luckyluke sri 21.1.2015 20:55

Serija samo što nije počela s prikazivanjem, a još nema teme za raspravu... Uglavnom , prequel Breaking Bada sa Bob Odenkirkom (Saul Goodman) i Jonathan Banksom (Mike Ehrmantraut) u glavnim ulogama. Emitiranje počinje 8. veljače, a već sad su potvrđene dvije sezone serije.

 

Službena FB stranica

 

http://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421828030&v=lK_70f7PamE&x-yt-cl=84411374

 

http://www.youtube.com/watch?v=9q4qzYrHVmI&x-yt-cl=84411374&x-yt-ts=1421828030

 

Mišljenja, očekivanja ?

Hyperion sri 21.1.2015 21:59

Nadam se seriji visoke kvalitete, ne očekujem da će biti na razini Breaking Bad-a, ali tu negdje.

 

Bolje nego gledati trasheve sa ~7 average ocjenama jer nema boljih serija.

foobar333 pet 6.2.2015 20:28

Ma da, kad pogledas stvarno nema puno dobrih serija.. Tako da svaki pokusaj da se napravi visokokvalitetna serija pozdravljam.

Samo da serija nebude ko trailer, jer iskreno trailer im je govno

Hexfire pet 6.2.2015 20:36

Ti to ozbiljno? Pa sad ima toliko kvalitetnih serija da nema šanse da stignem sve pratiti. 

 

Problem kod ovog bi mogao biti što će očekivanja biti ogromna, a ovo nije Breaking Bad 2.

Sheldon Cooper Ph.D uto 10.2.2015 00:39

Interesantna prva epizoda. Koji je cirkus s ovim Saulom uvijek bio, tako i ova serija započinje. Na kraju se pojavljuje Tuco

Ne očekivati Braking Bad i onda mislim da bi serija i mogla biti dobra, vidjet ćemo. Večeras se prikazuje druga epizoda.

ph3nom_gamer uto 10.2.2015 15:05

Ove dvije epizode su mi sjele kao budali šamar. predobro otvaranje sezone!

Serija je dosta drugačija od BB-a, ali vidi se štih Vinca Giligana. Saul je stvarno extra lik i jedva čekam da vidim kako će napredovati.

Btw. onaj frend od Tuco-a mi bio nešto poznat, odem na IMBD kad ono on je da glas Vaasu iz Far Cry 3! :D

 

Joj, ovaj mjesec još izlazi i House of Cards (i to sve epizode odjedno, Netflix ftw!). 

foobar333 sri 11.2.2015 12:42

overhypana serija, ovo bi bilo vec zaboravljeno da nije toliko uzdizana od strane breaking bad fanova.. I sam sam br ba fan, al sto je previse je previse. 9.5 ocjenjeno lool..

Za sad nije losa serija, al vise od 8 joj nebi dao.. Al eto, br ba je bio u pocetku spor takoder, mozda se i ovo pocne razvijat postupno

Mitch uto 17.2.2015 00:22

Da ali mene zanima najvise Gustavo. O njemu se ne zna toliko, a Saul ga je isto jedno vrijeme zastupao u kompi s Mikeom.

 

 

 

Inace, ako netko voli BRB, meni je jos bolji The Wire...ozbiljnija i nesto realisticnija serija

Alex Mercer uto 17.2.2015 00:28
Mitch kaže...
Ponedjeljkom, 8ET.


Ludnica od serije, i ovo je definitivno trebala biti zasebna serija jer je pokazano više od spinoffa.

Jedva čekam BRB likove :D

 U čemu je razlika?

Mitch sri 18.2.2015 21:40

Pa sada naravno nema razlike, ali prije su očito imali ovaj scenarij (još 2007 navodno) i to bi ispalo super...bilo bi stvarno zanimljivo da su u ovu seriju utrosili jednak budzet jer definitivno ima potencijala

Kill Frenzy čet 19.2.2015 12:55

Najgore od svega je što ekipa sporo prevodi seriju. Nikako da izadju titlovi a bitno da sibaju titlove baywatcha i ostalih serija od prije 20 godina.

Mogu gledat i bez titlova ali svejedno razumljiost mi je definitivno bolja kad ima titl

Alex Mercer čet 19.2.2015 23:54
Kill Frenzy kaže...

Najgore od svega je što ekipa sporo prevodi seriju. Nikako da izadju titlovi a bitno da sibaju titlove baywatcha i ostalih serija od prije 20 godina.

Mogu gledat i bez titlova ali svejedno razumljiost mi je definitivno bolja kad ima titl

 Pokušaj gledati s engleskim titlovima, to je najbolja alternativa.