Bug

Drugi po redu DVD oštećen

bill_jobs uto 7.3.2017 21:30
Miro kaže...
 Čekajte, u temi u kojoj se kupac žali jer je dobio tehnički neispravan medij i ljut je zbog toga te najavljuje prestanak kupovanja časopisa ako se to ne riješi, vas dvojica ste našli za shodno da savjetujete kako bi bilo puno bolje da uopće nemamo DVD kao prilog?!?

Da, jer ova tema je idealna da se potegne pitanje korisnosti DVD-a.

I tih par kupaca što zaista i koristi DVD, na kraju ima problema s istima i evo čovjek se već drugi puta žali na defektan DVD.

Pa se ljudi s pravom pitaju, ima li to sve smisla jer DVD ne samo što je zastario, nego je kao tehnologija vrlo upitne kvalitete, pogotovo što vaš dobavljač vjerovatno max. štedi pa štanca DVD-ove na najlošijim medijima i pri velikim brzinama.

 

Miro kaže...
 Pa zar ne vidite da ima kupaca koji žele taj DVD? I ovdje je o njima i njihovim primjedbama riječ, a ne o tome treba li ili ne odbaciti DVD.

 Ajmo konačno vidjeti koliko ima tih kupaca željnih DVD-a, organizirajte neku anketu da vidimo koliko uopće ljudi koristi optički pogon i tko želi i dalje DVD u časpopisu.

To će biti puno korisnija anketa od onih koje inače stavljate koje kao da su namjenjene djeci iz osnovne škole, baš kao što Jim Raynor kaže.

kipo sri 8.3.2017 12:45
Miro kaže...

 Čekajte, u temi u kojoj se kupac žali jer je dobio tehnički neispravan medij i ljut je zbog toga te najavljuje prestanak kupovanja časopisa ako se to ne riješi, vas dvojica ste našli za shodno da savjetujete kako bi bilo puno bolje da uopće nemamo DVD kao prilog?!?

 

 Pa zar ne vidite da ima kupaca koji žele taj DVD? I ovdje je o njima i njihovim primjedbama riječ, a ne o tome treba li ili ne odbaciti DVD.

 

Kupac je potpuno u pravu (kako sam i napisao u prvom postu) jer je platio nešto što nije dobio, ali tvoja usporedba baš i ne pije vodu. Nitko od nas ne predlaže ukidanje dostupnosti sadržaja koji se nalazi na DVD-u već samo modernizaciju istog. Ako bi se koristili tvojom logikom, onda nikad nije ni trebalo prijeći s CD-a na DVD, a vjerojatno ni s diskete na CD jer je uvijek bilo kupaca kojima je stari format više odgovarao.
Kad smo to riješili, evo još jednog prijedloga (i nemoj to shvaćati toliko osobno, moja jedina želja je doprinijeti napretku vašeg časopisa, meni ni iz džepa ni u džep) - umjesto DVD-a ubacite USB stick. Ako vam je cijena prevelika (a siguran sam da je), ne morate ga ubaciti u svaki broj - možete ga ubaciti svaka 3 mjeseca ili čak polugodišnje.