cvaja997 sri 28.4.2021 09:11

Sad su Slime diaries. Meni je fora za odgledat. Pratim Solo mangu, ponovno pročitao Solo novelu, Slime mangu, čitam novelu i ima 400+ dugih!! chaptera. Znam po 25 minuta zadubit se u chapter. Od 61. je mislim stala manga ili anime, ne znam vise. Mushoku tensei tko nije pogledao neka pogleda. Budem mangu i novelu sredio jer je predobar anime. Knights&Magic je isto zanimljiv, sad kad nema boljeg. Nešto ala Power Rangers, al mrvicu bolje. Ima još, samo se moram sjetit. Tko nije, kultni Naruto, Boruto-hrpa sadržaja. Dragon ball super.

Malo izvan, Kuroku no basket. Meni ok. Honorable mention Misfit of a demon king academy te ono što nije za svakoga, Nanatsu no Taizai. Moj najdraži lik iz svih animea je iz Nanatsu.

Filox sri 28.4.2021 10:46
cvaja997 kaže...

Sad su Slime diaries. Meni je fora za odgledat. Pratim Solo mangu, ponovno pročitao Solo novelu, Slime mangu, čitam novelu i ima 400+ dugih!! chaptera. Znam po 25 minuta zadubit se u chapter. Od 61. je mislim stala manga ili anime, ne znam vise. Mushoku tensei tko nije pogledao neka pogleda. Budem mangu i novelu sredio jer je predobar anime. Knights&Magic je isto zanimljiv, sad kad nema boljeg. Nešto ala Power Rangers, al mrvicu bolje. Ima još, samo se moram sjetit. Tko nije, kultni Naruto, Boruto-hrpa sadržaja. Dragon ball super.

Malo izvan, Kuroku no basket. Meni ok. Honorable mention Misfit of a demon king academy te ono što nije za svakoga, Nanatsu no Taizai. Moj najdraži lik iz svih animea je iz Nanatsu.

 O čemu je ovaj Nanatsu no Taizai, jel to valja? Vidio sam već par puta, nikako da se sjetim pogledat.

cvaja997 sri 28.4.2021 14:58

Priča je fenomenalna. SPOILER!! Meliodas, glavni lik, je prvi u redu kod demona za nasljednika u čistilištu. Zaljubio se u "božicu", nešto poput anđela, Elizabeth. Potom su Demon king, Meliodasov otac i još jedno biće iz "Godesses" klana stavili prokletstva na njih dvoje. Ona se nakon smrti reinkarnira i izgubi sjećanja, on ostaje bez emocija. Vodi se rat, biju se bitke, uglavnom super je. Potom je Mel osnovao grupu 7 deadly sins gdje je još 6 OP pojedinaca i oni su obitelj. Sa time počinje 1. sezona, kasnije tek saznajemo "main plot". Animacija mi je bila loša. Meliodas izgleda kao dijete. Međutim, što mlađe izgledaju, to su stariji i moćniji. Otprilike. Priča me zadržala, dao sam priliku i sad će film; 2.7. Usput, gotov je anime sa ovom sezonom, koliko sam shvatio.

nex987 pet 7.5.2021 13:06
hrka11 kaže...

Ej ekipa je li netko zna gdje mogu pogledat ili "nabavit" Dragon Ball ne Z ni super nego prvu gdje je Goku jos mali?

 odeš na neki torrent site i napišeš dragon ball u serach 

poredaš ih npr po veličini i naići ćeš na dosta kolekcija

AmonZero pet 7.5.2021 13:24
hrka11 kaže...

Ej ekipa je li netko zna gdje mogu pogledat ili "nabavit" Dragon Ball ne Z ni super nego prvu gdje je Goku jos mali?

 Imam ja na kazeti snimljeno jos dok se na Novoj TV emitiralo pa ak trebas mog ti posudit 

hrka11 pet 7.5.2021 14:02
nex987 kaže...
hrka11 kaže...

