Wuk2009 uto 8.6.2021 22:22

Pozdrav ekipa. Trenutno koristim iptv al nisam zadovoljan kvalitetom, pa sam počeo razmišljati da prijeđem na CS. Bio bi vam zahvalan ako me mozete uputiti šta od opreme kupiti, koji je receiver je best buy, kome se obratiti za linije. Također da li je uopće pametno trenutno ulagati u opremu za CS s obzirom da se navodno moze ugasiti svakog trenutka. Hvala unaprijed

Lil Dice uto 8.6.2021 22:56

Koliko ja znam nagađa se samo za Švabe (Sky Deutschland) da će se ugasiti, ali i dalje ostaju Poljaci i Španjolci. Za sport dovoljno. A tu su i MaxTv i Total, tako da trenutno je definitivno isplativo. Jel imaš već antenu? Best buy receiver ovisi jel želiš vulgaris samo da radi ili malo napredniji sa Enigmom, znači od 300 do 900 kn ovi jeftiniji, Dreamboxovi su po 2000+

Lil Dice sri 9.6.2021 18:54

Može se složit i za puno manje, ovisi jel se želiš upuštat u samoinstalaciju ili platiš montera. Evo ovako od oka, treba ti:

 

antena npr. Triax 88 ili 100 - 230-300 kn

3 lnb-a 100-120 kn

multiholder - 30kn

diseqc sklopka - 30-70 kn

nosač - 50 kn

koaksijalni kabel - 2 kn / m

receiver enigma npr. octagon 8008 950 kn ili običniji octagon sx88 450 kn

 

ZdravacVZ pet 6.8.2021 22:36

Ma svi bitniji programi (barem oni sportski) ti idu u full HD. Sama tehnologija zapravo omogućava, a tako i je, da kanali preko satelita imaju najveću kvalitetu slike, u usporedbi sa bilo kojom internetskom televizijom. Tu ubrajam i one potpuno legalne IPTV kao npr MaxTV, EON ...

Tascam ned 26.9.2021 10:53

Imam jedan problem za koji znalci vjerojatno znaju gdje je problem.Koristim CS od istog davatelja usluge već nekih 5 godina.Donedavno je izvrsno radilo bez ikakavih problema.U zadnje vrijeme mi se događa da mi se  slika svakih nekoliko minuta zamrzne, pa nekada moram restartati cam.Na prijedlog davatelja usluga instalirao sam najnoviji image, međutim ista stvar se i dalje događa.