ZdravkoZ pet 17.7.2020 14:30

Imam mali bt zvučnik sa satom od Mante.Traljavo sklopljen a sat mjesečno žuri po 2 minute.
Vidio sam da neki furaju te velike no name zvučnike.Unatoč svojoj veličini zvuče slabo i šuplje,vjerujem da je to do slabašnog pojačala...

marxone sub 18.7.2020 11:43

Gledam po googlu i nigdje nikakvih konkretnijih recenzija niti njihove official stranice. Ima doduše jedna za model Manta SPK6011, to je vjerojatno model 2-3 godine stariji i na recenziji se pokazao jako dobro. 

marxone ned 19.7.2020 14:48
picajzla0707 kaže...
Uzeo prije dvije godine spk13go model. Izgleda moćno, navodno i dosta jak, no daleko bolji i jači mi je bio duplo manji i navodno dupli slabiji genius.
Uglavnom, nije za preporuku

 Pa i nije nešto taj model, vidim da je 2x5W RMSa, ne znam koliko si ga platio. 

Imaš recimo takav vrlo slican izgledom za 300ak kuna Tronsmart 2x20W RMSa, vrhunski zvuk za te novce, vrhunske baterije, provjereno dobar.

 

Ovaj jači model Manta vidim da ima u Pevecu pa ako imam vremena zaletir ću se tamo provjerit kakav je. 

marxone čet 23.7.2020 23:35

Danas sam bio u Pevecu vidit šta imaju u ponudi, ovaj slabiji model nemaju iako imaju sličan njemu srt5024, ali manje RMSa ima tj 40W, zvuk je poprilično dobar koliko se moglo isprobati.

Ovaj drugi model srt 5035 je TOP, svakako ako ima tko priliku nek isproba. Zvučnik je ogroman, preko metar visine, ima 25kg sigurno, i jako su ga lijepo složili izgledom. 

Zvuk je toliko jak da se tresu konstrukcije u Pevecu kad pojacas preko pola. 😂

Ovo bez problema malu dvoranu ozvuci. 

Jedini je problem što taj model nema bateriju, dok su mi sa official Manta stranice poslali da ima pa bi trebalo provjeriti jer vidim da imaju problema sa specifikacijama ispisanim na netu.