nikonja sri 22.1.2020 09:41

Evo sada iskopa ovo na njihovoj stranici:

 

You can watch HBO GO with Dolby Digital Plus audio on the following devices:

Amazon Fire TV 
Android TV
Apple TV
Google Chromecast Ultra
Roku (with Roku software version 7.0 or later)
Samsung TV (models that support Dolby Digital Plus) 
TiVo
Xbox One

 

Dali ima itko od vas nešto odo ovoga, ja imam LG tv i obični Chromecast i na njima ne radi 5.1 zvuk a sad vidim i zašto, ali čudno mi je da imam onda i DD 2.0 a ne obični stereo na receiveru.??

nike098 sri 22.1.2020 12:27
nikonja kaže...

Evo sada iskopa ovo na njihovoj stranici:

 

You can watch HBO GO with Dolby Digital Plus audio on the following devices:

Amazon Fire TV 
Android TV
Apple TV
Google Chromecast Ultra
Roku (with Roku software version 7.0 or later)
Samsung TV (models that support Dolby Digital Plus) 
TiVo
Xbox One

 

Dali ima itko od vas nešto odo ovoga, ja imam LG tv i obični Chromecast i na njima ne radi 5.1 zvuk a sad vidim i zašto, ali čudno mi je da imam onda i DD 2.0 a ne obični stereo na receiveru.??

 Samsung q70 ima 5.1 zvuk

movie sub 14.11.2020 07:37

Teško. Ja placam aplikaciju u Hrvatskoj. Kcer mi zivi u americi. Kad je ovdje moze gledati a kad ode u ameriku ne moze gledati. Pri pokretanju aplikacije dobije poruku da je aplikacija namijenjena za teritorij Hrvatske i da istu nije moguce gledati u americi.

error_666 ned 27.12.2020 18:12

I kod mene je LG spojen na uređaj (gledam preko smart tv aplikacije) koji podržava DD/DD+/ DTS, ali tu dolby_a nema ni blizu, klasični stereo ( znam jer mi ne izbacuje nikakvu " značku" na displayu koju inače pokaže kad detektira dolby signal)
Btw, mogli bi se malo potrudit da unaprijede uslugu (5.1 zvuk, bolji kvalitet streama ako ništa jer ovo je slabo za 2018, a ne kraj 2020)

jaZey pon 11.1.2021 14:34

Ne postoji legit verzija za EU, taj nas HBO GO je neki hibrid i vec duze vrijeme nema podrzanog appa na storu.

 

Ja koristim neku modanu verziju koja radi odlicno, javi mi se na PM da ti ju posaljem ako zelis

Caldera sri 12.1.2022 00:14

Radio mi HBO GO prošli tjedan preko Firesticka (nemam pojma koja verzija). Danas me dočekala poruka da ga moram updateati, pokušao naći nešto funkcionalno, ali... Ima li netko link za inačicu koja bi radila i dalje? Hvala.

error_666 sri 9.3.2022 08:32

ja sam instalirao HBO max direkt sa Amazon storea, sve radi perfektno pa i titlovi s kojim većina ima problema ( fs 4k obični)
Da bi se pojavio u storeu morala je bit postavljena i adresa i regija na us..

error_666 sri 9.3.2022 10:35

Nisam na A1, koristim telemach premium paket u bih, ali ne bi trebalo biti razlika jer je procedura ista.
Uglavnom, ako si prije koristio hbo go u sklopu paketa, skines max aplikaciju i ulogiras se podacima koje si koristio za hbo go
U slučaju da ti prije nije bio aktiviran, na portalu operatera bi trebao biti kod za aktivaciju koji uneses u aplikaciju i to bi trebalo biti to :)