David87 sub 4.1.2020 08:04
Ico2005 kaže...

odite na novi satelitski forum pa tamo čitajte šta ekipa gleda, imaju screenshotove i sve... ide sve ovo što sam naveo bilo upareno ili ne... kinezi rasturaju trenutno

 Daj točan link od topica na tom forumu da vidim?

Kod kineza radi ovo što sam ja napisao iznad, tak da ne rasturaju...

Lil Dice ned 5.1.2020 11:36

Ne piše vam tamo ništo novo što već nije kolega gore spomenuo. U principu radi Total i Max nekome full, nekome ne. Serveri su forever,orca, gshare... a za to trebate posebne prijemnike. Na običnom CS-u radi Max TV samo SD kanali naravno ovisi o vašem davatelju.

CrossDeath sri 8.1.2020 10:57
speedy56 kaže...
David87 kaže...

 Daj točan link od topica na tom forumu da vidim?

Kod kineza radi ovo što sam ja napisao iznad, tak da ne rasturaju...

 +1

Malo je reći da bi me zanimalo 

izgleda da su iskljucili registraciju na tom forumu, tako da tko vec nema acc, ne moze mu pristupiti

David87 sri 8.1.2020 15:31

Ja imam pristup tom forumu a nešto friško da piše za MaxTV za CS, to su gluposti, pogotovo da sve radi.

Dakle rade programi koje sam stavio gore + možda još koji.

Kinezi isto koji prodaju CS, navode u opis da u Max-u ne radi sve već nekih 70% a to su opet ovi kanali gore koje sam naveo...

Ico2005 sri 8.1.2020 19:38

ajde da malo razlučimo o čemu pričamo ovdje:

 

cs po oglasnicima i aliexpress-u i tako to - tzv. "public" cs, dostupan svima, meni, tebi, tko god hoće... tu radi šta radi i ono što svi mogu vidjet tko uzme test

 

 

 

orca, forever i ostali serveri - nisu baš dostupni za male pare jer moraš kupit reciver, no ajmo se složit da na njima rade neke stvari za koje su rekli da su neprobojne, nebitno koji kanali, ali radi...

 

 

 

privatni cs na kojeg se upada uz osobno poznavanje ili jaku štelu - e tu sad već rade prave stvari, kako vam je kolega TJ11 potvrdio... dakle full otvoreni paketi, i oni sa uparenim karticama...

 

 

 

još jedna kategorija više gdje o detaljima neći ni natruhe pisat, tu se upada ako izvadiš bubreg za polog, samo jednom sam vidio šta se tu gleda i šta se otvara, donju vilicu sam po dvorištu tražio 2 dana...

 

hoćete vjerovat ili nećete, vaša stvar, ionako više nitko nikome ne vjeruje... no tako je kako je.

walentkane sri 8.1.2020 21:29

Ne vidim baš neki smisao davati ogromne pare za cs u današnje vrijeme. Sve ali apsolutno sve što se tiče filmova, serija, crtića i ostalog možete skinuti na torrentima, a jedino zbog čega je cs donekle isplativ je sport. A to ovisi o potrebama, ja recimo pratim tenis, nogomet i košarku i to sve sa besplatnim cs linija koje nađem preko googla. Zlatno vrijeme CS bilo je krajem 90-tih i početkom 2000. 

nikson97 pon 20.1.2020 11:05
David87 kaže...

Ja imam pristup tom forumu a nešto friško da piše za MaxTV za CS, to su gluposti, pogotovo da sve radi.

Dakle rade programi koje sam stavio gore + možda još koji.

Kinezi isto koji prodaju CS, navode u opis da u Max-u ne radi sve već nekih 70% a to su opet ovi kanali gore koje sam naveo...

 

Davide jel možeš provjerit dali radi taj forum. Ja sam imao pristup stalno. Od jučer se nemogu prijaviti. Piše mi da ne postoji nitko sa mojom korisničkim imenom.. Sve normalno bilo

 

 

 

https://novisf

.com

CrossDeath pon 20.1.2020 11:18
nikson97 kaže...
David87 kaže...

Ja imam pristup tom forumu a nešto friško da piše za MaxTV za CS, to su gluposti, pogotovo da sve radi.

Dakle rade programi koje sam stavio gore + možda još koji.

Kinezi isto koji prodaju CS, navode u opis da u Max-u ne radi sve već nekih 70% a to su opet ovi kanali gore koje sam naveo...

