vistma pet 20.11.2009 19:48
big_guy kaže...

Uzeo sam max tv  u 5 mj ove god i sad me zanima jel ovo vrijedi i za mene,tj da li i ja plaćam 1 kn do 31.ožujka 2010 godine pošto se želim riješiti max tv-a.

Treba vidit kad je započela ova ponuda, ali čisto sumnjam da ponuda traje već 6 mj.

 

 

prascic pet 18.12.2009 20:17

ovako,imam comprousa sat.karticu u pc. i naravno max tv.evo bas sam danas spojio ...s video 4 pina (samo slika) plus kabel za zvuk.inace u meniu od sat.ima softver i za snimanje....ali u mpg.format.duzina kabla 10.m.ali nemozes gledati drugi program ,vec taj koji je na tv.

Pixel sri 23.12.2009 12:28
blackalbum kaže...

max tv osim par glazbenih programa nema ama baš ništa za pogledati,imaš sto programa ni jedan ne pušta filmove,osim cinestar tv-a ,ali su ti filmovi ž 99 kategorija

 

Zavisi sto volis gledati, bnenmaju svi isti ukus kao ti.

 

Meni su osim glazbenih dobri i dokumentarni kanali  (National Geographics , History ...)

 

Filmove ima Cinestar ,  HBO i Cinemax i Cinemax II.

Cinestar ima vecinom uobicajene holivudske filmove, nista posebno, ponekad upadne neki zanimljiviji.

HBO  ima malo vise  kojekakvih hit filmova, dok Cinemax skoro da i nema holivudske filmove neko alternativne filmove koji se meni i vise svidjaju, stvarno osvjezenje nakon hrpe holivudskih sranja.

tony THE Noob sri 23.12.2009 13:50
Pixel kaže...
blackalbum kaže...

max tv osim par glazbenih programa nema ama baš ništa za pogledati,imaš sto programa ni jedan ne pušta filmove,osim cinestar tv-a ,ali su ti filmovi ž 99 kategorija

 

Zavisi sto volis gledati, bnenmaju svi isti ukus kao ti.

 

Meni su osim glazbenih dobri i dokumentarni kanali  (National Geographics , History ...)

 

Filmove ima Cinestar ,  HBO i Cinemax i Cinemax II.

Cinestar ima vecinom uobicajene holivudske filmove, nista posebno, ponekad upadne neki zanimljiviji.

HBO  ima malo vise  kojekakvih hit filmova, dok Cinemax skoro da i nema holivudske filmove neko alternativne filmove koji se meni i vise svidjaju, stvarno osvjezenje nakon hrpe holivudskih sranja.

Ja cu uzeti max tv za svoju novu panasonikovu plazmicu od 42 ''  =) Isto volim dokumentarce gledat...i...dosta toga se cini zanimljivim...BDW...nadam se da nece dugo isporuka trajati  Smijeh

Pixel sri 23.12.2009 16:13
tony THE Noob kaže...
Pixel kaže...
blackalbum kaže...

max tv osim par glazbenih programa nema ama baš ništa za pogledati,imaš sto programa ni jedan ne pušta filmove,osim cinestar tv-a ,ali su ti filmovi ž 99 kategorija

 

Zavisi sto volis gledati, bnenmaju svi isti ukus kao ti.

 

Meni su osim glazbenih dobri i dokumentarni kanali  (National Geographics , History ...)

 

Filmove ima Cinestar ,  HBO i Cinemax i Cinemax II.

Cinestar ima vecinom uobicajene holivudske filmove, nista posebno, ponekad upadne neki zanimljiviji.

HBO  ima malo vise  kojekakvih hit filmova, dok Cinemax skoro da i nema holivudske filmove neko alternativne filmove koji se meni i vise svidjaju, stvarno osvjezenje nakon hrpe holivudskih sranja.

Ja cu uzeti max tv za svoju novu panasonikovu plazmicu od 42 ''  =) Isto volim dokumentarce gledat...i...dosta toga se cini zanimljivim...BDW...nadam se da nece dugo isporuka trajati  Smijeh

 Za to si bolje uzmi PS3 i uzivaj u odlicnoj slici . Steta je takvu plazmicu ne upogoniti vrhunskim izvorom slike.

vistma sri 23.12.2009 16:22
tony THE Noob kaže...

Ja cu uzeti max tv za svoju novu panasonikovu plazmicu od 42 ''  =) Isto volim dokumentarce gledat...i...dosta toga se cini zanimljivim...BDW...nadam se da nece dugo isporuka trajati  Smijeh

Evo ja koristim Max-TV na svom 47" LCD-u  (LG) već godinu i pol. Nikad nisam imao probleme s njim, samo ti preporučujem da ga spojiš s  televizijom preko hdmi-a, inače će ti slika bit kockasta i negledljiva (barem meni).

