Ivanjino96 uto 9.5.2017 11:36

Evo da Vam predstavim novi MAXTV reciver. Danas mi je došao na kućnu adresu, te će doći i svima drugima do kraja ove godine kao besplatna zamijena. Znači svi novi i svi stari korisnici će dobiti novi MAXTV reciver tokom ove godine. 

Ako imate kakvo pitanje slobodno me pitajte ili ako želite kakve dodatne slike samo recite.

Sve slike u boljoj rezoluciji ovdje na linku 

Ivanjino96 uto 9.5.2017 12:15
Silent horror1992 kaže...

Guta li više brzine taj novi uređaj, može li ga se zatražiti od njih već sada, koja je rezolucija kanala ?

 Za brzinu ne znam, ne može se zatražit dobit će se na kućnu adresu ili obavijest da si dođete u t centar po novi reciver 

 

Silent horror1992 uto 9.5.2017 12:23
Ivanjino96 kaže...
Silent horror1992 kaže...

Guta li više brzine taj novi uređaj, može li ga se zatražiti od njih već sada, koja je rezolucija kanala ?

 Za brzinu ne znam, ne može se zatražit dobit će se na kućnu adresu ili obavijest da si dođete u t centar po novi reciver 

 

 

A kak si ga ti onda dobio ? Radiš kod njih ? 

Ivanjino96 uto 9.5.2017 12:28
Silent horror1992 kaže...
Ivanjino96 kaže...
Silent horror1992 kaže...

Guta li više brzine taj novi uređaj, može li ga se zatražiti od njih već sada, koja je rezolucija kanala ?

 Za brzinu ne znam, ne može se zatražit dobit će se na kućnu adresu ili obavijest da si dođete u t centar po novi reciver 

 

 

A kak si ga ti onda dobio ? Radiš kod njih ? 

Ne radim ja direktno ali da iz kuće mi netko radi i trenutno zaposlenici dobivaju ali uskoro će i ostali korisnici 

Ivanjino96 uto 9.5.2017 12:36
Spike1983 kaže...

kak si dobio taj novi STB?

jel ima nesto drugo osim pomoći pod aplikacijama? HBO GO mozda, Youtube?

kakvi su dojmovi u odnosu na stari STB, SD i HD kanali, jel se vidi kakva razlika? Jesi na optici? 

 Ukućan mi je zaposlenik HT-a te zaposlenici dobivaju te nove recivere, a uskoro i ostali korisnici 

Trenutno pod aplikacije ima samo MOJ TV i kada na to kliknem izbaci mi poruku da je još u izradi 

Daljinski novi mi je mrak, još nisam imao sličan takav daljinski on me je oduševio sa kliktanjem tipki ne mogu opisati dok ne isprobate jendostavno potpuno drugačiji osječaj naspram starog daljinskog ko da prijeđete sa membranske tipkovnice na mehaničku na PC-u

HD paket nemam pa ne mogu ništa reći u vezi toga a SD kanali su mi ko i prije pošto je ovo 4K TV na koji je spojen MAXTV ali navodno bi se trebali i oni poboljšati i svi bi trebali se emitirati u većoj rezoluciji ali to treba sačekati dok zaživi do kraja platforma  

sar007 uto 9.5.2017 20:45

Da nova platforma je krenula i kao aplikacija na iOSu i Androidu.
Puno je bolja aplikacija nego stara i izgleda da je to sve ista aplikacija.
Puno bolje.
Nadam se da će napraviti aplikaciju i za Tizen, ma nadam se da će napraviti i za appleTV, ali znam da neće.

djigibao uto 9.5.2017 21:51
Ivanjino96 kaže...

Evo da Vam predstavim novi MAXTV reciver. Danas mi je došao na kućnu adresu, te će doći i svima drugima do kraja ove godine kao besplatna zamijena. Znači svi novi i svi stari korisnici će dobiti novi MAXTV reciver tokom ove godine. 

Ako imate kakvo pitanje slobodno me pitajte ili ako želite kakve dodatne slike samo recite.

Sve slike u boljoj rezoluciji ovdje na linku 

 

E, jel ova kutija tako jako svijetli ili je to samo tako ispalo na slici? 

sisko93 uto 9.5.2017 22:12
djigibao kaže...

 E, jel ova kutija tako jako svijetli ili je to samo tako ispalo na slici?

Ovo je i meni upalo u oci. Ako je tako jako vjerojatno ce biti izolirano :P (ako bude radilo zbog daljinskog)

Stux uto 9.5.2017 23:33
djigibao kaže...

 

E, jel ova kutija tako jako svijetli ili je to samo tako ispalo na slici?

 Da, tako svijetli možda mrvicu slabije jer mi se cini kao da je ova slika oštrija, ali u principu to je to s tim da ti ne bi opet trebalo toliko smetati.

Ivanjino96 uto 9.5.2017 23:41
djigibao kaže...
Ivanjino96 kaže...

Evo da Vam predstavim novi MAXTV reciver. Danas mi je došao na kućnu adresu, te će doći i svima drugima do kraja ove godine kao besplatna zamijena. Znači svi novi i svi stari korisnici će dobiti novi MAXTV reciver tokom ove godine. 

Ako imate kakvo pitanje slobodno me pitajte ili ako želite kakve dodatne slike samo recite.

Sve slike u boljoj rezoluciji ovdje na linku 

 

E, jel ova kutija tako jako svijetli ili je to samo tako ispalo na slici? 

 Da svijetli tako i kad se ugasi MAXTV onda ta bijela lampica se ugasi pa upali ali kao slabije svijetli pa jace pa opet slabije pa se ugasi i tako u krug to me uzasno nervira. I jos jedna zamjerka je ta da sa starim reciverom Tv bio pojacan na 10 i sve se lijepo culo eventualno kad utakmicu gledam na 15 a danas gledao utakmicu trebo sam preko 30 stavit da bi nes normalno cuo. Uzasno je tih izlaz zvuka a cackao sam postavke i nigdje nema neko posebno pojacavanje osim preko daljinskog od recivera a tam je na 100 posto. Nadam se da ce to popraviti.

Ivanjino96 uto 9.5.2017 23:43
sisko93 kaže...
djigibao kaže...

 E, jel ova kutija tako jako svijetli ili je to samo tako ispalo na slici?

Ovo je i meni upalo u oci. Ako je tako jako vjerojatno ce biti izolirano :P (ako bude radilo zbog daljinskog)

 Meni osobno ne smeta a sto se tice daljinskog puno bolje lovi nego stari daljinski

Stux sri 10.5.2017 00:02
Ivanjino96 kaže...

 Meni osobno ne smeta a sto se tice daljinskog puno bolje lovi nego stari daljinski

 Da, daljinski je nenormalno brz čak bi se reklo i previše. Inace sve je fluidnije, a u planu je softverska nadogranja koja će donijeti dosta novih stvari, a ujedno i popraviti trenutne greške.

PC - stručnjak čet 11.5.2017 09:59

Za sad ne funkcionira nista sto osim standardni usluga HT-a, kodiranje programa je HEVEC, 1.6. ide nova nadogradnja gdje bi trebala biti dostupna vecina funkcija novog stb-a. Trenutno je sve u fazi testiranja i ispravljanja gresaka.
SD stream bi trebo ici po nekih cca 2.5 Mbita a HD po 4 i nesto.
Tako da je planirano da ce se ponudit svima svi HD programi jer cuclaju isto kao sada SD.