 

Davide jel možeš provjerit dali radi taj forum. Ja sam imao pristup stalno. Od jučer se nemogu prijaviti. Piše mi da ne postoji nitko sa mojom korisničkim imenom.. Sve normalno bilo

 

 

 

https://novisf

.com

Radi normalno forum

nikson97 pon 20.1.2020 12:06
CrossDeath kaže...
nikson97 kaže...
David87 kaže...

Ja imam pristup tom forumu a nešto friško da piše za MaxTV za CS, to su gluposti, pogotovo da sve radi.

Dakle rade programi koje sam stavio gore + možda još koji.

Kinezi isto koji prodaju CS, navode u opis da u Max-u ne radi sve već nekih 70% a to su opet ovi kanali gore koje sam naveo...

 

Davide jel možeš provjerit dali radi taj forum. Ja sam imao pristup stalno. Od jučer se nemogu prijaviti. Piše mi da ne postoji nitko sa mojom korisničkim imenom.. Sve normalno bilo

 

 

 

https://novisf

.com

Radi normalno forum

 Jel možeš viditi koji je mail za podršku.... Da ima se obratim.. Nemogu se ulogirati pa da im pošaljem maul.. Bio bih zahvalan

nikson97 pon 20.1.2020 21:25
David87 kaže...

Ne vidim nigdje mail, no probaj resetirat lozinku.

 Nije mi problem lozinka.. Nego piše da mi korisničko ime nije pronađenpo.. A na mailu koji sam registrira mi piše koje je korisničko ime... Pa mi nije jasno... 

clint55 ned 15.3.2020 11:04

Imam evo enfinity sat. receiver koji sam svojedobno koristio, već duže vrijeme nije u pogonu.

 

Sad razmišljam da bih ga ponovno upogonio za satelitske programe, zanima me je li taj receiver još uvijek iskoristiv. Ako je trebao bih nekoga tko bi ga isprogramirao i liniju koja radi. Htio bih gledati strane programe filmovi, serije pretežno.

 

Svaki savjet je dobrodošao, ne pratim CS scenu već dugo pa ne zamjerite ako je koje pitanje smiješno.

Lil Dice sub 11.4.2020 15:40

Izgleda da je Total pao, radi mi par kanala, sad ne znam jel još nisu cijeli paket probili ili je do moje linije. Svi srpski SK-ovi i Nova Sport mi rade.

 

EDIT: Radi Total Full na Oscamu, samo treba imat pravu liniju.

MarioArt sri 6.5.2020 13:36

gledao am na king satu i vidim da nema bas previse 4k programa trenutno.... koji je onda tocno benefit uzimanja 4k receivera ili je bolje ici na neki fullhd?  ja sam trenutno u zgradi i ne mogu postaviti antneu nego mogu koristiti samo zajednicku koja ima 19,2 ... to bi onda isli njemci i spanjolci preko bilo kojeg aliexpress providera?  dobijem li neki plus ako bi isao na e orca/forerver servere...

 

jel mi u tom slucaju dovoljan i neki random receiver sa alija za 30-50€?

 

 

hvala

dennocro uto 12.5.2020 07:31

koristim duze vrijeme iptv od kineza, svi exyu i skoro cijeli svijet, kakva je situacija sa CS jel steka kako rade nasi programi, vidim da i kinezi prodaju liste, sta bi valjalo uzeti za uredjaj, jel ima sta malih gabarita da ga mogu sakriti iza TV-a jer ga nemam di staviti.

Mashke uto 12.5.2020 09:32
dennocro kaže...

koristim duze vrijeme iptv od kineza, svi exyu i skoro cijeli svijet, kakva je situacija sa CS jel steka kako rade nasi programi, vidim da i kinezi prodaju liste, sta bi valjalo uzeti za uredjaj, jel ima sta malih gabarita da ga mogu sakriti iza TV-a jer ga nemam di staviti.

 A kod nasih programa koliko platis toliko muzike. Kod skupljih radi sve pa ko voli neka uzme.. Kod kineza rade dobro neki na maks mozda pola. Sportski ne rade i hd kanali. 

kojoot ned 14.6.2020 08:27

Jel ima netko preporuku dobrog servera sa nasim kanalima, maxtv, total i sl., a da po mogucnosti ima i HD i UHD kanale?

 

Vidim da u novije vrijeme ima sve vise kineza kojih u moje vrijeme nije bilo 😁