ZovemseZoranidolazimizRijeke sri 6.4.2016 13:40

Pozdrav, da li netko od vas ima električni romobil i koliko je zadovoljan s njime? Da ne reklamiram druge, uglavnom nađu se za oko 3000-5000 kn, meni je za oko zapeo jedan ruski preko ekupi.hr, ne znam ništa od njemu, osim da je maksimalna brzina do 45kmh (1000w, 48v)i ne izgleda uopće loše.  Retrovizori su ugrađeni, nažalost ne i pokazivači smjera.

Koliko je to uopće kvalitetno? Gume su od 10 cola, se može s time preko grbavog terena?

 

Imam vozačku za motor, koji i vozim u normalno vrijeme.

 

 

Mislio sam si uzeti nešto da idem povremeno u market, do posla kad pada kiša (lakše je pasti sa rombila nego s motora od 50,000 kn, provjereno nažalost), i tako čisto iz zafrkancije.

mrsho sri 6.4.2016 19:32

Imao sam el. romobil i imao sam problem sa remenom koji povezuje motor i zadnji kotac. Promjenim remen i nakon 5min mi unisti novi remen. Dok je moj prijatelj imo lanac. Isto tako sam potrgo zadnju osovinu kad sam ga malo jace bacio od pod pri popravljanju remena. Ne znam kolko je pametno to kupovat, ako imas vozacku za motor. Ja bi si kupio onda neki skuter, ali kad bi vec htio nesto tak elektricno za... kupio bi Hooverboard.