1337Code_breaker uto 2.11.2010 12:11

ja sam konacno sredio internet (susjed ima 32 mbps flat rate a uopce ga ne koristi, a WEP nije bas kompliciran, tak i tak mi je dozvolio jos prije posto je on zaboravio lozinku a "neda mu se s tim davit") pa cu skinut sve star trekove, jos treba eksterni kupit...

Hyperion čet 6.2.2020 19:48
x18x05x kaže...

Uhh.. Digao temu baš iz mrtvih.

 

Pitanje, kojim redosljedom gledat BG? Ima tona toga, malo sam se pogubio.

Tu ide po redu:

https://en.wikipedia.org/wiki/Battlestar_Galactica#Reimagined_series

 

 

Što se tiče mene osobno nakon 2. sezone sve je krenulo u kikindu i izašlo je polako na vidjelo da su scenarij klepali on the go i zapleli se. Ne kažem ja da je sve kasnije loše, ali radnja je vidno opala i previše su vjeru i "Boga" uključili.

 

Do tad je serija zasluženo držala status jedne od najboljih sci-fi serija ikada (I dalje je). Imao si svega od drame, borbe, filozofije, odličnog soundtracka, dobrog CGI-a, inovativnosti. Ipak je to radio Ronald D. Moore, veteran Star Treka.

 

Modeli Battlestarova su vjv. najbolji dizajnovi brodova što sam vidio u zadnjih 16 godina. I cijela ta polu-realistična fizika u svemiru, flak barrier napravljen od tisuće topova, rail gunovi, missilei, FTL jump. Sve je što se tog tiče jako dobro razrađeno.

VladimirLem čet 6.2.2020 21:51
x18x05x kaže...

Dosta epizoda sam pogledao al nikad cijelu seriju. Hvala za link. Ne brine me to za vjeru, pregurat će se.

 Ma dobra je ta mistična fora s vjerom. Meni je sjelo. Fakat super serija, traje 4 sezone. Baš taman.

x18x05x čet 6.2.2020 21:54
VladimirLem kaže...
x18x05x kaže...

Dosta epizoda sam pogledao al nikad cijelu seriju. Hvala za link. Ne brine me to za vjeru, pregurat će se.

 Ma dobra je ta mistična fora s vjerom. Meni je sjelo. Fakat super serija, traje 4 sezone. Baš taman.

 Meni se na prvu svidila, baš ono čisti sf.