Televizijski signal (DVB-T/C/S, IPTV, HD, 3D)

EVOTV na dar sa novim prijemnikom - NEMA Arene sp

freshyy pet 30.10.2020 20:33

Uzeli smo novi prijemnik u HT-u i dobili smo 90 dana EVOTV. Jedini razlog je sto imaju arena sport kanale. No medjutim vec tjedan dana se natezem sa sluzbom za korisnike koja mi nemoze pomoci jer nismo pretplatnici evotv usluge. Nemamo niti jedne arene sport ali imamo sve druge kanale koje nude u ponudi. Promjenili smo 5 uredaja , probali smo kod 2 susjeda na 4 televizora, niti kod njih nema arene. Rekli su mi da je signal slab, kupili smo pojačalo okrenuli antenu na stranu na koju su mi rekli, i dalje nema arene. Sad zadnje sto su mi rekli je da odem u tcentar zamjeniti uredaj. Jedino sto preostaje sto nismo probali je rucna pretraga po frekvenciji no medjutim gospodja iz sluzbe nije imala informacije na kojim frekvencijama su arena sport kanali.

 

Sto sada? Zasto ne lovim arenu a lovim sve druge kanale, zamjena uredaja nece pomoci jer smo vec isprobali druge uredaje . Da li ima netko ko zna na kojim frekvencijama je arena sport na tim novim prijemnicima da probam rucno pretraziti.

torrente pet 30.10.2020 20:38

ovako. aparat mora pronaći i kanale koji ti nisu u paketu. biti će pronađeni uz info na ekranu Arena xy, kako nisu u sklopu tvog paketa.

ako toga nema nakon skena, znači da ne hvataš dobor signal.

Ako su ti ostali na 80% signala, morali bi biti i arene.

 

imaš na OIV stranicama odašiljače i frekvencije. pronađi se.

 

kada ti istekne 90 dana, obnovi bonom

 

 

..ili ti imaš kao i ostali ,paket SVI...ali to SVI nije sport i hbo

 

 

 

freshyy pet 30.10.2020 20:55

Imam evotv info 2 puta i evotv portal 2 puta. Isto tako pojavljuje se ARENA 4 HD no to je madjarski kanal i izbacuje gresku da kanal nije dostupan. Signali su 95% - 100%.

 

Nebi rekao da imam paket SVI jer imam HBO a nemam sport.

ihush pet 30.10.2020 22:35
torrente kaže...

ovako. aparat mora pronaći i kanale koji ti nisu u paketu. biti će pronađeni uz info na ekranu Arena xy, kako nisu u sklopu tvog paketa.

ako toga nema nakon skena, znači da ne hvataš dobor signal.

Ako su ti ostali na 80% signala, morali bi biti i arene.

 

imaš na OIV stranicama odašiljače i frekvencije. pronađi se.

 

kada ti istekne 90 dana, obnovi bonom

 

 

..ili ti imaš kao i ostali ,paket SVI...ali to SVI nije sport i hbo

 

 

 

 -već više puta potvrđeno, svi kanali-paketi, hbo-cinema i arena sport (1-6) su uključeni automatski-trenutno..

 

freshyy kaže...

Imam evotv info 2 puta i evotv portal 2 puta. Isto tako pojavljuje se ARENA 4 HD no to je madjarski kanal i izbacuje gresku da kanal nije dostupan. Signali su 95% - 100%.

 

Nebi rekao da imam paket SVI jer imam HBO a nemam sport.

 -vjerojatno slavonija.. gase staro-pale novo, proradit će do sutra, podesi antenu, pretraži.

 

 

edit: i problem, iskoristit ću ovu temu-naslov, evotv, ..

isteklih 30 dana, imam key za +60, ali ono što primjećujem, nestali su svi kanali, pa i oni koji bi morali ostati stalno dostupni-free kao davinci, dok se upravo u uputama davinci navodi da se na njemu čeka dok se ne pojavi slika.. greška, blesavo..

popis kanala koji bi morali biti dostupni uz evotv prijemnik bez plaćanja (ugovor-bon..)

uz evotv info i laudato, aljazeera, toonkids, rtl living, rtl adria, rtl crime, rtl passion, davinci.. + fta kanali.

-ne rade, identična poruka kao za očekivano npr hbo-arena-ostale pakete-bukete. Lako sad aktiviram +60, ne trebam jer već imam ali to govori da će po isteku biti bez tih kanala, mada su navedeni kao free stalno i moraju biti dostupni.

 

edit2: obavljena sms aktivacija, po uputama 11-key, +60 dana, par sekundi od slanja stigne poruka (kao za parking) i kroz minutu aktivirano, rade svi kanali, hbo-cine-arena sport1-6.. sve što sam probao, osim nat.geo+nat.wild .. ali to je vjerojatno neki prekid (ostali dok.kanali rade..).

-11 znamenkasti key je jedinstven, već u bazi i očekivano radi, ali što će biti s npr kupljenim bonom (bez neke dodatne registracije, jer 11-14 key se moraju povezati da bi uređaj dobio dekoder-key). Ovo je sve do sad bez osobnih podataka, bez ugovora, ništa. Kupljeno i upaljeno, 30 dana radilo outofbox i sad +60. Što će biti po isteku? npr free programi kao davinci-rtl.. vidjet ćemo.