Ej ekipa je li netko zna gdje mogu pogledat ili "nabavit" Dragon Ball ne Z ni super nego prvu gdje je Goku jos mali?

 odeš na neki torrent site i napišeš dragon ball u serach 

poredaš ih npr po veličini i naići ćeš na dosta kolekcija

 A to sam prvo oprobao i izbaciva mi sve ostalo osim ove prve serije,posalji mi u pm ako znas di nac.

Gledao sam na torrenthr.org i rarbg2019.org.

zuper čet 27.5.2021 14:42

Morao sam provjeriti taj hype oko Demon Slayer pa sam pogledao prvu sezonu i film.
I stvarno fenomenalan anime. Odlično prikazana bratska ljubav, slična je u biti priča kao i kod Fullmetal Alchemist. Sviđa mi se što i demonima daju mali backstory pa da se bar nekako može vidjeti zašto su tako postali.
Animacija mislim da ne može biti bolja, a soundtrack je poseban.
Sad se nećkam bi li pročitao mangu do kraja ili strpljivo čekati ekranizaciju. Iako znam će trebati godine do toga...

zuper čet 27.5.2021 19:45
AmonZero kaže...

Ja krenio gledat film i ugasio ga nakon pol sata. Nije mi nesto primamljivo izgledalo i reko nema mi smisla gubit vrijeme na to.

 Prekinuo si točno kada počinje akcija do kraja. I jesi pogledao 1. sezonu? Jer po meni, iznimno je bitno pogledati seriju prije filma. Ne bi ni meni film bio napet da nisam bio upućen u to.

AmonZero čet 27.5.2021 20:05

Nisam gledao prvu sezonu, nego su ljudi hvalili film i reko ajd da vidim kolko ce mi se svidit i uso sam u njega bez ikakvog predznanja. Mislim ak me nemos hookat i dat mi nesto zanimljivo u prvoj trecini filma onda neamo tu sta pricat.

zuper čet 27.5.2021 20:14

Pa da, film je u biti za one koji prate seriju i mangu. Ne znam kak ti misliš da te film može odmah navući ako direktno nastavlja priču iz serije/mange.
I baš zato mi se sviđa što je film canon. A ne kao recimo My Hero Academia filmovi koji nisu.

serlok pon 31.5.2021 19:19

nisam baš ljubitelj Anime.a ali sam pogledo Vinland Saga i  Attack of Titan (fenomenalna serija, vuče me na Game of Thrones). Pa ako moze kakva preporuka sa odlicnom pricom i likovima.

 

btw. u planu imam pogledat Steins Gate (dojmovi)?

prorok pon 31.5.2021 19:29
serlok kaže...

nisam baš ljubitelj Anime.a ali sam pogledo Vinland Saga i  Attack of Titan (fenomenalna serija, vuče me na Game of Thrones). Pa ako moze kakva preporuka sa odlicnom pricom i likovima.

 

btw. u planu imam pogledat Steins Gate (dojmovi)?

 Ako voliš Tarantina, pogledaj Baccano!

 

Ako voliš trilere, pogledaj Death Note ili Monster.

 

Ako voliš mind games/gambling pogledaj One Outs (ja nikad baseball nisam gledao niti ga volim, ali mi je ovaj anime bio odličan)

 

Ako voliš time travel pogledaj Steins;Gate kao što si i pronašao sam, solidan je, možd malo previše "animeovski".

 

Ako voliš avanturu, Fullmetal Alchemist Brotherhood je najbolji.

 

Ako voliš nešto što je veće od svemira i rule-of-cool, Tengen Toppa Gurren Lagann.

 

Ako voliš sport (i najbolje likove) Ping Pong the Animation.

Evo ovo sve što sam ti predložio je brzo i gotovo. (jedino one outs se nastavlja radnja u mangi dalje, koja je odavno gotova btw)