Mckilem sri 19.12.2012 10:08

Ima li gdje u Varaždinu kvalitetan servis za bicikle? Stavite link, google mapu, bilo što, samo da ga nađem :)

 

Bicikl ne bi radije vozil u dinamic.hr servis (tamo prema obiju - to je jedini za kojeg znam sad), jer mi se ne sviđa što su na bratićevom novom scottovom bicklu pedale popucale nakon 200 km baš ko da su na nekom pevec jeftinjakeru.

 

Mckilem sri 19.12.2012 16:58
thuglife kaže...

Pa kupiš svoje pedale ( ili što već ), i doneseš i njih njima, oni samo ugrade.

  Ma ne radi se o pedalama, već o principu da mi o nečijoj poslovnosti dovoljno govori da na bic od 5K kn netko ubaci pedale koje vrijede 20 kn, čime je zasigurno zamijenil originale.

alankish sri 19.12.2012 17:37
jura kaže...

imaš u jalkovečkoj ulici dobar servis.kopitehna ili kak se zove je sa lijeve strane,a taj servis sa desne.

Kopitehna iznajmljuje fotokopirne uređaje Belji se

Mckilem kaže...
thuglife kaže...

Pa kupiš svoje pedale ( ili što već ), i doneseš i njih njima, oni samo ugrade.

  Ma ne radi se o pedalama, već o principu da mi o nečijoj poslovnosti dovoljno govori da na bic od 5K kn netko ubaci pedale koje vrijede 20 kn, čime je zasigurno zamijenil originale.

Kakvoj poslovnosti? Kupiš bike od 15k kuna, i sretan si ako zahvaljujući dobroj volji prodavača dobiš i te pedale od 20kn da se možeš odvesti doma. Original pedala na Scottu vrijedi isto, ako ne i manje od one na Peveciklu.

Mckilem sri 19.12.2012 19:25
alankish kaže...

Kakvoj poslovnosti? Kupiš bike od 15k kuna, i sretan si ako zahvaljujući dobroj volji prodavača dobiš i te pedale od 20kn da se možeš odvesti doma. Original pedala na Scottu vrijedi isto, ako ne i manje od one na Peveciklu.

  Ma ne znam, ne razumijem se u bicove naročito (ili još bolje, ne razumijem se uopće), no taj mi se potez nije previše svidjel. Ja imam atalu discovery za koju sam istovaril 2k kn (bila na popustu) koja ima izvrsne pedale, pa i sve ostale dijelove, a uzel sam u obzir da je ovaj bic bil dvaput skuplji, i na nekim dijelovima utoliko lošiji.

Kirian čet 20.12.2012 13:28
Mckilem kaže...
alankish kaže...

Kakvoj poslovnosti? Kupiš bike od 15k kuna, i sretan si ako zahvaljujući dobroj volji prodavača dobiš i te pedale od 20kn da se možeš odvesti doma. Original pedala na Scottu vrijedi isto, ako ne i manje od one na Peveciklu.

  Ma ne znam, ne razumijem se u bicove naročito (ili još bolje, ne razumijem se uopće), no taj mi se potez nije previše svidjel. Ja imam atalu discovery za koju sam istovaril 2k kn (bila na popustu) koja ima izvrsne pedale, pa i sve ostale dijelove, a uzel sam u obzir da je ovaj bic bil dvaput skuplji, i na nekim dijelovima utoliko lošiji.

To nema veze s dućanom, nije reklama, al protiv panexa nemam ništ, dečki su profesionalni, uvijek sve odrade, scott mi ko marka općenito ne valja (i ja posjedujem scott), head je daleko bolji, makar sličan. Meni je na mom scottu pukla rama (prihvat kotača) nakon godinu dana i nekih 10000km, pedale su otišle odmah nakon kupnje i tak, nisu to prodavači krivi, štoviše, uvažili su mi reklamaciju i izvan garantnog roka. A sad, kaj se tiče Varaždina;

 

Huni Bike shop - Jalkovečka ulica

Panex Dinamic - Optujska

Rog Joma - iza druge osnovne

Bike Shop (kod rotora kraj autoškole crnković) (tražiti Karla, dečko je odličan mehaničar)

 

 

Mckilem čet 20.12.2012 15:58
Kirian kaže...
Mckilem kaže...
alankish kaže...

Kakvoj poslovnosti? Kupiš bike od 15k kuna, i sretan si ako zahvaljujući dobroj volji prodavača dobiš i te pedale od 20kn da se možeš odvesti doma. Original pedala na Scottu vrijedi isto, ako ne i manje od one na Peveciklu.

  Ma ne znam, ne razumijem se u bicove naročito (ili još bolje, ne razumijem se uopće), no taj mi se potez nije previše svidjel. Ja imam atalu discovery za koju sam istovaril 2k kn (bila na popustu) koja ima izvrsne pedale, pa i sve ostale dijelove, a uzel sam u obzir da je ovaj bic bil dvaput skuplji, i na nekim dijelovima utoliko lošiji.

To nema veze s dućanom, nije reklama, al protiv panexa nemam ništ, dečki su profesionalni, uvijek sve odrade, scott mi ko marka općenito ne valja (i ja posjedujem scott), head je daleko bolji, makar sličan. Meni je na mom scottu pukla rama (prihvat kotača) nakon godinu dana i nekih 10000km, pedale su otišle odmah nakon kupnje i tak, nisu to prodavači krivi, štoviše, uvažili su mi reklamaciju i izvan garantnog roka. A sad, kaj se tiče Varaždina;

 

Huni Bike shop - Jalkovečka ulica

Panex Dinamic - Optujska

Rog Joma - iza druge osnovne

Bike Shop (kod rotora kraj autoškole crnković) (tražiti Karla, dečko je odličan mehaničar)

 

 

U pravu si, prebrzo sam donesel zaključak. Bilo mi je sumnjivo da kak je moguće da se na takvom biciklu pedale ponište u stvarno rekordnom roku, pogotovo jer su na mojem bicu koji je dosta jeftiniji pedale vrlo kvalitetne. Povodil sam se činjenicom da mnogi trgovci muljaju do neke razine, kao i serviseri, no vidim da vas se više slaže da scott nije dobar, pa nemam razloga sumnjati.

 

Ako me vrijeme posluži {#}, sutra idem do Rog Jome. Zval sam i jalkovečku (Huni), oni trenutno (ili do daljnjega?) bicikle voze na servis u Prelog, a ja se mislim vratiti isti dan kući (to bude fina vožnjica, 70 km po ovoj zimi  {#}

 

Inače, vidim da imaš solidan prosjek, 10K za godinu dana {#}