timbe uto 6.4.2021 21:22
CrossDeath kaže...
timbe kaže...

U kojem paketu na satelitu imaju arene od 7-10?

Max tv 16E

 Aha.Upravo sam vidio da su se pojavile.

Znam da ih nisam imao ranije u listi pa zato pitam.

Kod mene rade pa ako nekome treba pomoc u vezi linije neka se javi.

Cakima pet 9.4.2021 20:32

Pozdrav ekipa jel ima netko da pruža cs da mi se javi u pp ili na mail...ivancavrlj@yahoo.com

Dugo nisam u ovom pa nezz uopce sta i ako funcionira....
Od uređaja imam dreambox hd800se i hd500...
Nadam se da se može još uvijek na njima nešto gledat...
Većinom me zanimaju sportski kanali...
Pozz
Hvala

timbe pon 12.4.2021 00:28

Poslao sam ti liniju u p.p.Sto se tice DM800SE i 500HD jos nisu za baciti i na njima radi sve sto je dostupno preko cs-a,trenutno dosta toga.

 

Javi se ako ti treba pomoc pri odabiru softvera i postavki.

JokicG čet 20.5.2021 17:18

Da li neko jos ima problema sa kocenjem na BN TV programu 16e, obicnom ne satelitskom.
Kod ovog sto stalno uzimam linije pocelo mi se kociti, juce uzeo kod drugog identicna situacija, ne znam do cega je.

acarnoje ned 6.6.2021 10:29

Baš mi danas istekle od onog kineza linije. Godinu dana besprijekorno su radile. A sad na ali express njega više nema. To jest ima ali u trgovini nema ništa u ponudi niti on odgovara na poruke. Uzeo sam neki egygold ali ne radi MAXtv. Ako je netko uzeo sa ali neke jeftine a da radi MAXtv molim da mi pošalje na pm. Neda mi se testirati sad puno linija da vidim koje rade. Hvala.

LexTHE Boxer ned 6.6.2021 13:48

Bok,do sad sam koristio oscam koji mi je konfigurirao uvjek davatelj(ja znam konfigurirati samo cccm) usluge zanima me ako uzmem linije sa npr AliExpress dali se može te linije konvertirati i ubaciti u oscam i ima li di kakv tutorilal....hvala

LexTHE Boxer ned 6.6.2021 14:16
CrossDeath kaže...
LexTHE Boxer kaže...

Bok,do sad sam koristio oscam koji mi je konfigurirao uvjek davatelj(ja znam konfigurirati samo cccm) usluge zanima me ako uzmem linije sa npr AliExpress dali se može te linije konvertirati i ubaciti u oscam i ima li di kakv tutorilal....hvala

 https://testcline.com/cccam-to-oscam-converter-online.php

 Znači radilo bi....još me zanima u koji se dio direktorija u dreamboxu ubacuju te konvertirane linije i dali ima još kakvog drugog uštimavanja parametra  osim Copy/paste covertiranih linija


 Edit:uspješno podesio oscam sa linijama sa Alija i za sada sve radi,probao i sa cccam ali npr sky de ne radi dok Oscamon radi sve(lovim samo Astro i Hot B) tako da za ostalo neznam

petar10 pon 7.6.2021 13:09

Pozdrav.

 

Posto ce sky de, ubrzo izbacti kartice, preko kojih vecina sada prati taj paket (tada vecini nece raditi),

ako ima nasih ljudi kojima je bitan sky de, neka se jave porukom.

Dobio sam jednu ponudu gdje ce i dalje raditi sky de (testirao sve nedavno), ali cu je prihvatiti jedino ako ima

dovoljno interesovanja, a ponuda nije za veliki broj ljudi. (40-60 osoba najvise)

 

 

MarioArt pon 7.6.2021 13:37

pitanje vezano uz kabelski cs... ne znam nikoga da to koristi, a sad sam preselio u stan gdje nemam mogucnost prikljucenja na satelit, ali imam vodafone kabel... ima li ponude za to na aliju, te moze li operater "znati" da ja to kostim posto sam ipak prikljucen direktno na njih kavelom