgija kada shvatiš da će nakon toliko godina Goku još jednom ići jedan na jedan s Frizeom. Kao da sam jučer gledao prvu borbu. Zapravo, počinjem se osjećati staro.

4ucker čet 5.3.2015 00:45
sstrmi kaže...

najbolji fight u db serijalu,vjerojatno općenito u anime povijesti

 Čovječeee, predaleko. Teške riječi, xexe. 

 

Toliko drugih animea.

 

I nije li sa Frieza sagom počelo ono da se jedan Kamehameha proteže 20 epizoda?

ph3nom_gamer čet 5.3.2015 07:07
sstrmi kaže...

najbolji fight u db serijalu,vjerojatno općenito u anime povijesti

 najduži*

 

Frieza: "Namek će eksplodirati za 5 minuta, nemaš beda Goku"

*20 episodes later* 

Frieza: "Još samo 3 minute i Namek će biti prošlost"

 

Meni je ta borba ostala u takvom sjećanju :)

sstrmi čet 5.3.2015 13:08

Vi ne razumijete očito stil borbi u db i dbz,jer borba zapravo je trajala 5min ali zbog usporavanja da gledatelji vide izgleda puno duže.To je objašnjeno još u Dragon Ball prvi tournament di se Master Roshi i Krillin bore kad pokažu kako zapravo izgleda a izgleda tako da mi u 1s nevidimo ništa dok oni zapravo u 1s još tada u DB sa power lvl-iram od 10-100 Roshi i Krillin razmjene 5-6 udaraca,pretrče pola ringa i vrate se na svoje pozicije i sve to u 1s i onda nakon toga obašnjavaju gledateljima i pokazuju usporeno kako su se svi napadi dogodili

zato je Goku vs Frieza 4h u našem vremenu,a 5min u njihovoj borbi

sstrmi čet 5.3.2015 13:09
4ucker kaže...
sstrmi kaže...

najbolji fight u db serijalu,vjerojatno općenito u anime povijesti

 Čovječeee, predaleko. Teške riječi, xexe. 

 

Toliko drugih animea.

 

I nije li sa Frieza sagom počelo ono da se jedan Kamehameha proteže 20 epizoda?

 možeš reći šta hočeš,ali ta borba je svuda po yt bolji i popularniji channeli n1 ili u prva tri jer je jednostavno epic

ph3nom_gamer čet 5.3.2015 13:39
sstrmi kaže...

Vi ne razumijete očito stil borbi u db i dbz,jer borba zapravo je trajala 5min ali zbog usporavanja da gledatelji vide izgleda puno duže.To je objašnjeno još u Dragon Ball prvi tournament di se Master Roshi i Krillin bore kad pokažu kako zapravo izgleda a izgleda tako da mi u 1s nevidimo ništa dok oni zapravo u 1s još tada u DB sa power lvl-iram od 10-100 Roshi i Krillin razmjene 5-6 udaraca,pretrče pola ringa i vrate se na svoje pozicije i sve to u 1s i onda nakon toga obašnjavaju gledateljima i pokazuju usporeno kako su se svi napadi dogodili

zato je Goku vs Frieza 4h u našem vremenu,a 5min u njihovoj borbi

Ma to sve stoji, ali uz tu borbu još je se radilo par radnji u seriji pa je djelovalo sporo do bola. 

 

Neznam, meni je borba protiv Cella puno bolja. Kad je mali Gohan poludio uh :).

Trebao bih pogledat Z sagu ponovno, mislim da je prošlo jedno 8-9 godina sigurno. Malo proživit djetinjstvo ponovno :)

 

btw. jel tko probao ovaj Xenoverse igrati? Izgleda fora koliko sam vidio na youtubu.

sstrmi čet 5.3.2015 13:58

tako di je onda u svim borbama,da pokažu kako zapravo je nebi ništa vidjeli i borbe bi trajale par minuta,onda nebi bilo nimalo zanimljivo

ja nisam još,ali izgleda vrlo dobro

sstrmi čet 12.3.2015 22:30
4ucker kaže...

Mene od svega toga ponajviše zanima zašto bi itko tražio da Frieza oživi? Apsolutno besmisleno.

 njegova "vojska",jedan od njegovih traži to.I to koji je valjda bio njegov zamjenik ili uglavnom visoki rank