MEGATAMA uto 28.7.2020 13:41
Boysi kaže...

Pozz, da li je bolje kupiti audi 6, bmw 5 ili mercedes e klasu ili c klasu da su stari 8,9 ili 10 godina ili je bolje uzeti auto staro 5 godina kao sto je mazda 6 ili kia sportage-optima, honda accord, audi a3... sto se tice motora da su 2.0 2.5 i diesel fala bogu

cijena je do 16000eura inace zivim u njemackoj pa sam gledao malo okolo i vidim da ima u toj cijeni e klase do 120000km ili bmw 5 

Zivim sam bez obitelji tako da bi mi pase i mali auto ali opet kad bi mogau birati kupio bi nesto vece 

Buraz je uzeo nedavno 520d iz 2016 za 21 tisucu i sa manje od 100 tisuca kilometara, imam ti ja 520d iz 2010 i mogu ti ga ustupit za 16 tisuca 😁😁😁😁

SuperDox uto 18.8.2020 20:12
SuperDox kaže...

puknuto je crijevo od turbine. po njegovim rijecima izgleda da to stvara problem

 evo promjenjeno je crijevo turbine, ali i dalje baca puno dima na visokim okretajima. iza mene bude tamna zavjesa dok ne popustim gas. jeste li koristili kakve aditive, tekucine koje idu u spremnik goriva? jer vidim na internetu da na bengama i trgovinama sa auto dijelovima imaju te tekucine. isao bi prvo s tom jeftinijom opcijom ako ista pomaze, pa onda provjeravat mapu i ostalo

CPU uto 18.8.2020 21:18
SuperDox kaže...
SuperDox kaže...

puknuto je crijevo od turbine. po njegovim rijecima izgleda da to stvara problem

 evo promjenjeno je crijevo turbine, ali i dalje baca puno dima na visokim okretajima. iza mene bude tamna zavjesa dok ne popustim gas. jeste li koristili kakve aditive, tekucine koje idu u spremnik goriva? jer vidim na internetu da na bengama i trgovinama sa auto dijelovima imaju te tekucine. isao bi prvo s tom jeftinijom opcijom ako ista pomaze, pa onda provjeravat mapu i ostalo

 Baca ti crni dim??? Ako ti baca crni dim, previše goriva je u cilindrima, (Senzor tlaka goriva pregledaj).

hahhaajaads uto 18.8.2020 21:39
CPU kaže...
SuperDox kaže...
SuperDox kaže...

puknuto je crijevo od turbine. po njegovim rijecima izgleda da to stvara problem

 evo promjenjeno je crijevo turbine, ali i dalje baca puno dima na visokim okretajima. iza mene bude tamna zavjesa dok ne popustim gas. jeste li koristili kakve aditive, tekucine koje idu u spremnik goriva? jer vidim na internetu da na bengama i trgovinama sa auto dijelovima imaju te tekucine. isao bi prvo s tom jeftinijom opcijom ako ista pomaze, pa onda provjeravat mapu i ostalo

 Baca ti crni dim??? Ako ti baca crni dim, previše goriva je u cilindrima, (Senzor tlaka goriva pregledaj).

 Moguce da je samo do "mape", a neki tjuneri stavljaju mapu tak da prevare ECU da baca viska goriva u cilindre.

Sojka1902 sub 31.10.2020 14:30

Horvat premium -V.H Excluzive Project d.o.o. Zaprešić. Čuvajte se sitnog prevaranta. Nisam još siguran kakav je auto, ali platio sam mu punu cijenu automobila, do registracije, unaprijed na račun prema dogovoru da odradi tehnički. Kad sam došao po automobil, tehnički nije bio odrađen, a onda kad ga je odradio htio mi je uz troškove pregleda naplatiti homologaciju. Dovede vas pred gotov čin i onda hoće da platite homologaciju. Ako ne želite pak to platiti, onda vas, kao i mene, na osnovu toga skrati za jamstvo koje je također unaprijed dogovoreno na godinu dana. Lažov, mulac i sitni lopov, čuvajte se takvih jer su najgori. Btw, raspitao sam se, to G1 jamstvo je također prevara i ne vrijedi vam puno...