Audio i video alati

Trebam savjet za snimanje videa

T700 čet 19.11.2020 07:15

Zanima me koji alat može spojiti više videa na 1. 

 

Recimo upotrebim  selfie štap koji je ujedno i tripod i snimim sebe sa lijeve i desne strane zasebno i htio bi to spojiti na jedan video kao da imam blizanca. 

Kako bi to mogao napraviti ? 

 

Snimio bi to tako kao da se međusobno razgovaramo itd. 

 

marushin čet 19.11.2020 14:35

Ja radim u DaVinci Resolveu ili Premiere Pro. Za DaVinci imas besplatnu verziju dok za Premiere Pro ćeš morat skidat piratsku ako ne misliš plaćat program.

Ne znam kakav ti je komp i koje su ti vještine (u prijevodu koliko vremena ti se ulaže u učenje programa  za jedan video) al pošto smo ljudi jel, mogu ti ja to spojiti i poslati ako hoćeš..

Možeš uploadati preko dropboxa ili nećeg sličnog pa mi poslat link na PP sa uputama što točno želiš da bude u videu.

T700 čet 19.11.2020 19:20
marushin kaže...

Ja radim u DaVinci Resolveu ili Premiere Pro. Za DaVinci imas besplatnu verziju dok za Premiere Pro ćeš morat skidat piratsku ako ne misliš plaćat program.

Ne znam kakav ti je komp i koje su ti vještine (u prijevodu koliko vremena ti se ulaže u učenje programa  za jedan video) al pošto smo ljudi jel, mogu ti ja to spojiti i poslati ako hoćeš..

Možeš uploadati preko dropboxa ili nećeg sličnog pa mi poslat link na PP sa uputama što točno želiš da bude u videu.

 nemam nista snimljeno, Hvala na ponudi. Ja sam za sad to pitao onako da proučim opcije i pokusam nesto takvo snimiti jer bi izgledalo fora :)  Budem vidio što mogu ja, ali ako ne mogu onda budem tebi poslao.  Komp mi nije jak i imam integiranu grafu :D 

 

 

 

ihush čet 19.11.2020 19:54

svaki video editor, naravno manji-lakši s klik-nextom ili složeniji koje za upaliti trebaš tjedan dana učenja :)..

za tebe, npr freemaker-video converter, dovoljno jednostavno za prosječnog juzera/mobač/amerikanac klase :)) free