 

TriNitro čet 21.1.2010 13:40
blackalbum kaže...

max tv osim par glazbenih programa nema ama baš ništa za pogledati,imaš sto programa ni jedan ne pušta filmove,osim cinestar tv-a ,ali su ti filmovi ž 99 kategorija

 Hebi ga... ja osobno praktički gledam samo Discovery i NG kanale, te povremeno ove naše programe koje radi jednostavnosti gledam preko MaxTV-a.

Manchester-TV i Chelsia-TV nad kojima mnogi sline jednostavno sam izbacio iz menija isto kad i Romanticu.

Što se filmova tiče, imaš HBO, ali se plaća dodatno. Ja ga imam, ali radi serija koje mi se sviđaju, a dogodi se da stave i dobar noviji film.

Jedino je sranje što MaxTV (još) ne nudi SyFy.

Ukusi su različiti, a svi provideri imaju slične pakete (ima nekih razlika, ali ništa presudno).

Te pakete nisu izmislili provideri, nego proizvođači. Isto je i kod kupovanja filmova za kino ili TV. Da bi kupio prava na prikazivanje blockbustera, moraš uzeti i još bar 5 B-filmova za koje znaš unaprijed da neće sami sebe isplatiti. 

luđak na motoru sri 6.10.2010 00:01

Imam pitanje u vezi max tv-a,u sobi imam 26" lcd tv 16.9(neznam kako se piše to) on mi služi kao i monitor,samo motors tv mi je preko cjelog zaslona,a ostali programi su mi odsječeni na rubovima s ljeve i desne strane,kako da mi nebudu odsječeni? nema tv mogučnost HDMIa.Preko scarta mi je spojen.

Bugofil čet 7.10.2010 10:58
big_guy kaže...

Uzeo sam max tv  u 5 mj ove god i sad me zanima jel ovo vrijedi i za mene,tj da li i ja plaćam 1 kn do 31.ožujka 2010 godine pošto se želim riješiti max tv-a.

ne vrijedi

blackalbum kaže...

max tv osim par glazbenih programa nema ama baš ništa za pogledati,imaš sto programa ni jedan ne pušta filmove,osim cinestar tv-a ,ali su ti filmovi ž 99 kategorija

meni odgovara, ima puno dokumentaraca znanstvenih programa itd...

za filmove se ionako drukčije pobrinem ;)

acmilan0083 kaže...

ma maxTV je preskup za ono što nudi

ne, mislim da nije, jedino je ADSL prekup

vistma kaže...

Evo ja koristim Max-TV na svom 47" LCD-u  (LG) već godinu i pol. Nikad nisam imao probleme s njim, samo ti preporučujem da ga spojiš s  televizijom preko hdmi-a, inače će ti slika bit kockasta i negledljiva (barem meni).

 

neće dobiti kvalitetniju sliku HDMI-em

ti si imao nekakav problem s drugim kontaktima.

 

spajao sam kod sebe i scartom i chinchevima i HDMI-em i slika je ista.

 

sam HDMi kabel je namijenjen slici visoke rezolucije Hd i više a pošto nam puštaju SD signal nikakve velike koristi od njega.

vistma čet 7.10.2010 11:27
vistma kaže...

Evo ja koristim Max-TV na svom 47" LCD-u  (LG) već godinu i pol. Nikad nisam imao probleme s njim, samo ti preporučujem da ga spojiš s  televizijom preko hdmi-a, inače će ti slika bit kockasta i negledljiva (barem meni).

 

neće dobiti kvalitetniju sliku HDMI-em

ti si imao nekakav problem s drugim kontaktima.

 

spajao sam kod sebe i scartom i chinchevima i HDMI-em i slika je ista.

 

sam HDMi kabel je namijenjen slici visoke rezolucije Hd i više a pošto nam puštaju SD signal nikakve velike koristi od njega.

Ti imaš neki probelm s vremenom? Ovo je postano prije 11 mjeseci Šutim

I vjeruj mi na na većim lcd-ima se i to dobro primjeti razlika između scarta i hdmi-a.

luđak na motoru čet 7.10.2010 13:30
BlackPanther kaže...

To si moraš pogledat tamo u uputama za tu stvar, neznam kak se to zove, ali tamo to treba pisat šta napravit.

Otišao sam:

Stisnuo menu

otišao postavke

upisao četveroznamenkasti pin

otišao na postavke ekrana stavio 16:9

stisnuo ok

slika se raširila

izašao i vratila se u 4:3 format.

doktor1 pon 17.1.2011 15:38

Evo da pitam u već postojoćoj temi.... Zanima me dali ja mogu preko max tv-a uzet BBC Sport kanal jer bi mi trebao za praćenje Formule 1 pošto ovi lopovi sa prisavlja više neće prenosit. Ili kod optime.... Nisam u tim MAXTV vodama pa nisam upućen najbolje, a baš mi se i neda čačkat po netu...

 

HVALA