Gigabyte091 sub 18.7.2015 19:58

Ovaj s njuškala se ne javlja, kaže da je nedostupan, probat cu opet kasnije. XXX da li znas okvirno cijene kod tog lika ? 

 

Ja bih te zvučnike kupio od frenda al želim prvo vidjet dal mi se isplati popravak, ne želim preplatiti njihovu vrijednost

Father_Dougal sub 18.7.2015 22:08
Gigabyte091 kaže...

Ovaj s njuškala se ne javlja, kaže da je nedostupan, probat cu opet kasnije. XXX da li znas okvirno cijene kod tog lika ? 

 

Ja bih te zvučnike kupio od frenda al želim prvo vidjet dal mi se isplati popravak, ne želim preplatiti njihovu vrijednost

Kad sam bio pitao, bilo je 200 kn po membrani. Onzirom da sam zvučnike platio 600, ne dolazi u obzir, budem našao neke druge...

Matozan uto 27.10.2015 07:17

Imam Genius SP-HF1800A zvučnike koji imaju priključak za slušalice na sebi.

Kad izvadim jack od slušalica više mi ne vraća zvuk na zvučnike.

Što bih mogao napraviti?

U čemu bi mogao biti problem?

Garancija je prošla.

Matozan sub 31.10.2015 12:48
Matozan kaže...

Imam Genius SP-HF1800A zvučnike koji imaju priključak za slušalice na sebi.

Kad izvadim jack od slušalica više mi ne vraća zvuk na zvučnike.

Što bih mogao napraviti?

U čemu bi mogao biti problem?

Garancija je prošla.

 Je li ovo na slikama sliči na to da je crkao integralac/pojačalo koji je na hladnjaku?

kruskar pon 25.9.2017 07:39

Ekipa dali znate ikog da premotava zvučnike u slavoniji?
Mi smo prije premotavali no radi nedostatka vremena ne stignemo a meni izgorila 2 bass bina 15ce i 2 subwoofera 12ce u subotu mi planilo a trebam za iduću subotu opremu.

 

davruk sub 18.9.2021 14:37

Bio je jedan stari servis u bivšoj Končarevoj sada Ozaljskoj, pored pizzerie Purger ali taj je čovjek umro. 

Mislim da imaš jedan servis na Knežiji rtv servis ali nisam ziher da li radi. Ovo sam našao na netu pa probaj nemaš kaj izgubiti.